Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

çok saol meltemcim sende bir belirti olmuşmuydu tutunurken benım kasıklarımda çok ağrım oluyo bisağda bakmışsın bide sola geçiyo zor yürüyorum.

valla benim hala agrim var :KK52: ilk gunden bu gune kadar.. bugun 25. gun ve hala devam ediyor.. insallah seninkide sımsıkı tutunuyordurda o yuzden boyle agri yapiyordur :nazar:

arkadaşlar pregnylden 10 gün sonra değerim 11.4 çıkmıştı da iğnedendir demiştim, bugün yani 2 gün sonra 43 olmuş:nazar::emir_bebek: ÇOOOOK MUTLUYUM! ama geçen sene bir kimyasal gebelik geçirmiştim değerim 290 ken kanamayla bebğim gitmişti şimdi korku da var inşallah devam eder. darısı başınıza bu 2. klomen kullanışımdı geçen sene kullanmıştım birkez, klomenden sonraki ay kimyasal olmuşltu işte.

çok heyecanlıyım !!!!!!!!!!!!!!!!1

hayirlisi olsun insallah bu sefer kucagina alabilirsin :nazar:

valla benim hala agrim var :KK52: ilk gunden bu gune kadar.. bugun 25. gun ve hala devam ediyor..
insallah seninkide sımsıkı tutunuyordurda o yuzden boyle agri yapiyordur

meltemcim tekrar allah nazarlardan saklasın sağlıkla kucaına almayı nasip etsin :nazar: bu zamana kadr ne kadr tebrikte etsem cvpta versem yanıtlamadın alınıyorum valla :KK50: Ağrılar kasıklarında sanırım zamanla geçer inş. :KK34:

kızlar gelişmeleri paylaşıyoruz buradan ama neden klomen kullandığınızı bilmiyorum

peki siz klomen'i neden kullanıyorsunuz / doktorunuz neden önerdi

benim yumurta rezervi azlığı varmış faydası olur diye kullanıyorum

sizde sebeplerinizi paylaşabilirmisiniz

meltemcim tekrar allah nazarlardan saklasın sağlıkla kucaına almayı nasip etsin :nazar: bu zamana kadr ne kadr tebrikte etsem cvpta versem yanıtlamadın alınıyorum valla :KK50: Ağrılar kasıklarında sanırım zamanla geçer inş. :KK34:

ya cok ozur dilerim ben gordukce yazmaya calisiyorum aslinda :KK50: bazen uzun sure giremiyorum toplu bakinca arada kaciriyorum demekki.
simdi okuyordum senin pazar gunu gidecegini.. insallah iyi haberlerle donersin.. tekrar ozur ilerim ya cok kotu hissettim simdi :KK50:

valla benim hala agrim var :KK52: ilk gunden bu gune kadar.. bugun 25. gun ve hala devam ediyor..
insallah seninkide sımsıkı tutunuyordurda o yuzden boyle agri yapiyordur

aynı ağrılar bendede var ateş basıyor arada bir sürekli wc gidiyorum sabaha karşı gece artık çok sıkışıyorum 1Ekimde hastalanmıştım en sonr bekliyorum bakalım ne olucak kasıklarm ve gögüs uçlarımdada çok ağrım var ....

kızlar gelişmeleri paylaşıyoruz buradan ama neden klomen kullandığınızı bilmiyorum

benim yumurtalarim tembelmis catlama olmuyor.. sadece klomen kullanirsam catlamayi sagliyorduk.. yeterli catlama olmassa bide igne veriyordu ek olarak.. baska bisey icin verildigini sanmiyorum bu ilacin ama yinede diger arkadaslarida dinlemek lazim :0

benim yumurtalarim tembelmis catlama olmuyor.. sadece klomen kullanirsam catlamayi sagliyorduk.. yeterli catlama olmassa bide igne veriyordu ek olarak.. baska bisey icin verildigini sanmiyorum bu ilacin ama yinede diger arkadaslarida dinlemek lazim :0

sağol canım yanıt için mutlaka benzer sebeplerdir ama fsh yüksekliği gibi birşey de olabilirmi acaba
zaten birbiriyle paralel bu ikisi ama
benim 9,63 müş canım sıkıldı biraz, doktorda sıktı sağolsun:)

Son düzenleme:

