Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

nebilim canımya sankı hep belirtiler gitti çok akıntım vardı baya hemde azaldı göğüs ağrılarım çok azaldı adetim geçti bu üçüncü gün ve geçen ayda ılk olarak 4 gün geçmişti yani hiç belirtim kalmadı off.:KK50:

dr. ne zaman gidiceksin peki canım..? Ya kan testinde olumsuz gördüğün için psikolojik olarakda etkilenmiş olabilirsin ve bünyenide etkiler biliyorsun canım..Ama döllenmiş dediği sperm ile yumurta buluşmuş anlamında değilmi öyleyse çocuk olur canım yoksa döllense bile olmama ihtimalidemi oluyor??

dr. ne zaman gidiceksin peki canım..? Ya kan testinde olumsuz gördüğün için psikolojik olarakda etkilenmiş olabilirsin ve bünyenide etkiler biliyorsun canım..Ama döllenmiş dediği sperm ile yumurta buluşmuş anlamında değilmi öyleyse çocuk olur canım yoksa döllense bile olmama ihtimalidemi oluyor??

haftaya çarşamba evet canım döllenmek gebeliğin başlangıcı oluyo ondan sonrada devam etmesi için tutunması gerekıyomuş tabi döllendikten sonra tutunması 7 ıle 10 arasında sürüyomuş ama tabı tutunmaması gibi durumda var malesef :KK14:

haftaya çarşamba evet canım döllenmek gebeliğin başlangıcı oluyo ondan sonrada devam etmesi için tutunması gerekıyomuş tabi döllendikten sonra tutunması 7 ıle 10 arasında sürüyomuş ama tabı tutunmaması gibi durumda var malesef :KK14:

hımm peki dr. sana döllenmiş dediği zamandan sonra kaç gün geçti canım çok soru soruyorum ama geç döllenmede olabilir üzülme hemen.Çarşambaya bişey kalmamış canım inş. gittiğinde güzel haber alırsın :KK61:

Şaduda bugün gidicekt naaptı acaba??

canım yrn akşam dışarıda yiyelim dedim tamam dedi...testi bir kutuya koydum hediye paketi yaptım bile yrn akşam bi garsondan hediye paketini alırken bende olanları kameraya çekiyor olacağım :))))) tepkisini çoookkk merak ediyorum:KK53:

aa cnm çok güzel düşünmüşsün. Ama kan tahlilinden sonra vereceksin dimi

hımm peki dr. sana döllenmiş dediği zamandan sonra kaç gün geçti canım çok soru soruyorum ama geç döllenmede olabilir üzülme hemen.Çarşambaya bişey kalmamış canım inş. gittiğinde güzel haber alırsın :KK61:

Şaduda bugün gidicekt naaptı acaba??

yok canım sorabılırsın tabıkı bugun bugün 7 oldu test yaptığımızdada sabah 6 dı işte dün öğlen yaptık şadudan haberim yok inşallah o güzel haber alr çok zor hayal kırıklığı .:KK50:

kızlar klomende ılk ayımdı ve hamıle kaldım degerım 205 cıktı rabbım sızlerede nasip etsin inş....

yok canım sorabılırsın tabıkı bugun bugün 7 oldu test yaptığımızdada sabah 6 dı işte dün öğlen yaptık şadudan haberim yok inşallah o güzel haber alr çok zor hayal kırıklığı .:KK50:

ama dr.un erken demiş dimi sabret çarşambaya kadr inş. kırmızıların gelmez ve haftaya çarşamba güzel haberle gelirsin cnaım inş.

kızlar klomende ılk ayımdı ve hamıle kaldım degerım 205 cıktı rabbım sızlerede nasip etsin inş....

canım hayırlısı olsun,tebrik ederim saolasın inş. birgün bizde bu güzel haberi veririz..Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.Birde klomenmi kullandın sadece?Döllenip döllenmediğini falan söledimi dr. canım yoksa adetinimi bekledin?

:KK50:
merhaba bende kullanıyorum glukofen insilün direnci için veriliyor bende 5-6 aydır kullanıyorum kılo vermemede yardımcı oluyor bulantı ve bas dönmesı bendede yhaptı ama 5-10 gun ıcerısınde gectı azmın elınden ne kurtuluyorkı :KK66:

Cnm,
Ben çalıştığım için 3gün kullandım o günlerde çalışamadım baş dönmesi,midem bulantısı,ateş basma vs bir çok etki yaptı bıraktım bende banada söyledi kilo verdidir dedi ama çok kötü oluyorum diye bıraktım yani :KK50:

Canım allah tamamına erdirsin benimde ilk ayım bekliyorum şuan pazar gününe kdr hastalanmazsam kan testi yaptırcam inş vardır 1 de hastalanmam lazım
ama kanda 2-3 gün önce çıkar diye 1gün önce yaptırıcam umarım pozitif çıkar benimde dua edin kızlar...

