Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

oooyy kıyamammmm sanaa

fedakar olmak herseyin onune once kendimizi atmak annelerimizden miras sanirim bize.. bizim uzuntumuzle beslenmesin hickimse.. kimse senden daha cok isteyemez bu cocugu.. esin bile.. onlar olmuyorsa cokta zorlamamak mi gerekiyor acaba derken biz en olmazlari zorluyoruz cocuk icin.. anne olabilmek icin.. bu modellerden cok var maalesef yurdumda.. ve yine yazikki onlar olmadan olmuyor.. herseyi akisina birakmak bu yuzden zaten.. aglamadan sinirlere hakim olarak devam et kimse senden daha onemli yada degerli degil..

ya boş veeerrrrr hepimizaynı şeyleri yaşıyoruz yeri geldiğinde.... ama sorsam vazgeçemessin eşinden..... aynı karından çıkan iki kardeş bile deli gibi kavga ederken, eşler arasında herşeyyin güllük gülistanık olmasını bekleyemeyiz... dönem dönem dürtüyolar işte.... uymamak lazım.... burda hemen hemen herkesi takip ediyorum ama en aklımda kalan sendin.... olursa ikimizinde hamileliği aynı döneme denk gelir diyodum.... ama kısmet..sıkma tatlı canınıı herşey olacağına varır.

tşkler cevap için meltemcim ilk kullandıgım için bilgim pek yok yardımcı oldun tşk ederim canım benim

günaydın kızlarr

seddacım üzüldüm ama erkeklerin bazen böyle recep ivedikleşecekleri tutuyor böyle olmasa iyiydi ama nasip..ALLAH biran önce bebegini kucagına almayı nasip eder inşallah

fedakar olmakla hatamı yapıyorum bilmiyorum artık düşüncelerim birbirine girdi..Bu sabah uyandı yanaştım çünkü dr. gün aşırı ilişki dedi ve biz sadece pazar sabahında kaldık..Bugün salı onuda geçtim ondanda vazgeçtim..Ben haketmediğim tepkiyi gördüm çok ağır sözler söyledi,sanki suçlu benmişim gibi davranması tıkadı beni resmen,ne yapmak istiyorsun dedim en sonunda ama hıçkıra hıçkıra ağlıyorum bir insan sevdiğine bu kadar kıyamaz diyorum(Kızdığı zaman kimseyi gözü görmez asla çektirir)kıyarım ben diyor.Aklım çok karışık düşünmem lazım diyor boşanacaksan boşan ne bana eziyet et nde ruhumu kalbimi daha çok yarala..Ben herkesi herşeyi arkamda bırakıp geldim sana en büyük fedakarlıkları ben yaptım eğer çekip gitmesi gereken biri olacaksa bu ben olmalıyım onu çeken benim ama yapamıyorum işte..Neden lanet olası sevgisi yüzünden neden aileme karşı boynum bükük kalmasın diye değiyormu bilmiyorum çok yıprattı beni çok üzdü..Ben ona bakaya kıyamıyorum ama o kızdığından yakıp yıkıyor herşeyi çektiriyor ne yapmak istersen yap ama böyle davranma diyorum dinletemiyorum..Sabah dr. gitmeye gerek yok dedim böle gidicekse boşuna gitmeyelim dedim,bakarız diyor..Ne yapacağımı şaşırdım kendi haline bırakıcam arayıp sormicam madem düşünmesi lazımmış düşünsün..Ama bensiz bir hiç olduğunu herkes dahil kendiside biliyor belki kızgınlıkla sarfetti o kelimeleri fakat yüreğimi kanattı ben yüreğimin kanını nasıl durdurucam yine pes etmeden mücadele ederekmi ? Y mücadele edecek gücüm kalmadıysa en mantıklısı kapıyı kapatıp çekip gitmektemi..Bilmiyorum çok doluyum kızlar ne yapmalıyım bilmiyorum..Ufacık bişeyi büyüttü kendini üste çıkartmak için kendi düşüncelerini kabullenip ben yapmışım gibi üstte çıkmaya çalışıyor benim aklımdan geçmeyen şeleri hayır bunu düşünerek yaptın deyip durdu hiçmi tanımadın beni..Bilmiyorum bilemiyorum..
Evet seninle aynı zamandaydık ama inş. sen güzel haberleri vereceksin şadu..Ben belkide güzel haberden ziyade bitecek bir evliliğin haberini vereceğim sizlere..

kızlar slm ben test yaptım 2.silik cıktı ama koyuya yakın kan sonucunu bekliyorum sanırım hamişim ilk klomen ayımdı bu ay darısı başınıza inşallah arkadaslar cok heyecanlıyım ben:)))

günaydın kızlarr

seddacım üzüldüm ama erkeklerin bazen böyle recep ivedikleşecekleri tutuyor böyle olmasa iyiydi ama nasip..ALLAH biran önce bebegini kucagına almayı nasip eder inşallah

evet aynen dediğin gibi ay başı yaklaşıyor belki ondan..Bu kelimeye bile gülemiyorum..Mübarek adam madem bunaldın çatıcak yer aradın tmm ban çat bana söylen bunaltın geçecekse ama zamanlaman yanlış her zamanki gibi..Hayırlısı buymuş kızlar ne diyim..

ilk asilamamdi.. mucize gibi dimi..

