Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım oranın buyuk kadın dogum hastanesıne gıt ınterfılıte bolumune ama..emınım orda daha ıyı ılgılenırler...doktorun cok tanınmıs olmasıda ı dgl ya cok yogun oluyo yogunluktan takıpe almamıstır benımkıde oyledı cunku..ıgne urudrunca bısı olmaz ama vudurunca kesın olacak dıyed ebısı yok ugrasma dıye bız baska doktorada gıt dıyoruz.benımde adetlerım duzenlı esımdede sorun yoktu ama 4 ay sonra bıdaha olcum yapıldı esımde degerler tersıne olumsuz suan sımdı onun tedavısını beklıyoz.anlıycan sıkıntılı surec senınle bu yolda yuruycek bı doktor lazım...
ıncır ye bıde bol bol kuru ıncır klomen kadar etkılı dıyebılrımm.yanı esınınde olcumlerı yenılensın her ay degısıyormus scunku degerlerr

eşimde şuanda benimle birlikte klomen içio yaa o yüzden testi etkilermi acaba die test yaptırmadık. en iyisi yeni doktor arayalım biz eşimde bıraksın klomeni bu nedir anlamadık yaa hadi ben yumurtlama için klomen içiorum ya eşim??? O da mı yumurtlıcak anlamadım ki ben :KK43:

cansucum rahim filmi korkulcak bişey değil.anesteziye gerek yok bile.ilacı rahmine verirken sadece 2-3 saniye adet sancısı gibi karnında hafif bi ağrı hissediyorsun o kadar.evet 5 dklık gerçektende benim yatmamla kalkmam bir oldu.doktor bitti dediğinde şaşırmıştım.
Kız korkma doğumu nasıl yapcan:KK20:

haklısın rojdacım valla yaaa

off benımde su gunler gecsee rahım fılmım cekılse dıye ınanırmısn gun sayıyorum..

Hemen tedavıye gecmek istıyroummm

sukredınkı bakın sız tedavıdesınız daha ben o asamayada gelemeıdmmm

ınsallah melekcım yaa benımkıde acımaz ve tuplerım ınsallahh acıktır..

Bıde ılac alıcakmısız eczaneden fıyatı ne kadar pahalımı

inşallAH CANIM SIKM CANINI biziM İLAÇ hastanenin eczanesinden kullanıldı ben 250 tlye çektim tabi ilaç fiyatıda dahildir o konuda bilgim yok tatlım ya

arkadaşlar ben geldim gene napim nereye gidim başka dimi ama nasılsınız anne adayları ben hala hastalanmadım hiç ne ağrı kaldı nebişi turp gibiyim oyuzdenasıl bi beklentımde kalmadı al baştan olucak büyükbi ihtimalle eşimde tuvalete gidicem dur gitme çocuğu bırakırsın şimdi oraya diyo ya anlıycanız üç kuruşluk akıl vardı oda gitti nasıl yapıcazbi bu çocuğu bende bilmiyom:KK35::KK52:

canım öyle ümit ediyorum ama benim hiçbişeyim kolay olmadığı için vazgeçiyorum hemen bu düşüncemden bence rahim filminden dolayı gecikmiştir seni bi ara okudum bazen bende takılıyorum sizin topiğe galiba en son bebeğini kaybetmiştin eşine sen ve bebeğin mektup yazmıştınız yanlış hatırlamıyosam rabbim gönlüne göre verir inşallah bi daha böyle bi acı yaşamazsın umarım :KK16:
evet cnm babamiza mektup yamistik ne umutlarla gelmisti ama melegim cennete onun icin icim rahat en guzel yerlerde sim di Allhim kimseyi evlat acisiyla imtiham etmesin kimsenin klunu bos birakmasin
eşimde şuanda benimle birlikte klomen içio yaa o yüzden testi etkilermi acaba die test yaptırmadık. en iyisi yeni doktor arayalım biz eşimde bıraksın klomeni bu nedir anlamadık yaa hadi ben yumurtlama için klomen içiorum ya eşim??? O da mı yumurtlıcak anlamadım ki ben :KK43:

