Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cansucum benim klomenle ilk tedavim ve igneyide bugün verdi ..acır heralde igne nede olsa ama ne yapalım mecbur...

senı heyecanlandırmak ıstemezdım ama..burda ben cok okudum ayaklarım hep agrıdı dıyıpte hamıle kalanları ınsallah sende oylesınıdrr canımm yaa

inşallah canımya ama bu çok kötü bi ağrıya nebılım korkuyorum başka bişe diye inşallah bundandır umudum yokya neyse canım güzel haberler alalım bizde artıkya dimi ama.

cansucum benim klomenle ilk tedavim ve igneyide bugün verdi ..acır heralde igne nede olsa ama ne yapalım mecbur...

cemrecıkkkk agrı oluyoomu sen vurunuyosun yaa de bakalım adrı oluyomu?spekulum yerleştırıpmı ıcınde ıgne vuruyo??

istbul senın ne zamandır olmuyoduuu bebişş ilk bebekkmıı olcakk

cemrecıkkkk agrı oluyoomu sen vurunuyosun yaa de bakalım adrı oluyomu?spekulum yerleştırıpmı ıcınde ıgne vuruyo??

istbul senın ne zamandır olmuyoduuu bebişş ilk bebekkmıı olcakk

yok canım hiç anlamadım valla kızın elıde hafifti baya ondan korkmayın o bişe değil:KK34:

ay hadi inşallah cemrecim bendee olsun diye bakıyorum bakalım kısmet...inşallah sizlerinde biran önce olur..senin dee yükksek ama şansın klomen yumurtalıklarda cok güzel gelişim saglatıyor

ay hadi inşallah cemrecim bendee olsun diye bakıyorum bakalım kısmet...inşallah sizlerinde biran önce olur..senin dee yükksek ama şansın klomen yumurtalıklarda cok güzel gelişim saglatıyor

sormaya benım yumurta güzel buyudu döllendı bende bi heveslendım cuma gunu döllenmış dedi bende 5 gün sonra kan tahlılı yaptırdım negatıf doktoru aradım erken dedı falan filan ama hiç umudum kalmadı azda olsa çıkardı bence napalım kısmet sana bıraz tiyo verım gerçi söyledim okumuşsundur adetıne 5 gün kala ılışkı yok olsada gidiyo benımgibi yolculuk falan yapma çok dinlenmeye çalış gezme bıle ıhtıyacın dışında nebılım uğraş yan :KK52:ıay uçtum gene ben :)):KK53:

inşallah bir sürpriz yapar bebişin sana..tüyolarını dinlemeye çalışırım :KK34: ama bayram üzeri şehirdısı yolculuklar beni bekliyo o kurala uyamam belki :KK53:

inşallah bir sürpriz yapar bebişin sana..tüyolarını dinlemeye çalışırım :KK34: ama bayram üzeri şehirdısı yolculuklar beni bekliyo o kurala uyamam belki :KK53:

inşallah canım ama sende dikkat et kendıne yazıkya bize baksana halımıze nelerde kuruyom ben ıyıce yedımde kafamı siz sağlam kalı bana akıl verirsınız inşallah:KK1:

sende kendine iyi bakta yeme kafanı falan..bak daha bebişlerimizin muhabbetini yapıcaz...olucak ben inanıyorum hatta bugün ne olduysa daha cok inanasım var:KK16:

X