Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canımya sorma bayramda çalmaktan beter ettıler meltemcim sende biliyosun bu ay ara verdık doktor öyle söyledi şimdi enteresan olan sankı geçen ay nasılsa göğüslerim gene şişti acıyo ozmanda erken başlamıştı şimdide öyle çok acıyolar akıntımda aynı sankı ilaçları alıyomuş gibiyim hayırlısı inşallah bu şekılde kalırım çok takmıyorum artık hayırlısı neyse o olsun sen naptın canım nasıl geçtı bayramın seddada hastalanmış galıba napalım bu ayda kısmet deyılmış sedda üzülme canım hayırlısı olsun

selam kızlarr nasılsınız..benimde bu ay hüsran oldu yine olmadı yarın klomene tekrar başlıyorummmbıktım yaaa
cok üzüldüm ama yapacak bişey yok elden bişey gelmiyor...üstüne üstelik bir sürü hamile haberi aldım akrabalardan iyice moral sıfırlandı

çok güzel yazmışsın canım gerçekten öyle bide takmasak negüzel olucak inşallah hayırlısı olsun

yettım galı geldım işte malesef leptop olmayınca zor oluyo ondan bundan istiyom sizlerde ıyısınız okudum özledım valla sizi inşallah hayırlı haberlerde alırız canım fılmını çektırde beraber devam edelım çalışmalara bukadar çalışıyoz maaşımızada zam gelmıyo ben artık karşılığında para istiyom zor oluyo öle herdakka dımı ama

ah canım ah çok zor bılıyorum budurumu sankı ınadına herkes hamıle benım çevremde hamile dolu çıldırıyo insn olsun rabbım sonunda bızıde mukafatlandırıcak hemde engüzelıye bukadar sabredıyoruz ısyan etmıyoruz çok şükür hayırlısı olsun

cemrecim haklısın walla..hayırlısı olsun tabii ama inşallahh çookk bekletmez bebeklerimiz hemen gelsin artıkk beklemek cok zor..cok sabır gerektiriyorr..bu 2.kullanışım olacak klomeni inşallahh son olur

cemrecim haklısın walla..hayırlısı olsun tabii ama inşallahh çookk bekletmez bebeklerimiz hemen gelsin artıkk beklemek cok zor..cok sabır gerektiriyorr..bu 2.kullanışım olacak klomeni inşallahh son olur

inşallah tutar canım çok isterım en azından bırımız bunalımdan çıkalım dımı benım bu ay boş geçtı malesef bayramda dolayı

kızlar maalesef ben regl oldum
yarın 3.günüm yine takibe başlayacam
benim bi sorum var
ben hem klomen kullanıp hemde incir kürü yapmak istiyorum sizce bu uygunmu çünkü klomen bile istediğim boyuta getirmedi yumurtalarımı

canım ben de evlendikten sonra tam 1 sene yasmin kullandım çocuk olacak diye ödüm kopardı sonra bıraktım 6 ayda anca etkisi gider diye de eşim korundu sonra tamamen bıraktık tam 1 sene olmadı çocuk sonra spermiyogram rahim filmi falan derken ben doğuştan yarım rahimli olduğumu öğrendim. rahim tek taraflı gelişmiş sadece sol tüpüm ve sol yumurtalığım var ve rahim normal bir kadınınkinden daha küçük.hamile kalsam bile düşük ve erken doğum riskim varmış.nitekim de ilk bebeğim 8 haftalık düşük oldu evlendiğimde 52 kiloydum tedaviden sonra 60 kilo oldum şimdi biraz gitti iğneler daha etkili üstelik kilo da aldırmıyor.pko bile olsan direk ilaca başlama doktorlr insanlara aspirin gibi hap veriyo tüplerine baktır önce tıkalı olabilir.boşa zaman kaybetme.bak ben çok düzenli adet olurum hiç anlamadım meğerse doğuştan rahim anomalim varmış.

canım menogonun içinde 5 tane var ben 3 kutu vuruldum ilk başta 1 er tane oldum.1 toz 1 su. sonra dozu iki katına çıkarttı 2 toz 1 su vuruldum yani toplamda 10 gün vuruldum.gnal f yi 4 gün vurulduysan belki daha etkilidir.artık sırayla hepsini denicez:) sende menapoz neden oldu canım adet olamıyorsun sanırım o da çok zor nedeni ne peki ne zaman başlayabiliceksin tekrar tedaviye çocuk için??