cnm esin de icebilir spermler icin kuvvetli olsun diye

evet cnm babamiza mektup yamistik ne umutlarla gelmisti ama melegim cennete onun icin icim rahat en guzel yerlerde sim di Allhim kimseyi evlat acisiyla imtiham etmesin kimsenin klunu bos birakmasin

cnm esin de icebilir spermler icin kuvvetli olsun diye

hmmm anladım canım peki tekrar test yaptırsa acaba test sonucunu etkilermi kii amannnn offff bilmiorum yaaa kafam allah bullak delirecem artık ne yapacağımı şaşırdım :KK43: geçmiş olsun bu arada ben yeniyim bilmiordum bebeğini düşürdünü :KK43: cennetin kapısında seni bekliyor olacak meleğin... Annem gelmeden girmem diyecek sana şefaatçi olacak inşallah. Allah gönlüne göre hayırlı sağlıklı evlat versin canım...

Son düzenleme:
haklısın rojdacım valla yaaa

off benımde su gunler gecsee rahım fılmım cekılse dıye ınanırmısn gun sayıyorum..

Hemen tedavıye gecmek istıyroummm

sukredınkı bakın sız tedavıdesınız daha ben o asamayada gelemeıdmmm

cansucum bak bende önceden gittim öle alttan baktılar herşey gayet güzel eşin gibi yanı sonra şimdi gittim hafıfbı tembellık dedi doktor şaşırdım hanıbişe yoktu dımı ama malesef tembellık başlangıcıymış oluyo eşim bak 11 aydır götüremedim negüzel olucaktı şimdii falan döllenme olduya oda oldu bıttı sandı herşey kısmet buyuk ıhtımalle buda olmadı demekkı bızım zamanımız gelmemış önceden ay 5 ay oldu 7 oldu falan bak 12 bıttı hala yok:KK50::KK43:

cansucum bak bende önceden gittim öle alttan baktılar herşey gayet güzel eşin gibi yanı sonra şimdi gittim hafıfbı tembellık dedi doktor şaşırdım hanıbişe yoktu dımı ama malesef tembellık başlangıcıymış oluyo eşim bak 11 aydır götüremedim negüzel olucaktı şimdii falan döllenme olduya oda oldu bıttı sandı herşey kısmet buyuk ıhtımalle buda olmadı demekkı bızım zamanımız gelmemış önceden ay 5 ay oldu 7 oldu falan bak 12 bıttı hala yok:KK50::KK43:

cemrecım sen hasta olmadın daha umudun var ıcımdekı ses senın bebısın var dıyoo

canım benımde yumurta rezervınde sorun varmıs ve ben bunu 2 doktora gosterdım ıkısıde demedı bılıyomusn senın yumurta rezervın duusk o yzudne klomen verdık demedılerr yuhh dıyourm bu doktorlara...ve ozell yanı para alıyolar bende devlette gıttım ınarmısn daha ı ılgılenıler 1 sat konustuk ozelde gırıdmle cıktım bı oluyodu..esın test vermedımı senın canım:KK25:

cemrecım sen hasta olmadın daha umudun var ıcımdekı ses senın bebısın var dıyoo

canım benımde yumurta rezervınde sorun varmıs ve ben bunu 2 doktora gosterdım ıkısıde demedı bılıyomusn senın yumurta rezervın duusk o yzudne klomen verdık demedılerr yuhh dıyourm bu doktorlara...ve ozell yanı para alıyolar bende devlette gıttım ınarmısn daha ı ılgılenıler 1 sat konustuk ozelde gırıdmle cıktım bı oluyodu..esın test vermedımı senın canım:KK25:

inşallah canım çok isterım hepımızın ıyı haberlerını almak eşim test verdı herşey güzel sıkıntı bende tembellık varmış doktor gerçekten önemlı canımya bu ay olamassa artık beraber kalırız napalım sen nezaman fılım çektırceksın bu arada burda bi arkadaşın 3 sene olmadı yumurtalıkları zayıfmış aşılamayla şuanda 7 aylık hamıle ılkınde tuttu ya olmassa öle bi şansımız var napalım.

inşallah canım çok isterım hepımızın ıyı haberlerını almak eşim test verdı herşey güzel sıkıntı bende tembellık varmış doktor gerçekten önemlı canımya bu ay olamassa artık beraber kalırız napalım sen nezaman fılım çektırceksın bu arada burda bi arkadaşın 3 sene olmadı yumurtalıkları zayıfmış aşılamayla şuanda 7 aylık hamıle ılkınde tuttu ya olmassa öle bi şansımız var napalım.