semracık hadı anlat bize merak ettım takıbe almışmıydı yanı döllenmeye falan bakmışmıydı ve kanda nezaman ölçtürdün?

hayırlı olsun canım inşallah kucana alırsın sağlıklı bi şekilde çok sevindim bizimde ümidimiz oluyo siznle kaçgün sonra kanda çıktı semracım?

ama dr.un erken demiş dimi sabret çarşambaya kadr inş. kırmızıların gelmez ve haftaya çarşamba güzel haberle gelirsin cnaım inş.

canım hayırlısı olsun,tebrik ederim saolasın inş. birgün bizde bu güzel haberi veririz..Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.Birde klomenmi kullandın sadece?Döllenip döllenmediğini falan söledimi dr. canım yoksa adetinimi bekledin?

sagolun kızlar cok sagolunnn rabbım sızede nasıp etsın ıns bu ay klomen kullandım 12.sınde ovıtrelle ıgne vuruldum hafta sonu ıdrar testı yaptım pazar gunu baktım hıc cızgı cıkmadı ıgnenın etkısı gecmıs dedım salı çarsamba ve bugun ıdrar yaptım hep sılık cızgı cıktı bugun kontrolum vardı ama gıtmeyecektım esımle hafta sonu gıdecektım sonra fena halde banyoda dustummmm hemen gıttım kan testı yaptırdım 205 cıktı ama kesı felan gozukmedı bakalım bekleyıp gorecegız kızlarr rabbım sızlerede nasıp etsın:KK34::KK34:

sagolun kızlar cok sagolunnn rabbım sızede nasıp etsın ıns bu ay klomen kullandım 12.sınde ovıtrelle ıgne vuruldum hafta sonu ıdrar testı yaptım pazar gunu baktım hıc cızgı cıkmadı ıgnenın etkısı gecmıs dedım salı çarsamba ve bugun ıdrar yaptım hep sılık cızgı cıktı bugun kontrolum vardı ama gıtmeyecektım esımle hafta sonu gıdecektım sonra fena halde banyoda dustummmm hemen gıttım kan testı yaptırdım 205 cıktı ama kesı felan gozukmedı bakalım bekleyıp gorecegız kızlarr rabbım sızlerede nasıp etsın:KK34::KK34:

canım iğneden kaç gün sonra yaptın idrar testni ??(MSJ DÜZENLEME YAPIYORUM.TAMAM CANIM YAZMIŞSIN ZATEN 12.SİNDE VURULDUM DİYE)Bende ovitrelle iğne vuruldum cumartesi günü eğer hemen çıkıosa valla bende alırım bu akşam test sabahtan yaparım:KK53:(EN İYİSİ BEKLEMEK PAZARA KADAR)

tuntala inş. canım sende iyi haberlerle gelirsin bende pazar gitçem dr.a bakalım ne dicek??

Son düzenleme:

canım geçmiş olsun bu arada dikkat et kendine :KK34:

canım iğneden kaç gün sonra yaptın idrar testni ??Bende ovitrelle iğne vuruldum cumartesi günü eğer hemen çıkıosa valla bende alırım bu akşam test sabahtan yaparım:KK53:

tuntala inş. canım sende iyi haberlerle gelirsin bende pazar gitçem dr.a bakalım ne dicek??

Saol Cnm Rabbim hepimize verir inş. keşke benim dr. pazar günü yerinde olsa ama yok başka nöbetçi dr gösteririm artık tahlillerimi

amınnnnnnn :))) ya şöle güzel haber alınca insan dahada bi heycanlanıyo. bende bu akşam gideceğim dr. bu arada hayırlıu olsunnn
Hımm bu akşam gidiyorsun demek canım senle aynı zamandayız yaa inş. ikimizde güzel haberlerle geliriz senin neye bakıcak dr. bilgin varmı canım??

Saol Cnm Rabbim hepimize verir inş. keşke benim dr. pazar günü yerinde olsa ama yok başka nöbetçi dr gösteririm artık tahlillerimi

amiiiiiinn canım benim dr. nöbetçiymiş gel dedi bakalım neye bakıcak bir bilsem inş. güzel bişeler derde içime su serpilir rabbim hepimizin yardımcısı olsun..Şu süreçte biribirimizi öyle iyi anlıyoruzki şahsen burası olmasaydı stresten herhalde çıldırırdım en azında burda paylaşıp rahatlıyoruz kızlar..

iliskiden 10 gun sonra test yaparsaniz kisiden kisiye degisir bu sonuc pozitif verir bacimda ve arkadasimda ole oldu ve eren gebelik gorulurse kizdir bebek

Son düzenleme:
X