Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

okadar ugrastiktan caba harcadiktan ve kendinden biseyler verdik sonra artik birakma zamani.. sen elinden geleni yaptigina inaniyorsan oda yapacak.. bu hayat ikinizin.. kimse tek basina iki kisilik bi hayati kurtarmaya calismasin.. biraz kendini dinle oda dinlesin ortak bi noktada bulusursunuz..

ya canım yapma yaaaa ( hiç üstüne gitmee bırak kendi haline takıl evde....kendini dinle... geçenlerde bi yazı okumuştum bak yeri değil.... ama beli bişeyler anlatır sana

KADINLAR SUSARAK GİDER !"

Çok uzun emekler verir ilişkisini yürütmek için. Birinin kadını olmayı yüreği, beyni, ruhu o kadar zor kabul etmiştir ki, başka bir adama ait olmayı istemez.
Erkek gibi, çorbanın tuzu eksik diye kavga çıkarmaz mesela, tam tersi, konuşmamız lazım der. Erkekler de en çok bu cümleye sinir olurlar.
Ertelenir o konuşmalar, maç bitimine, yemek sonrasına ve daha birçok lüzumsuz şeyin ardına ötelenir.

Kadınlar inatçıdır, hayata tutundukları gibi, aşklarına da sahip çıkarlar. Bu yüzdendir, konuşup derdini anlatma isteği, karşı tarafı ikna edene kadar uğraşırlar.
Sonunda pes eder adam, bir ışık görür kadın, tüm derdini paylaşır.
Genellikle ne cevap alır? Abuk sabuk konuşma! Gereksiz ve saçma gelmiştir adama anlatılanlar, hiç de üstünde durmamıştır.
Yine bir sıkıntı, tatmin edilemeden geçiştirilir ve adam gün gelip bunların kendisine ok gibi döneceğini bilemez.

Bir kadın şikayet ediyorsa, ya da erkeklerin deyimi ile vıdı vıdı ediyorsa; erkek bilmelidir ki, o ilişkiden hala ümidi vardır kadının.
Yürütmek, birlikte yaşamak, sorunları çözerek mutlu olmak istiyordur. Daha önemlisi, o adamı hala seviyordur.

Kadın susarak gider!

En önemli detaydır, erkeklerin hiç anlayamadığı durum işte bu kadar basittir.
O gün gelene kadar konuşan, kavga eden, tartışan kadın, kendini sessizliğe vermiştir.
Ne zaman ümidini o ilişkiden kestiyse, o zaman sevgisi de yara almış demektir.
Yüreğindeki bavulları toplamıştır, kafasındaki biletleri almış ve aslında bedeni orada durarak, ilişkiden çıkıp gitmiştir.
Kadın, gerçekten gitmişse, çok sessiz olmuştur ayrılışı, kimse hissetmeden, kapıları vurup kırmadan gitmiştir.
Her akşam eve geldiğinde, kapının açıldığını gören adam anlamaz ama bir kadın sessizce gider.
Ne mutfağında yemek pişiren, ne yan koltukta televizyon izleyen, ne gece ruhunu kenara koyarak yatakta sevişmeye çalışan kadın, artık o kadındır.
Bir kadının çığlıklarından, kavgalarından korkmamak gerekir, çünkü kadının gidişi sessiz ve asildir.

CEMAL SÜREYA

sende bu yazıdaki gibi bırak kendi haline ... zamanla illaki dikkatini ceker...eğer seni seviyosa zaten çok geç olmadan anlayacaktır. inşallah herşey düzelir...

haklısın canım biraz susup kenara çekilmek daha mantıklı..

canım çok sağol karamsar olmamaya çalışıyorum üstüne de düşmüyorum büyürse büyür büyümezse de önümüzdeki ay büyür canım napalım bugün 15. günüm zaten artık birkaç güne belli olur herşey..iğnenin dozunu arttırmıştı dün 150 lik vuruldum bugün de öyle artık o kuvvetli gelirde uyarırsa bürden de büyüyebilir inşallah bakalım..yarın yine ultrason günüm doktora açmaktan bıktım artık bacaklarımı

evet canım ben çok ümitsizdim ama bak büyümüşler ercelf ümidini yitirme cnm büüyeceklerdir inş.