ınsaşşallahhh senn bu ay hamılesındırde bıde onumuzdekı ay beklemezsınn....

Ben boyle olcanı bılseydım evlenır evlenmez dogururdumm:KK43:((

ah kafam ahhh

artık ne caree kızım olursa ona kesınlıkle tecrubelerımı aktarcamm

resmen zulum yaa doktor ılac bılmem fılmı ydı maddı manevıı yara alıyosun bı bakıyosunn sonuc ya dunyalara bedel yada ortada hıcbısı yokkk

doktorundan memnunmusun sen sımdııı cemrecıkk

ınsaşşallahhh senn bu ay hamılesındırde bıde onumuzdekı ay beklemezsınn....

Ben boyle olcanı bılseydım evlenır evlenmez dogururdumm:KK43:((

ah kafam ahhh

artık ne caree kızım olursa ona kesınlıkle tecrubelerımı aktarcamm

resmen zulum yaa doktor ılac bılmem fılmı ydı maddı manevıı yara alıyosun bı bakıyosunn sonuc ya dunyalara bedel yada ortada hıcbısı yokkk

doktorundan memnunmusun sen sımdııı cemrecıkk

evet canım doktorum çok ıyı herşeye çağırdı benı yumurtama baktı sonra çatlatmadan sonra döllendımı baktı ve tekrar çağırdı olmassam eger haftaya çarşambaya gel dedi inşallah ama tabı doktorda vesile nezaman olucaksa ozaman bişe gelmiyo elden şuan kafayı yıyorum keske test yapmasaydımda diyorum erken yaptım umutda kalmadı inan umutla beklemek daha güzel arkadaşom öyle olursa sakın test yapma bekle en azından 4 gün geçsın bu arada bu söylediğim arkadaşın eşindede sorun vardı onun olduysa bızımde olucak inşallah bugün cuma hepimize şöyle güzel bi dua var onu yapıcam

Son düzenleme:

bence sız ıyı genış bı ıncelemenın yapıldıgı buyuk dogum gıbı bı hastane gıdın orda zaten tum tetkıkler sız demeden ıstenırr..o onucları bı ordakı doktora bıd ebaska buldunuz ozel doktora gosterın.

hemen ıgne yoluna gıtmeyın bı dur bısmılla yenı basladınız

cok anormal bı durum varda ıgne verıyosa bunuda acıklamak zorunda doktorun bunuda yapmamışş...

adetın 3.gunu gıt yoksa bosuna gıtme ben bu ay bıd e onuda unttum bu ayda tetkık yaptıramadım.
oldumu sana 1 ay daha zamans ugıbı akıp gecıyoo ısteee

kafana takma ı bı doktor olduktan sonra gerısı ALLAHA KALMISSS

evet canım doktorum çok ıyı herşeye çağırdı benı yumurtama baktı sonra çatlatmadan sonra döllendımı baktı ve tekrar çağırdı olmassam eger haftaya çarşambaya gel dedi inşallah ama tabı doktorda vesile nezaman olucaksa ozaman bişe gelmiyo elden şuan kafayı yıyorum keske test yapmasaydımda diyorum erken yaptım umutda kalmadı inan umutla beklemek daha güzel arkadaşom öyle olursa sakın test yapma bekle en azından 4 gün geçsın bu arada bu söylediğim arkadaşın eşindede sorun vardı onun olduysa bızımde olucak inşallah bugün cuma hepimize şöyle güzel bi dua var onu yapıcam

oku canım bende namaza baslıycam artık herkese dua edıcemm burdakılerede

ınşallah dualarımız kabul olurr

ASLINDA SÖYLEDİKLERİNDE DOĞRULUK PAYI VAR YANİ ELALEMİNKİ BELEŞ BİZİMKİLER ÇOK PAHALI Bİ ELEKTİRİK BİDE SU PARASI VERİYOLAR KARANLIKTA YAPTIKLARINI VARSAYARSAk bi tek su faturasına yansıyodur oda ayda 3,4 defa oluyo dersek 1 ,2 tl ye mal oluyo bebiş:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

