Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlarrrr çarşamba doktora gıdıcem randevumu aldım hıc gormedım yumurtallarımın buyudugunu femara ıse yaramıstır ınsallah çok umutluyum bu ayyyydan :18:

femara klomendende kuvvetli bir hap diye duymuştum.içini ferah tut büyümüştür onlar hemde 2 3 tane olmuştur inşallahh:nazar:

bu arada korunmayı gecen sen nısan ayında bırakmısız ben anca 1 sene oldu falan sanıyordum çokkk olmus çookkkkkk :KK37::KK43:

femara klomendende kuvvetli bir hap diye duymuştum.içini ferah tut büyümüştür onlar hemde 2 3 tane olmuştur inşallahh:nazar:

ayyy anacım ağzından sadece bal damlamıyor ballı tereğyağ damlıyor severımde :) insallahhhhh olur ıgneler çok pahalı kaldıramayabılırız femara sana ınanıyorum guvenıyorum bosa çıkarma :KK37: :18:

meltemmmmmm meraba ya sana bişi sorucam hamileyken akıntı oluyomu yada şüphelendiğin zamanda varmıydı akıntın ama sadece çamaşırıma geliyo yapışkan kıvamlı gibi bişeyyy:44: bu arada hamile olupta hala burayı ziyaret ediyosunya valla helal olsun sana:KK9: inş. böle devam edersin bizede yardımcı olursun canım:13:

sağolun arkadaslar guzel dıleklerınız ıcınnnn muuahhhh :)

hafta sonu gezmece takılamadım pek bugun çamaşır fgalan ders çalıştım yemek derken aksam olmussssss:KK37::KK42:

meltemmmmmm meraba ya sana bişi sorucam hamileyken akıntı oluyomu yada şüphelendiğin zamanda varmıydı akıntın ama sadece çamaşırıma geliyo yapışkan kıvamlı gibi bişeyyy:44: bu arada hamile olupta hala burayı ziyaret ediyosunya valla helal olsun sana:KK9: inş. böle devam edersin bizede yardımcı olursun canım:13:

ya aslinda şöyle, benim rahimde yara oldugu icin akintim hep oluyordu.. ama su son haftalarda daha bi beyaz daha bi cok.. yapiskan kivamli akintim klomen kullandiktan sonra oluyordu.. sanirim catlamayla ilgili biseydi o..
ben seviyorum burayi.. bana benzeyen kimse yok etrafimda herkes massallah pek bi anaç :KK1::KK1::KK1: ama burda hepimizin derdi ayni.. bizi bizden daha iyi anlayan yok bundan eminim :KK34: yardimci oluyorsam ne gusell :KK16:

ya aslinda şöyle, benim rahimde yara oldugu icin akintim hep oluyordu.. ama su son haftalarda daha bi beyaz daha bi cok.. yapiskan kivamli akintim klomen kullandiktan sonra oluyordu.. sanirim catlamayla ilgili biseydi o..
ben seviyorum burayi.. bana benzeyen kimse yok etrafimda herkes massallah pek bi anaç :KK1::KK1::KK1: ama burda hepimizin derdi ayni.. bizi bizden daha iyi anlayan yok bundan eminim :KK34: yardimci oluyorsam ne gusell :KK16:

sağoll canım yardımcı olmazmısın hiç ama bırakma bizi bak senden başka hamile olupta bukadar sık giren yok heralde bizde sana soralım::))teşekkürler cvpların içinnnn:KK54:

aynen benim çevrem de öyle..herkesin şak diye hamile kalıyor,ben bu işi hiç anlamıyorum:26::26:

senin canin sagolsun yauww :KK34: hamileyim diye beni dışlamayında ben baska bisii istemiyorum ne gerekiyosa yaparim.. gelim camlarini silimmi kiss bugun tam kakilmisa bagladim zaten.. siler gecer parlatirim :KK34:

canım nedemek hiçdışlarmıyız sen herşeyımızsın bide hocamız yaniii sanacam sildirirmiyim o halde ben senınkılerı sıleyım zati bişe olduğu yok :)

öyle düşünme canım yaa ooff birimiz tuttursak bari yaa allahım sen yardım et bize ya Rabbim sen büyüksün..Senin ne kadar oldu canım klomen + çatlama iğnesimiydi kendimize koşuşturmaktan aklımızı yitiricez hiç aklımda kalmadı senin durumun sadece dr. sıkıntın olduğunu biliyorum o kalmış aklımda..
Haklısın Cansuuuu bardakların sayısını arttır oohh miss gibi böörek kokuları geliyor mıımmmm :KK34:

gelın kızlarr gelınn herkese yetecek kadar cayımızda var boregımızde:)))

keske bıgun buluşma ımkanımız olsaydı ne guzel olurdu dımı...

bebişlerimizi bırbırmıze gostersekkk

X