istbul sende güzel haberlerle gel inş.

canım senin de sonradan mı büyüdü yoksa sadece klomen mi kullandım kaçıncı gününde kaç mm oldu?

benim de şuanda 12 falan doktorum üstüne gidiyor bukadar büyüdüyse büyür daha diyor iğneyle uyarmaya çalışıyor umarım etki eder.yoksa tüm iğneler süzgeçe dönen popom boşa gidicek yani herşey

iğneye devam rojdacım dozunu arttırdı doktorum bu kadar üyümüş daha da büyüyebilir diyor 10 mm i geçen yumurtaların büyüme ihtimalleri daha fazla sanırım zaten bir miktar gelişmiş oluyor iğneyle uyarmaya çalışıyor kadıncağız dünden beri 150 lik vuruluyorum bi uyarılsa hemen büyicek bence ama zaten bu saatten sonra da geç döllenme olabilir anca bakalım olsunda geç olsun temiz olsun.ama ben ümitsizim doktorum bence boşuna çabalıyor bu ay büyümicek..

meltemcim sen bu aya klomen kullanarak mı başlamıştın canım benim de 9. günümde 11 mm di 11. günümde 12 mm olmuş sadece 1 mm büyümüş doktor menogon iğneye geçti 3 gün 75 lik vuruldum dün 14. günümde yine 12 nin biraz üzerinde dedi dozu 150 ye çıkardı 2 gündür de öyle vuruluyorum yarın 16. günüm büyür mü birden bilemiyorum..

benim adetlerim çok düzendlidir 30 günde bir olur hiç şaşmaz buna rağmen yumurtlamam zayıf işte yumurtanı aşılama öncesi doktorun neyle büyüttü yazarmısın canım şimdi eğer benim de bu kadar çaba ya büyürse doktorum bana da aşılama dicekkk sadece aşılama ne kadar acaba spermlerin yıkanmasıyla birlikte benim hastanede merak ettim..

kızlar benim 18-17-17 mm lik 3 yumuşum var bugün ovitrelle yapıldı koldan. ovitrelle in içinde bugün ve yarın ilişki diyor, doktor yarın akşam ilişki dedi. sizce hangisine uymalıyız???

rojdacım lutfen canını sıkma bende bu ay cok umıtlıydım ama olmadı .bak benım ust kat komsum 4 yıldır bebek sahıbbı olamıyodu.bugun haberı geldı hamıleymışş..cok mutlu oldum:))

ama apartmanda bı bebegı olmayan ben kaldım.herkesın soru sorması nıye yok dıyede cabası.artık bahanede uretemıyorum.yanı ne yaısyosan bılkı bızde aynıalrını yaısyrouz.tedavını bırakmaa..belkı bu ay hersey daha guzel olucak .

ALLAHTAN UMIDIMIZI KESMEYELIMM

Sedaacımm ılk once kendıne gel....

Sakın ol madem sensız oldugunda onun bı hıc olucagını hıssetıyosun emek verdıgını,fedakarlıkta bulunan sen oldugunu soyluyorsan....işte burda artık ''dur'' demenı vaktı gelmıştır.

Ilişkinizi ve kendını rahat bırak..

Senı ssevıyorsa senı asla bırakamaz!

Evlılık bu flort dglkı hadı demekle bıtıcek.

Ona ve kendıne zaman tanı

benım cok sevdıgım bı laf vardır.

''gıden gıtmıştir gıttıği gun benim için bitmiştir,ben gideni degil giden beni kaybetmiştir ''

o gıderse zaten senın hıc olmamıştır.