,

ben az yumurtluyordum , yumurtalar gelısmıyor buyumuyordu . büyümedıgı ıcınde catlamıyor her ay bır yenısı daha eklenıyordu. $pcos.jpg

ya cok ozur dilerim ben gordukce yazmaya calisiyorum aslinda :KK50: bazen uzun sure giremiyorum toplu bakinca arada kaciriyorum demekki.
simdi okuyordum senin pazar gunu gidecegini.. insallah iyi haberlerle donersin.. tekrar ozur ilerim ya cok kotu hissettim simdi :KK50:

özüre gerek yok canım :KK34: sen göremedin ben göstereyim dedim artık :KK1: Benimde bu sabah kasıklarımda hafif sancılar var çatlamadan olabilirmi acaba aklımı boşaltmak istiyorum sürekli aklımda ilişki esnasında unutmk istiyorum yinede aklımda böle gün verince dr. kafa takılı kalıyor..Valla normalde takmıyordum yaa bu hafta iğneden sonra sürekli beynimi kurcalıyor sanırım o yüzdende tutmaz:KK50::KK50:

bilmiyorumki canım yumurta çatlasada kaç gün çatlamış biçimde duruyorki anlamadım bişe bakalım gidince öğrenicez canım

ben bu ay iğnemden 7 gün sonra gittim doktorra baktı çatlamış dedi ..bi önceki muaynede görünen büyüyen yumurta gözükmezse çatladığı anlamına geliyor ..yani yerinde yeller esmesi lazım:KK1:

aynı ağrılar bendede var ateş basıyor arada bir sürekli wc gidiyorum sabaha karşı gece artık çok sıkışıyorum 1Ekimde hastalanmıştım en sonr bekliyorum bakalım ne olucak kasıklarm ve gögüs uçlarımdada çok ağrım var ....

insallah tutunma belirtileridir bunlar.. bende oyle oldu insallah hepinizde oyle olur.. biraz agrili sızılı ama olsun bu kadar ugrastiktan sonra bunada katlaniyoruz iste :)

özüre gerek yok canım :KK34: sen göremedin ben göstereyim dedim artık :KK1: Benimde bu sabah kasıklarımda hafif sancılar var çatlamadan olabilirmi acaba aklımı boşaltmak istiyorum sürekli aklımda ilişki esnasında unutmk istiyorum yinede aklımda böle gün verince dr. kafa takılı kalıyor..Valla normalde takmıyordum yaa bu hafta iğneden sonra sürekli beynimi kurcalıyor sanırım o yüzdende tutmaz:KK50::KK50:

gorev haline geliyorya bi sure sonra o yuzden cikmiyor bizim aklimizdan.. unutmaya calistikca gozumuze sokuyorlar sanki..
catlama sirasinda bazilarinda cok sanci olurmus.. bende olmadi ama doktorum hep soyledi seni uykundan uyandiracak kadar sanci yapabilir catlama dedi..
aklimizdan atmak zor bunu sabirli ol falan demiyorum ben kimse cunku 12 aydir sabrimin nasil sinandigini iyi biliyorum.. ve suda bi gercekki ilk kez bu ay inanmadim bisey olacagina.. ama oldu.. gerci ben hala ultrasonda goremedigim icin tedirginim ama olsun :KK1:
yani inanmamak gerekiyormus sanki :KK3:

kullanıyormusun şu anda, hamilemisin
nasıl sonuçlar aldın canım

canım 2 ay kullandım 1. ay 1 er tane 2. ay 2 sertane sonrasında da pregnl vuruldu yumurtam gelıstı hersey ıyıydı ama olmadı sonrakı 2 ay mola demıstı doktorum ramazandı zaten 2 ay hamıle oldugumu öğrendım .

mrb senin için bal,tarçın çöreotu karışımın tavsiye ederim aynı zamanda agnucaston hayıt ilacını ..günde 2 fincanda adaçayı :KK34:
rabbim şifa versin ....

tsk ederım canım hamıle kalmasaydım dusunuyordum artık ama sukür atlattım o devreyı darısı tüm bebek ısteyen arkadasların basına....

sağol canım yanıt için mutlaka benzer sebeplerdir ama fsh yüksekliği gibi birşey de olabilirmi acaba
zaten birbiriyle paralel bu ikisi ama
benim 9,63 müş canım sıkıldı biraz, doktorda sıktı sağolsun:)
sıkma canini sen.. zaten hersey bisekilde olacagina variyor.. doktorlar bazen sadece bizi sıkıntıya sokmak icin varlar sanki :KK1: iyi olur insallah hersey..

X