Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar ii akşamlar ben bu ay klomen kullandım hemen ardından duphaston verdi doktor. perşembe bitti ilaç. bu ilaçlardan dolayı ne zaman adet olacağımı da bilmiyorum. eğer hamile değilsem ilaçtan kaç gün sonra adet olurum. geçen ay lutenyl kullanmıştım ilaç bitince hemen adet oldum. hamile değilsem 25inde adet olurum die düşünüorum ama geçen ay 28inde adet olmuştum.

bernardoo bend eaynı ilacı kullandım eger hamıle dglsen en gec 3gun sonra adetın olur.cunku duphaston adette sokturucu.ınsallahh gormessın o kırmızılarıı

arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim cevaplarınız için.
ben 3 ay günde bir tane olmak üzere klomen kullandım 1 ay yumurtam çatladı diğer iki ay olmadı.2 aydır da ara verdim.PCO görüntüsü var bende.şimdi yarıyıl tatiline doğru tekrar doktora gitmek istıyorum ve bu kez ilacın dozunu arttıracak.
Ben de diyorummacaba önce rahim filmi mi isteyım boşuna hormon almayım kafam karıştı. 8.aymıza girdik 15 aylık evliyim

canım bence bosunaa ilaç dozu yukseltme once bı rahım fılmını cektır.tupler acıkmı kapalımı?kafandan soru ısaretı gıtsın.ona gore ılacı artırımı azaltırmı doktor bılır.bende bu ay cektırcem yanı bu hafta hep kactım bu ay olur su ay olur dıye hatta 2 ay klomen kullandım suan kestım ılacı bu ayy fılm cekıp ole kullanıcam.bazende kendı doktorumuz kendımız olmalıyız.bılmıyorumda oyle cok ı ılgılenenn doktor bulmakta cok artık.yanı bu rahım fılmını tedavının ılk basında cektırmelerı lazım ama naısl olsa olur dıye hıc bı doktor umursamıyo.canım yınede sen bılrısın benım tavsıyem bu.benım gıbı sonra sıkıntı cekme dıye yazdımm

inşallah canım birbirimize dua edelim devam edin tabıkı özellikle bugünü değerlendir olduktan sonra ayaklarını yüksek biryere dik ve 45 dk falan bekle inşallah olur

slm ben internetten yazilarini okudum lütfen bir konuda yardimci olurmusun carsamba günü rahim filmi cekilecem nasil oluyor sonrasinda agri oluyormu ve hemen kasim ayinin 10 gibi adet olursam asilama olacagim ne gibi ilaclar kullaniliyor yoksa doktorumun atladigi seyler varmi bilmiyorum yaklasik 3 ay önce bir asilama yaptim tutmadi doktorda rahim filmi cektirdikten sonra asilama yaparsak sansiniz daha yüksek dedi bilmiyorum lütfen cvp yazarsan sevinirim

evet canım herkeste farklı oluyor bendede oldu dun kontrole gittim yumurta döllenmiş dedi kesınlıkle tutunmassı için iş falan yok yatıp dinlenmelısın yoksa tutunması biraz zor çünkü biz doğal yönle kalmadık dinlen sende benım gibi inşallah tutunur

cemreeeee bişe sorcam kaç gün sonra döllendiği anlaşılıyoo????

canım bildiğim kadarıyla yumurta çatladıktan 12 24 saat arasında kişiye göre döllenmeişi oluyomuş yani kişiye göre değişiyovarmı gelişme?

henüz bişey yok bende bu akşam pregnyl 5000 iğne vuruldum 2 ampul.bu hafta daddii :KK70: sonra hayırlsıı :)

canımmm sende bendensein desene benim doktor da çağırmadı ::KK43:((bek ve kasıklarım ara ara ağrıyo adet ağrıssı olabilrmi ama daha 2 hafta var bugün iğne olalı bir hafta oldu.bakalım bekleyelim bizde napalımmm:KK43:

benım en gec 28.de bellı olacak az kaldı ama suan hıc umıdım yok belırtım gogus ucları acıodu ıgnedne dolayı ama azalmaya basladı suan sadece mıdemde yanma var yolda arabada bugun mıdem bulandı ama ılacında etkılerı olabılır off yaa sıkıldım heee:KK14::KK14::KK14:

Herkese güzel bir gün diliyorum kızlar..Günaydın..

