Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

vallahi sevindim canım demek okadar yakınız çoğumuz :KK61:süpppeerrmiş inş. bir gün buluşuruz ama benim koca varya benim kocaa adım attırmıyor adam nasıl olcakta izin verir asla vermez biliyorum :KK43:

allah inş. sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin:KK34::nazar: darısı başımıza inş..

:KK14::KK14: ooof oooff ki ne ooff hani döllendi diodu doktorun ya varyaa sanki kendimmiş gibi üzüldüm,dün dr. gittiğimde sıra cemrede çarşambada o gidicek inş. güzel haber verir diodum ne denir şuan ne sölenir bilmiyorum canım :KK14:Sil baştan aynı şeyler yine aynı umut yine aynı bekleyiş oooff oooff kelime bulamıyorum artık:KK14:

Canım ne benim nede eşimin hiç ümidimiz yok 2,5 sene olucak okadar hayal kırıklığımız olduki her ay boğazımıza kilitlendi kelimeler yumruk oldu kaldı o yüzden umut etmeyi bıraktık artık inş. inş. olur ama biliyorumki olmayacak..Sende üzülme inş.bir gün güzel haberleri alacağız senden :KK34:

:KK14:ne demeli ne söylemeli....Zamanı var demekki canım cemretibetede söylediklerim geçerlisenin için öyleiyi anlıyorumki sizleri hiç bir kelimenin bu burukluğu dindiremeyeceğini biliyorum:KK50:

heeeehh işte böle canım :KK9: Pes etmek yok iç karatıp köşeye çekilmek yoookk durmaak yoook yola devaamm :KK1::KK1:Şaka bir yana böle pozitif olman süper bişe canım :KK34:

saolun canlarım size bi sır verımmı bı kocam bıde siz biliceksiniz ben döllenmeden sonr korkuma banyo bıle yapmadım sonrada hastalandım anamdayım ıkı haftadır yıkanmadım artık bi hamama gitsem anca paklar kokuyom beeee ah çocuk ah ananı ..... ne hallere soktun bi baban bide sen :))

ohh bee.. toparlanmissin cok sevindim.. bu en iyi bildigimiz sey unutma :KK34: kim bizim gibi heray husran yasamayi kaldirabilir.. nasilda gucluyuzz :KK76:

saol canım sorucam bakalım nedenmış bide sanmakı yırttın çarşamba kontrol sonra iğne sonra benım gene abuk subuk sorularım gelıcek bılıyosun ben hamılelıkte olmayan belırtılerıde yaşıyan bı kadınım bana katlanıcaksınız

kızlar slmm. size bi sorum olcak bnde bu ay klomen tedavisine başlıyorum. sanırım ilk seferde hamilelik olmayabiliyor çok kez deneyenler var aranızda.nasıl olcak bu klomen tedavisi ya bi anlatsanız bana. hamile kalan var mı yani. ben 7 aydır hemile kalamıyorum malesef :KK43:

memnun oldum cnım benımde 12 ay bıttı olmayalı:)ben çabuk olmuşum bu nıye olmuyo anlamadımkı önce sana bu ilacı verıcek artık günde kaçtane iç derse bıtınce çarıcak bakıcak yumurtan buyumuşmu eğer buyuduyse sana ıhtıyaç duyarsa dktr iğne verıcek o iğneyle yumurtan çatlıycak ilşki zamanını verıcek ya iğneden sonrakı gün yada bıgün önce falan zten o söyluyo gerısındede sadece yatman en güzelı tutsun dıye ılışkıden sonra ayaklarını dıkmeyı unutma ben artık yatak ucuna ıp astırıcam her ay nasıls dıkıcem kolay olsun:)sanada kolay gelsınn