Zaman ve sabır zor ama sonu tatlı

kendını uzme canım arkadasımm

haklısın canım biraz susup kenara çekilmek daha mantıklı..

canım bencede erkekler engüzel bundan anlıyo konuşma sakın mesafenı koy kolayda yaklaşma epy uğraşsın yoksa nasılsa ıkı yalvarırım düzelir düşünmesin sürünsün biraz mesafenı hep koru bak nasıl gelicek ayrı yerlerde takılmaya çalış nekadar ciddi olduğunu anlasın emin ol o gelicek yanına kafayada sakın takma

kızlar benim 18-17-17 mm lik 3 yumuşum var bugün ovitrelle yapıldı koldan. ovitrelle in içinde bugün ve yarın ilişki diyor, doktor yarın akşam ilişki dedi. sizce hangisine uymalıyız???

canım bana iğneden birgün sonra ve birgün arayla tekrar dedive benım yumurtam döllendi ama tabı genede sen bılırsın.

canım bakk biz tedaviye başladık iğneden birgün önce tartıştık ve bigünsonra mecbur iğnemı olucam bukadar gelmişim ama nasıl sinirliyim annemdeyim on a eve gelmiycem diyorum ısrar etsinki gideyim iğneyı oldum yarını ilişki nasıl yapıcam kendımı yedım saydım deşarz oldum mecbur geldim bigeldimki ev darman hırsız girmiş artık kriz geçirdim ondada var birhayır yoksa nasıl yumuşıycaktık topladık falan filan mecbur ilşkide oldu yanı böyle anlarda mutlaka bişe olur sonrada cenazemız oldu buhalde trabzona gittim sarsıla sarsıla arbayla napalım kısmet diyoruz artık vardı mevlamın bi bildiği sıkma canını mesafenı koy sakın çocuk için alttan alma yoksa ders almaz o istediği zamanda olsun bidahaı aya ertele zaten böyle sıkıntılı zor olur takma canım hayırlısını iste

bazen catlama hemen olmayabiliyormus.. bikac seferinde banada igneden 1 gun sonra iliski demisti.. degisebiliyor yani.. doktorun hesaplamistir ozamana kadar gecen surede ne olacagini

ben tek catlatma ignesi oluyordum koldan. klomenide sabah 2 aksam 2 kullaniyordum.. klomenden 3-4 gun sonra igne.. bence seninkilerde buyur..
asilamamda aynen boyle oldu.. klomen bitti 3 gun sonra kontrole gittim o gun igneyi oldum 3. gunde asilama yapti.. yanliz spermlerin kaliteli olmasi icin en az 3-4 gun perhiz dedi..
sperm yikamasi: 180 tl
asilama ucreti : 70 tl
2 kutu klomen: 20 tl
igne 75 tl..
istanbul avcilarda..

bizde komşun gibi güzel haber alacakmıyız acaba?zaman geçtikçe umutlarda tükeniyo.herkezin sormasıda dediğin gibi cabası insan içine çıkmak istemiyorum,telefonda konuşmak istemiyorum çocuk ne zaman diye sorcaklar her defasında olduğu gibi.yada tedavimi bilenler ayy bu aydamı olmadıııııı tühhh gibi saçma sapan cümlelerini duymak istemiyorum.çünki biliyorum ki benim kadar üzülen yok.

tedavi konusunu eşimle akşam konuşcaktım ama regl olduğumu söylediğimde suratındaki o tebessüm kaybolunca konuşmak istemedim.

bana niye 550 dediki yaaaaaa

canım hepimiz aynı durumdayız onlarda haklı napsınlar yaşıtları hep baba olmuş benım eşimde hala göğüslerin acıyomu var demekmı oluyo görsen regil olursam şoa girecek kimse ayıltamıycak adamı ama napalım kısmet dimi ?

kızlar bu iğnenın etkısı 14günde geçiyormuş doğrumu bide iğneden nekadar zaman sonra adet olunuyo tutmadıysa yaşayan varsa yazarmı ben ılk kullandım bılmıyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…