Cumartesi dr. gittim.. 2 tane yumurtam olmuş 17,5 dr. güzel dedi :) Sonra ovitrelle verdi vuruldum gün aşırı ilişki dedi ve bu hafta sonu Pazar günü gel bir bakalım dedi??..Zannediyorumki döllenip döllenmediğine bakıcak öyle tahmin ediyorum??

Kızlar bilgisi olan varsa bişey sorucam..

Şimdi bu iğneyi vuruldum..1.si iğne ne zaman etkisini göstericek yani ne zaman çatlıyor iğneden sonra ?? 2.si yumoşlar ne kadar çatlak kalıyor iğneden sonra 1 günmü 5 günmü ???

Son düzenleme:
Herkese güzel bir gün diliyorum kızlar..Günaydın..

Cumartesi dr. gittim.. 2 tane yumurtam olmuş 17,5 dr. güzel dedi :) Sonra ovitrelle verdi vuruldum gün aşırı ilişki dedi..

Kızlar bilgisi olan varsa bişey sorucam..

Şimdi bu iğneyi vuruldum..1,iğne ne zaman etkisini gstericek yani ne zaman çatlıo iğneden sonra??2.si yumoşlar ne kad çatlak kalıo iğneden sonra 1 günmü 5 günmü ???

hayırlı olsun iğne en geç üç gün içerisinde çatlamaya müsait boyuta gelen yumurtaları çatlatır..diğer yumurtalar iğne olacağın zaman çatlama boyutunda değilse onlar zmanla çatlar( veya büyümez çatlamaz )o yüzden onlar içinde gün aşırı ilişkiye devam edin ...yumurta 24 saat çatlak kalıyor...ama spermlerin 72 saat canlı kaldığını düşünürsek gün aşırı ilişki durumunda döllenir inş....şansın bol rabbim yardımcın olsun....

Son düzenleme:
ayrıca sedda bence bi kaç gün sonra doktora gidip yumurtanın çatlayıp çatlamadığını kontrol ettir..çünkü bu tedaviyi görüp yumurtanın çatlamadığı durumlarda oluyor

hayırlı olsun iğne en geç üç gün içerisinde çatlamaya müsait boyuta gelen yumurtaları çatlatır..diğer yumurtalar iğne olacağın zaman çatlama boyutunda değilse onlar zmanla çatlar( veya büyümez çatlamaz )o yüzden onlar içinde gün aşırı ilişkiye devam edin ...yumurta 24 saat çatlak kalıyor...ama spermlerin 72 saat canlı kaldığını düşünürsek gün aşırı ilişki durumunda döllenir inş....şansın bol rabbim yardımcın olsun....

hımm ozaman çatladıysa eğer iğnenin 3.günü bugünde şansımız var yani ?? Vallahi canım bir yanım umutlu bir yanım umutsuz çatlayıp çatlamadığını kontrolünü yaptıramam neden diceksin iş yerinden sürekli izin izin adam yetr dicek o yüzden en iyisi pazarı beklicez hayırlısı allahtan artık..

hımm ozaman çatladıysa eğer iğnenin 3.günü bugünde şansımız var yani ?? Vallahi canım bir yanım umutlu bir yanım umutsuz çatlayıp çatlamadığını kontrolünü yaptıramam neden diceksin iş yerinden sürekli izin izin adam yetr dicek o yüzden en iyisi pazarı beklicez hayırlısı allahtan artık..

tabiki şansınız var doktor size bir hafta gün aşırı demiş olması lazm hatta ???bence sen adetine bir hafta kalaya kadar gün aşırı ilişkiye gir çünkü birden fazla yumurtan oluşmuş...
demek istediğim eğer çatlamıyorsa boşuna uğraşmış olursun, bu sağlık olayı başka bişeye benzemez bence son kez izin al kontorolünğ yaptır...