kızlar lütfen cevap yazarmısınız
incir kürüde uygulayımmı
adetimin 14.günüygü benim yumoşlar daha 14ml olmuşlardı fr geç büyüyor fln dedi

Merhaba arkadaşlar bende aranıza katılıyorum, inşallah hayırlısıyla bebişlerimizi almak nasip olur. Klomen ve Duphaston verdi doktorum bana.Fakat yumurtalara bakamadı tam arife gününe denk geldiği için.

İlk defa kullanıyorum bu ilacı.Rabbim meleklerimizi en kısa zamanda göndersin inşallah.Bir dahaki adet tarihimi bekliycem mecbur. İnşallah iyi haberler almak dileğiyle.....

canım, çok teşekkürler ilgine. evet, 3-5 ay sonra doktora gider gitmez ilk işim "ne gerekiyorsa hemen yapılsın" demek olucak. Bundan 30-35 yıl önce, halamı 8 yıl tedavi (!) etmişler ve kocasına bakmak 8 yıl sonra bir doktorun aklına gelmiş ! Ve evet, kocasında da problem oduğu ortaya çıkmış. Kısa bir tedavi sonucu peşpeşe gelmiş çocukları. 30-35 yaşlarında 2 oğlu var halamın. Sırf bu olay bile benim kulağımda küpe.. Herşeye bakılmadan belli bir tedaviye yoğunlaşmak vakit kaybı olabilir diye hep aklımda.

yalnız benim durumumda, bana bir ilaç vermek zorunda doktor. ya yumurtlamayı durdurucu DK hapı, yada tetikleyici bir hap. neticede amaç, çatlayamayan yumurtaların kiste dönüşmesine ve PKO'nun ilerlemesine engel olmak. bu 3-5 ay arayı bile, birkaç yeni kisti göze alarak, mecbur olduğu için verdi dr.. tedavi öncesi DK hapı etkilerinden kurtulmak şart olduğu için.. artık hakkımda hayırlısı olsun tez zamanda, diye dua ediyorum. hepimiz için öyle olsun..

kızlar lütfen cevap yazarmısınız
incir kürüde uygulayımmı
adetimin 14.günüygü benim yumoşlar daha 14ml olmuşlardı fr geç büyüyor fln dedi

evet canım yıyebıldığin kadar ye bı sıkıntı olmaz bende yedım ve gayet güzel büyüdü ılk denememdı ama kendını olucak diye kaptırma sonra moralın çok bozulur kötüye hazırlakı ıyı olunca coş bu daha güzel olur ılla ilaçla olucak diye bişe yok tamammı canım senın için söylüyorum inşallah ıyı haberler alırsın canım

soğan kürü ile klomen bir arada kullanılır mı?lütfen cevap kızlarrr

Ben de ıkısını aynı anda yapmaktan korktum,farklı bı etkışelıme gırer de zarar verır mı acaba dıye tereddut ettım.ilacın bıtsın ondan sonra başla derım :44:

az önce dr gittim kıst oluşmuş ve ameliyatlık boyuta ulaşmış doğum kontrol hapı verdi eyer diğer aya küçülme olmasa galiba ameliyat olcak 6 çarpı 6 dedi

az önce dr gittim kıst oluşmuş ve ameliyatlık boyuta ulaşmış doğum kontrol hapı verdi eyer diğer aya küçülme olmasa galiba ameliyat olcak 6 çarpı 6 dedi

canım kıstın ne kıstı?ne zamndır var bende 3 ay once kıst amelıyatı gecırdım.

hazancımm cokk gecmiş olsun inşallahh gerek kalmaz ameliyataa.klomenden dolayımı oluştuu ??

tam bilmiyorum ama galiba klomen den oldu son 2 2buçuk aydır biliyorum ve ilk dr önemsiz küçük bir kistin olduğunu söyledi bu süre zarfında baya düyümüş ve şimdi inş sonum ameliyatlık olmaz sen ameliyatın nasıldı nasıl geçti şimdi sonuç ne benim 6 cm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…