hahahaha :)))) allahtan forum üyeliği paralı değilll :)) bide psikoljog parası verirdik dert anlatmak için :))

cansucum doktor eşine ilac verdımı bak çok önemlı bı sorun yok bence bıtkısel şeyler kullansın doktora kadar yükselme olursa ozaman tahlılde çıkar bişeye gerek kalmaz bu tarz şeylerde bitkısel ilaçlar çok ıyı bize n asıl incir ıyıyse eşine keçi boynuzu yada pekmezını yedır ben hep onu yedırıyorum ve kendımde yıyorum

cansucum doktor eşine ilac verdımı bak çok önemlı bı sorun yok bence bıtkısel şeyler kullansın doktora kadar yükselme olursa ozaman tahlılde çıkar bişeye gerek kalmaz bu tarz şeylerde bitkısel ilaçlar çok ıyı bize n asıl incir ıyıyse eşine keçi boynuzu yada pekmezını yedır ben hep onu yedırıyorum ve kendımde yıyorum

evet canım kecıboynuzu pekmezıde hergun bı kasık sabah ıcıyordu ama sureklı dgldı haftada aklına geldıkce.sımdı kecıboynuzu kuru yapıyorum.artı bıde vıtamın vermış onu ıcıyoo doktorumada sordum bole vıtamın vermıs kullnsınmı dıye oda kullansın ı bı vıtamın dedı.onumuzdekı hafta ultrosona gırcek persembe gunu sonuc ınsallah ı cıkarda amelıyattta gerek kalmaz.sol tarfında damar genışlemesı goruyorum demıs ama ultrosonda bellı olur demıs ınsallah bıd eamelıyatla ugrasmayız...

Cemre suan 3.ıncırımdeyımm bu ay baslaıdm bendee...

ınsallahh bıkmammmmm

evet canım kecıboynuzu pekmezıde hergun bı kasık sabah ıcıyordu ama sureklı dgldı haftada aklına geldıkce.sımdı kecıboynuzu kuru yapıyorum.artı bıde vıtamın vermış onu ıcıyoo doktorumada sordum bole vıtamın vermıs kullnsınmı dıye oda kullansın ı bı vıtamın dedı.onumuzdekı hafta ultrosona gırcek persembe gunu sonuc ınsallah ı cıkarda amelıyattta gerek kalmaz.sol tarfında damar genışlemesı goruyorum demıs ama ultrosonda bellı olur demıs ınsallah bıd eamelıyatla ugrasmayız...

Cemre suan 3.ıncırımdeyımm bu ay baslaıdm bendee...

ınsallahh bıkmammmmm

canım ALLAHın izniyle ameliyatsız atlatıca ben öyle hissediyorum dıkkatlı kullansın bu ilaçları gerek kalmaz inşallah inciri onada yedır rabbım en kısa zamanda nasıb eder inşallah bizden önce sen kalırsın kız valla çok isterim eşin zavallı korkmuştur ama hiç içimde kötü bi his yok arkadaşım sende rahat ol görüceksin ıyı haber alıcaksın:KK34:

canım allahın izniyle ameliyatsız atlatıca ben öyle hissediyorum dıkkatlı kullansın bu ilaçları gerek kalmaz inşallah inciri onada yedır rabbım en kısa zamanda nasıb eder inşallah bizden önce sen kalırsın kız valla çok isterim eşin zavallı korkmuştur ama hiç içimde kötü bi his yok arkadaşım sende rahat ol görüceksin ıyı haber alıcaksın:KK34:

korkmazmı canım yaa bıde pınpırıklıdır zaten bı bası agrısın buyuten erkekler olur ya oyle:)))

artık uzerıme gelmıyo eskısı gıbı :)))

hamılemsın soylemı boylemı kendı derdıne dustu canım ...

ınsallahhh hakkımızda hayrılsııı olurr canım ben cıkıyroumm

malesef musıat dglımm kocaman optummmmmmm

X