kızlar slmm. size bi sorum olcak bnde bu ay klomen tedavisine başlıyorum. sanırım ilk seferde hamilelik olmayabiliyor çok kez deneyenler var aranızda.nasıl olcak bu klomen tedavisi ya bi anlatsanız bana. hamile kalan var mı yani. ben 7 aydır hemile kalamıyorum malesef :KK43:
canım klomen tyedavisi yumurtalıkların gelişmesi için uygulanıyor.İlk ayındada hamile kalanlar var 2-3-4 ayındada var..Yada 1 sene kullanıp hamile kalamayanda var allahın bileceği iş canım.Yumurtaların gerektiği kadar büyüyorsa sana çatlatm iğnesi veriyor dr. tutarsa tutuyor tutmazsa sil baştan tedaviye devam ediyorsun canım:KK34:
bende aynısını yappıştım kalktımmı onlarda kalkıyodu geliydu benden ayrılamıydu:)ama emn ol ulaşanlar ulaştı yerıe sadece bıanesının şansı vardı gei kalanlar dönüş yolculuğunu yapıyo inşallah tutmuştur canım:)
inş. canım ümitsizlik denizinde yüzsemde inş. dua ediyorum olsun die..
saolun canlarım size bi sır verımmı bı kocam bıde siz biliceksiniz ben döllenmeden sonr korkuma banyo bıle yapmadım sonrada hastalandım anamdayım ıkı haftadır yıkanmadım artık bi hamama gitsem anca paklar kokuyom beeee ah çocuk ah ananı ..... ne hallere soktun bi baban bide sen :))
aaah bu kadıların bir kocadan birde evlattan çektiği :KK52::KK37: Kız iki haftadır bitlencen oralarda :KK9::KK9: Senin kocada iyiymiş benimki 1 gece bile kalmaya bırakmyor valla nasıl duruyor sensiz ??

canım klomen tyedavisi yumurtalıkların gelişmesi için uygulanıyor.İlk ayındada hamile kalanlar var 2-3-4 ayındada var..Yada 1 sene kullanıp hamile kalamayanda var allahın bileceği iş canım.Yumurtaların gerektiği kadar büyüyorsa sana çatlatm iğnesi veriyor dr. tutarsa tutuyor tutmazsa sil baştan tedaviye devam ediyorsun canım:KK34:

inş. canım ümitsizlik denizinde yüzsemde inş. dua ediyorum olsun die..

aaah bu kadıların bir kocadan birde evlattan çektiği :KK52::KK37: Kız iki haftadır bitlencen oralarda :KK9::KK9: Senin kocada iyiymiş benimki 1 gece bile kalmaya bırakmyor valla nasıl duruyor sensiz ??

:KK52:oda buraya gelıyor aynı senınkınden buda huysuz canım bugünde alıcakmış zaten napalım çekiyo işte artık annem istersen memenıde ağzına tak ayrılmasın diyo bende memeden kestım 15 gundurr diyom:))canım anneme geldığım 3 gün yıknmadığım ıkı hafta oldu ben çatlarım ıkı hafta evımden ayrı kalamam:)anam duymasın yer benı

Son düzenleme:
kızlar napıyosunuz ne durumdasını mılk seddda aaaa

sabahtan beri giremedim biraz işlerim vardı nihayet girebildim hele şükürr::)))daha öncekileri okuyodum.dün burası çok sessiz sakindi valla tek ben vardımm:KK43:(cemrecim nerdeydin bakim uğramadın hafta sonu.benim hala adet ağrılarım var gelmesinden korkuyorum kolum bacaklarım omuzlarım ağrıyo valla bi tuhaf oldum heray yeni bi ağruı keeşfediyorum artık inş. hayırlara vesiledirr.:KK43:sizzzler napıyonuz bakalmmm

:KK52:oda buraya gelıyor aynı senınkınden buda huysuz canım bugünde alıcakmış zaten napalım çekiyo işte artık annem istersen memenıde ağzına tak ayrılmasın diyo bende memeden kestım 15 gundurr diyom:))canım anneme geldığım 3 gün yıknmadığım ıkı hafta oldu ben çatlarım ıkı hafta evımden ayrı kalamam:)anam duymasın yer benı