merhaba kızlar nasılsınız benım geç döllenme olmuş minicik keseyi gördük şükürler olsun.ummadığım bir anda oldu sakın stres yapmayın bence 1 sene olmaması çok normalmıs onu anladım 14. ayımda oldu çünkü benım.ve hiç birşey kullanmadan listede klomen yazıyor ama ben iki ay kullanmamıstım.belirtilere gelince adet günümü bir gün geçince yanı 35. günde test pozitif çıktı bu gune kadar sadece mide yanması oldu okadar belirtiler bir hafta geçince baslıyor bel ağrısı meme ucu acıması kasık karın ağrısı gibi mide bulantım yok birde 1 sene boyunca hep takıp ve gun saydım bu ay bosvermiştim ne zaman denk gelirse oldu ama demekki günlere takılmamak lazım dualarım kabul oldu:nazar:sizlerinde inşallh isteğiniz çok bekletmeden gerceklesir..:emir_bebek:birde benım elimde ovitrelle kaldı onu eczane geri alrmı acaba?
çok sevindimm canm hayırlısı olsun alah kucağınada almayı nasip etsin inş. :KK34:
tabiki şansınız var doktor size bir hafta gün aşırı demiş olması lazm hatta ???bence sen adetine bir hafta kalaya kadar gün aşırı ilişkiye gir çünkü birden fazla yumurtan oluşmuş...
demek istediğim eğer çatlamıyorsa boşuna uğraşmış olursun, bu sağlık olayı başka bişeye benzemez bence son kez izin al kontorolünğ yaptır...

bilmiyorumki canım yaa sabırsızlanmicam beklicem allahtan hayırlısı artık..Bu sabah kasıklarımda hafif sancılar var şişkinlik hissediyorum sanki acba çatlama belirtisimi ne biliyim takmiyim kafaya diyoum 3 gündür çıkartamıyorum aklımdan :KK43:

çok sevindimm canm hayırlısı olsun alah kucağınada almayı nasip etsin inş. :KK34:

bilmiyorumki canım yaa sabırsızlanmicam beklicem allahtan hayırlısı artık..Bu sabah kasıklarımda hafif sancılar var şişkinlik hissediyorum sanki acba çatlama belirtisimi ne biliyim takmiyim kafaya diyoum 3 gündür çıkartamıyorum aklımdan :KK43:

ya en azından kitap oku bişiler yap düşünmeee.. inş senden de güzel haber alırz...

ya en azından kitap oku bişiler yap düşünmeee.. inş senden de güzel haber alırz...

canım işe veriyorum işte kendimi ama kitapta okusan bişelerlede uğraşsan böle vakit verilince insan etki altında oluyor o yüzden tutmayacak gibi hissediyrum hayırlısı allahtan artık yaa..Dr. gideceğimiz gün eşimin doğum günü inş. güzel haberler alırızda onada güzel bir hediye olur ne diyim..

canım işe veriyorum işte kendimi ama kitapta okusan bişelerlede uğraşsan böle vakit verilince insan etki altında oluyor o yüzden tutmayacak gibi hissediyrum hayırlısı allahtan artık yaa..Dr. gideceğimiz gün eşimin doğum günü inş. güzel haberler alırızda onada güzel bir hediye olur ne diyim..

ne gün gideceksin dr.a

meltemciiim nasılsın nasıl gidior hamilelik

iyi olmaya calisiyorum ama bu agri sizi beni hic birakmiyor :) gerci onun disinda da hicbiseyim yok.. bide surekli disarda olmam gerekiyor bu aralar.. zaten zor buldum kaybetmek istemiyorum tabiki.. bugun ultrasonda gorebilecekmisiz.. bakalim ne durumda ufaklik..

çok saol meltemcim sende bir belirti olmuşmuydu tutunurken benım kasıklarımda çok ağrım oluyo bisağda bakmışsın bide sola geçiyo zor yürüyorum.

valla benim hala agrim var :KK52: ilk gunden bu gune kadar.. bugun 25. gun ve hala devam ediyor..
insallah seninkide sımsıkı tutunuyordurda o yuzden boyle agri yapiyordur

Son düzenleme:
X