ilk aşılamanda tutmuş ne güzel.uzun süre klomen kullandın onu biliyorum peki sorun neydi yada şöyle sorayım sorun varmıydı?
bende aralıkta aşılama düşünüyorumda allah nasip ederse.son birkez daha klomen kullanıp kullanmamakta henüz kararsızım

oyle soyleme.. kolay mi bi evliligi yikip gitmek.. sakin sakin konusmaya calisin.. eminim yapmissindir eminim hep alttan alan sen olmussundur ve canini cok yakmistir ama yinede bunlar cok saglam kafayla dusunulecek seyler.. kimsenin kimseye hayati zindan etmeye hakki yok tabiki.. hayirlisi olsun canim hakkinizda.. insallah duzelir yoluna girer hersey..

rahim filmi temizdi ama yumurtaliklarim durma noktasindaydi.. her ay klomen ve igne esliginde sadece 1 yumurta olusuyordu.. asilamada yine o 1 yumurtaya yapildi.. bende bide dusmek bilmeyen ploraktin yuksekligi var ilac kullaniyordum 2 yildir.. sut hormonu oldugu icin oda koruyordu beni.. hala dusmus degil aslinda ploraktinim ama hamileyim.. acayip biraz pek alisamadim
zaten catlama olmuyorsa doktorun asilama oncesi klomen yada hem klomen hem igne verecektir sana.. bi konus doktorunla yine ama bu ay asilama yapmayacaksan bosuna klomen kullanip bunyeni hirpalama derim ben

Son düzenleme:

seni yatıştaracak yada teselli edecek şeyler yazamıyorum yanında olamıyorum üzgünüm.moralim bozuk dün regl oldum biliyorsun hala kendime gelemedim

geçen ay eşimin sperm testi düşük çıkınca doktor kendi bahsetmişti aşılamadan.ama ille aşılamaya gerek yok klomenlede olur demişti 1 yıl kullananlar bile var ama yinede sizin tercihiniz demişti.şimdi kafam karman çorman 1 ay daha denesem mi yoksa aşılamayamı geçsem dünden beri yedim kendimi
aşılamanı özeldemi yaptırdın devlettemi?maliyetini sorcaktım doktorum 550 tl dedi bana ama ilaçlar ,muayne içindemi bilmiyorum.
ooff çok saçmalamış olabilirim kusura bakma beynim doluuuu

Evet çok çabaharcadım eski Seda'yı sildim evendiğim günden itibaren büyük çaba sarfettim değiştim eser kalmadı eski bende..Neden??Eşimle mutlu olayım diye ama en ufak bir hatada bile bana boşanma kelimesini açabiliyorsa yaptıklarıma rağmen ben daha bişey beklemem ondan..Hep idare ettim sinirini agresifliğini yakıp yıkmalarını ama bir yere kdar taşıyabiliyor insan..Dediğin gibi bu kafada pire için yorgan yakılmaz zaten ben onun karşısına bu taleple çıkmayacağım..Sadece bekleyeceğim..Ve onu kendine bırakıcam iyice toplasın kafasını arayıp kendimi hatırlatmicam ona görevlerimden vazgeçmicem ama elimi çekicem sevgimi çekicem düşünsün ne karar verecekse versin(kadın gibidenaz yaparız öylede bir insan)yalvarıp yakarmam bana bitti dediği gün onun için ağzımdan bir kelime bile çıkartmam kapıyı çeker giderim..Zamanında yaptım arkama bakmadan gittim peşimden geldi,bırakmadı bu sefer çabalamadan bekleyeceğim sadece..Sizce kendi halinemi bırakmalıyım yoksa yine çabalamalımıyım??

bence kendi haline bırak üstüne gitme.sadece bizim çabalamamızla,fedakarlığımızla yürümez evlilik azıcık dişini göstercen.eğer haklıysan tavrını koy kesinlikle

kızlar 5 günlük klomen kullanımı sonrasındaki
3 günlük bir ara varya
o 3 gün içinde ilişki yasakmı yoksa serbestmi bilginiz var mı

ne sacmalamasi yauw askolsun.. ben 12 ay klomen kullandim ama 6 olmustu klomene baslayali dedimki asilama yaplim.. doktorum olacaksa boylede olur zaten zaten en fazla 6 kez daha bu tedaviyi uygulayabilirim sonra mecburen asilama olacak dedi.. ben 6 ay daha devam ettim klomene.. ise yaramadi.. ve ilk asilamam tuttu.. hersey kismet tabi ama doktorum bana biraksaydi ben 12 ay boyunca beklemezdim asilamayi..
sperm testi dusukse zaten asilama daha mantikli olur diyorlar.. cunku asilamada rahmin arkasina veriliyor spermler ve tamda onlarin tutunacaklari yer burasi.. normal iliskide rahimi gecemeden ölüyormus spermler..
ben istanbul avcilarda oturuyorum.. burada ozel bi muayenehaneye gidiyorum.. asilamamda muayenehanede oldu zaten.. sadece spermler yikanmak uzere doktorumun anlasmali oldugu bi laboratuvara verildi.
sperm yikama islemi : 180 TL
doktorum asilama karsiliginda : 70 TL
klomene 20 tl catlatma ignesine 75 tl verdim..
baskada hic para harcamadim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…