:KK52::KK52: :KK9::KK9: süpersin valla hazır cevap.. Dimi annelerin hemen zoruna gidiyor,evlendikten sonra evini benimseyince annenin evine bile gitsen evim evim diyor insan ve kendi evim gbisi yok diyor valla..Sen şişlideymişsin kız bende okmeydanındayım :KK52: çok yakınız:21:

sabahtan beri giremedim biraz işlerim vardı nihayet girebildim hele şükürr::)))daha öncekileri okuyodum.dün burası çok sessiz sakindi valla tek ben vardımm:KK43:(cemrecim nerdeydin bakim uğramadın hafta sonu.benim hala adet ağrılarım var gelmesinden korkuyorum kolum bacaklarım omuzlarım ağrıyo valla bi tuhaf oldum heray yeni bi ağruı keeşfediyorum artık inş. hayırlara vesiledirr.:KK43:sizzzler napıyonuz bakalmmm

sende benımgibi çok belırtı yaşayanlardansın ağrı güzel aslında herkes aynı olmuyo ama bendede ağrı olmuştu ağrılar bıtınce dedım zaten gıttı bu olmadı sahıdede öle oldu başta ağrılı başlayınca öle gıdıyo bazısında hiiiç olmuyo nebılım valla olur inşallah senınkı canım 3 gündür nnemdeyım bu leptopta biraz sıkıntılı şarzı falan anca açabıldım ama aklım hep sizdeydı napılar dıye güzel aber verın bana noooolur ihtiyacım var ben al baştan başlıycam işte çarşambayı bklıyom alıştım bu düşünceye başta zordu ama napım hangi dert çekılır demişler başa gelen çekılır:)

kızlar bide o yarama bamayın annemi görmeyeli 2 ay oldu ohh siz negüzel gidip görebiliyosunuz biz biraz uzağız yollar malesef ama bayramda inş. gidicez:KK43:

:KK52::KK52: :KK9::KK9: süpersin valla hazır cevap.. Dimi annelerin hemen zoruna gidiyor,evlendikten sonra evini benimseyince annenin evine bile gitsen evim evim diyor insan ve kendi evim gbisi yok diyor valla..Sen şişlideymişsin kız bende okmeydanındayım :KK52: çok yakınız:21:
sorma benımkı çook kızıyo evlendıde evı olduda gelmıyo falan ılk defa 3 gün kaldım evımı özlüyom valla evet canım bende şişlideyim hemen hemen herkes yakın aynı hastanelerde doğuralımda buluşuruz dğumdan sonra kutlama yaparız gerçi ben anca size çiçek alıp hastaneye gerim bu gidişle doğurucam yok döllenıp atıyom yumurtaları nolcak bu yuurtalar bılmem :)

sende benımgibi çok belırtı yaşayanlardansın ağrı güzel aslında herkes aynı olmuyo ama bendede ağrı olmuştu ağrılar bıtınce dedım zaten gıttı bu olmadı sahıdede öle oldu başta ağrılı başlayınca öle gıdıyo bazısında hiiiç olmuyo nebılım valla olur inşallah senınkı canım 3 gündür nnemdeyım bu leptopta biraz sıkıntılı şarzı falan anca açabıldım ama aklım hep sizdeydı napılar dıye güzel aber verın bana noooolur ihtiyacım var ben al baştan başlıycam işte çarşambayı bklıyom alıştım bu düşünceye başta zordu ama napım hangi dert çekılır demişler başa gelen çekılır:)

aynen canım napalım yolumuza devam edicez rabbim nezman ol derse o zaman olucak inş. yakın zamanda nasipolur..canım doktordan sonra bizleride yadınlatmayı unutma çünkü ben geçen doktora giittiğimde eğer adet olursam tekrar klomen tedavsine başlıcazmı dedim yok önümüzde ki ay boş bırakalım ilacın etskisi deam eder zaten dedi oyuzden bakalım seninki ne dicek.birde antalya da kadın doğum uzmanı sordumm gören duyan olmadı galiba yaa doktorumu değiştirmek istiyorumm:KK31:

