Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cemretibett ne yaptın test yaptırdın mı senin yumuoş döllenmiştii
bende klomen kullancaktım bu ay sölemiştim size
ama malesef pazar rahim filmi çekecek diğer ay başlarız tedaviye dedi.öncesinde veremem dedi
şimdi bitkisel bişeyler araştırıyorum sizler bilirsiniz yumurta geliştirmek yada daha kalitelileştirmek için neler var

canım tam emın olmak için bişi yapmadım henüz adette olmadım buakşam idrar testini yapıcam bakalım ne çıkacak

cemrecim senin yumurtanın döllendiğini nasıl anladı dr. ne yaptı alttan falanmı baktı çünkü benimkide pazar günü gel bir bakalım dedi acaba döllenip döllenmediğinemi bakıcak??

cemrecim senin yumurtanın döllendiğini nasıl anladı dr. ne yaptı alttan falanmı baktı çünkü benimkide pazar günü gel bir bakalım dedi acaba döllenip döllenmediğinemi bakıcak??

canım bana karnından baktı ultrasonla öyle söyledi ama alttan bakınca daha güzel anlaşılıyomuş belkı alttanda bakabilir.

hiç bellı olmaz canım genelde ümüdini kesytiğin anda oluyor senınde öle olur inşallah senın ilkmıydı bu ay belkıde sormuşumdur ama aklımda kalmadı canım

canım bana karnından baktı ultrasonla öyle söyledi ama alttan bakınca daha güzel anlaşılıyomuş belkı alttanda bakabilir.

anladım canım bakalım ne yapıcak pazar günü eğer aramız düzelirse ozaman kadar giderim sanırım ene düzelmezsede giderim en azından kafam rahatlar adet tarihine kadar acaba oldumu olmadımı diye düşünmem en azından..

meraba arkadaşlar bende bu ay 2. defa klomen + pregnyl iğne kullandım.2 yıldır uğraşyoruz bebek için.inşallah bu ay işe yarar.bu şekilde gebe kalan var mı aranızda?

ayy hadi insallah ya.. direniyosun dimi test yapmamak için diren diren..

hiç bellı olmaz canım genelde ümüdini kesytiğin anda oluyor senınde öle olur inşallah senın ilkmıydı bu ay belkıde sormuşumdur ama aklımda kalmadı canım

Yok canım ilk klomende 11mmdi yumurtalarım.2.klomenle ve kuru incir yedim onunla birlikte 17,5mm 2 tane olmuştu yumurta ilk iğne yani bakalım sonuç ne olacak.

İnş.sende çift çizgiyi görürsün yarın merakta bizi sonucu söyle olurmu

Son düzenleme:
bilmiyorum canım pekde ümidim yok açıkçası ama kasılmalarım hafif öyle çok sancı değil arada böle hissetiriyor kendini bilmiyorumki döllenmemidir canım.?

e sen asil onemli gunlerde iliskide bulunmussun sedda ya birak kocan yaklasmasin daha sıkma canını sen insallah dollenmedir.. okumussundur belki ben test sonucunu almaya giderken bile adet olacakmisim gibiydi karnim kasıklarım. ki hala agriyo bende sandim igneyi oldun sonra bisii olmadi. hay allah ya

tabiki olursa ılk sizinle paylaşıcam canım buarada senın ılk ay yumurtan büyümemiş demekkı sorunun buydu ama buay büyüdü maşallah umarım tutar başka sorun olmadıktan sonra mudunu yitirme hayırlısı olsun hakkımızda bende kafayı yedım yarıya

vallahi direniyorum korkuyorum yaptıktan sonra ya varken olumsuz çıkarsa ben iyice kötü olurum zaman geçsin kesin yanıt alıyım dua et senın duan makbuldür canım.

canim benim valla hergun ediyorum hepiniz icin nerde varsa isteyen herkes icin.. insallah hayirli sonuclar olacak..

çok saolun kızlar bugün kafanızı şişirdim sorunlarımla dinlediğiniz destek olduğunuz için çook çook teşekkür ederim hepinize.. İnşallah yarın hepimiz için güzel bir gün ve güzel haberlerle dolu bir gün olsun..
Cümleteen iyi akşamlar diliyorum yarın allahın izniyle görüşmek üzeree..

sanada canım ne demek hepimiz birbirimize sorunlarımızı anlatıyoruz bu arda meltemcimmmm sanada çok teşekkür ederiz hamile olduğun halde girip bizede destek oluyosun insan hamilelelerden ufak bi ipucuyla bile mutlu oluyo teselli buluyo

canım ben derimki bekle biraydaha kaç ay oldu tedaviolduğun?
4 ay oldu canım.henüz karar vermedim bakalım kocişim ne dicek
hastane yada doktora gore degisiyor belkide.. sen nerde yaptiracaksin..

özel avrupa şafak hastanesinde doktorum orda başka doktorada gitmek istemiorum.
doktor kararı bize bıraktı eşimde klomen kullanıyo şimdi 1 ay dedi doktor ama ben erkeklerde 3 ay diye biliyordum yanlış hatırlamıyorsam.klomeni biraz daha kullansında sonra aşılamaya geçeriz artık.

anladım canım hakkınızda hayırlısı neyse onu nasıb etsin mevla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…