kızlar bide o yarama bamayın annemi görmeyeli 2 ay oldu ohh siz negüzel gidip görebiliyosunuz biz biraz uzağız yollar malesef ama bayramda inş. gidicez:KK43:

canım sen nerde oturuyorsun annen nerde okadar uzakmısınız yaa..Bakma bnimde dr. yakın allahtan annemlere o vesile ile gödiyorum yoksa benim eşimde 2-3 ayda bir götürüyor cemre seninki gene iyiymiş canım

aynen canım napalım yolumuza devam edicez rabbim nezman ol derse o zaman olucak inş. yakın zamanda nasipolur..canım doktordan sonra bizleride yadınlatmayı unutma çünkü ben geçen doktora giittiğimde eğer adet olursam tekrar klomen tedavsine başlıcazmı dedim yok önümüzde ki ay boş bırakalım ilacın etskisi deam eder zaten dedi oyuzden bakalım seninki ne dicek.birde antalya da kadın doğum uzmanı sordumm gören duyan olmadı galiba yaa doktorumu değiştirmek istiyorumm:KK31:

ah canım annen uzaktamı bana anne dıyebıırsın zaten dıyende yok:) antlada netten bakıp busan doktr daha ıyı cnım mutlaka yakınında vardır arştırsan bı

ben herhafta sonu gelıyom bıgece kalıp dönuyom ama ınanın uzak olmak o ıyı gelemsen kızmaz yakın oasını sadece bı yönu ıyı gerısı valla kötü bunuda düşünü herzaman ıstemıyosun kyfın kötu oluyo gelmeyınce kırılıyolar falan zorda kalıp mecbur gelıyosun yanı tedavı suresınde mesela baya zor oldu gelmem

Son düzenleme:
canım sen nerde oturuyorsun annen nerde okadar uzakmısınız yaa..Bakma bnimde dr. yakın allahtan annemlere o vesile ile gödiyorum yoksa benim eşimde 2-3 ayda bir götürüyor cemre seninki gene iyiymiş canım

canım ben antalyada oturuyorm annemler buraya 4-5 saatlik bi uzaklıkta oyuzdeen sık sık gidemiyoruz iki üç ayda anca:KK43: onların sağlıklı ve mutlu olmaları beni teselli ediyo sadece....valla cemreninki baya iyi gerçekten

sorma benımkı çook kızıyo evlendıde evı olduda gelmıyo falan ılk defa 3 gün kaldım evımı özlüyom valla evet canım bende şişlideyim hemen hemen herkes yakın aynı hastanelerde doğuralımda buluşuruz dğumdan sonra kutlama yaparız gerçi ben anca size çiçek alıp hastaneye gerim bu gidişle doğurucam yok döllenıp atıyom yumurtaları nolcak bu yuurtalar bılmem :)

:KK9::KK9: cemre karnım ağrıyor zate sen daha çok ağrıttın kız..Hiçde bi kere sen bize en önce haberi verceklerden olucan inş..Düşünsene aynı hastanedeyiz diğer kızlarlada odalar hep yanyana birimiz sancılanıos aaayy ben sancılanıorum ooooyyy sen sancılanıosun hii hoooo hii hhoooo ambulans sireni gibi ses çıkar senden valla:KK9::KK9: Bebişleride yaa kerticez yada kanki yapıcaz o arada:KK1:

Ben aranıza yeni katıldım, en son 2 ekimde regli olmuştum, doktora gittim klomen verdi 3. günü başladım günde birer tane içtim 5 gün, ardından 2 doz 10000 lik pregnyl iğnesi oldum yumurtam 17 cm oldu sonra çatladı ama ayın 27 sinde yani 25 gün sonra regli oldum ama bir garip reglim hergün 1-2 damla dr yi aradım takip et dedi dün akşam dayanamadım acaba üstüne mi görüyorum diye gidip kan testi yaptırdım sonuç negatif:KK43: şimdi bu hafta içi tekrar dr ye gidicem bakalım ne yapıcak yada ne yapacağız,deneyimi olan arkadaşlarım bana yardım edin cvp bekliyorum ....

X