Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

benim doktorum her defasında söylüyo ayaklarını havaya dik kalkma 1 saat öyle yat diye ilk iki ay yaptım sonra onuda yapmadım olmayınca olmuyo haklısın.şekil a (ben)

anladim kızlar yanliş anlaşilir sandim kizlar sizleri eşiniz sizi belli bir sure kivama gedirmesi lazim erkek iyi bilir sizler çok istekli olmalisiniz o anda bugun oldugu kadar spermenleri içereye aliniz sakin ikinmayin çunku vajina bazilarini ölduru kusura bakmayi bu kdar açik yazdima yanliş anlaşilir diye

ne isteği yumurtlama günlerinde zorla yapıyoruz vallahh.görev gibi :92:

canım yeni bi hastaneye gitmeyebaşlamışsın.inş.o hastane sana uğurlu gelir tedavi için ilk ve son gidişin olur umarım bidakine bebişinin kalp atışlarını dinlemeye gidersinnnnn

arkadaşlar merhaba listede benim adımda vardı ama ben size haber vermeyi unuttum ben 6 haftalık hamileyim 2 ay klomen kullandım darısı hepinize inş...

hadi hadi kalk bakalımmmmm doğruuu derseeee

hoşbuldum tatlımmm iyiyimm.1 haftam kaldı sonuca beklemedeyim halaaaaa pöööffff

ders biraz çalıştım ama ara vermek durumunda kaldım internetede girmek durumunda kaldım hakikaten mecburdum yalan değil belediyeye şikayetim vardı nereye edicem diye yaniii:)) birazdan devam etcem kızmayın hehe

kist mi oldu ki ara verdi doktor anayamadım yani. en başında al sayfaları oku anlaşılır herşey gün gibi yeni birileri geldikçe bende dahil sar başa yapıyor yada her yeni ilaç kullanımında sar başa başlıyor sorular insanın aklında. bu arada hoşgeldin :)

hahahahahaha aaaayyy çok güldüm vallaaa bacakları dikcen yastık koycan falan zor iş aga hem herif derki sen napıyon bi tarafın incincek üşütcen falan yarım saat bile öyle kalamıyorum o çokk içtiğiiimmm doğal kaynak suları kendini dışarı atmaya çalışıyorr:))

ne isteği yumurtlama günlerinde zorla yapıyoruz vallahh.görev gibi :92:

demekki görev adamı değilsin :) doğal olmaya çalışmakda ayrı bir cefa çektirr bide onla uğraş neyle uğraşacağını şaşırır insan beee:) kaza kurşunu nerdesinnnn where are you

arkadaşlar merhaba listede benim adımda vardı ama ben size haber vermeyi unuttum ben 6 haftalık hamileyim 2 ay klomen kullandım darısı hepinize inş...

maşallahhhh :) tebriklerr sağlıklı doğumlara inşallah.

BU ARADA LİSTEYE GİRMEK İÇİN HANGİ BİLGİLERİ VERİYORUZ Bİ BAKTIM AMA ÇOK ANLAYAMADIM İNCELEYECEKDE ZAMANIM OLMADI HELP MEEEEE

selam canım ikinci denemendemi oldu peki, yumurtalık rezervi v.s. herhangi bir sorunun varmıydı
herşey normalmiydi

arkadaşlar teşekkür ederim amiinn..biz korunmayı bırakalı 8 ay oldu hiç bi problem yoktu klomen kullanmaya başladım 1. klomende dr yumurta takibi yapmadı doktorumu değiştirdim oda klomen+dostınex verdi (prolaktin 25.9'du) yumurta takibi yaptı , dün kesemizi gördük haftaya salı gidip kalp atışlarını dinliycez Allah izin verirse Rabbim isteyen herkese nasip etsin..

inşallah canım allah tamamına erdirsin

mrb arkadaslar bende bugun kontrole gıttım ve yumurtam kendılıgınden catlamıs gecen cuma gıttıgımde 12.5 mmydı ne ara buyudude catladı acaba dr hemen ılıskıye gırın dedı acaba yakalayabılecekmıyız yumurtayaı kac saat kalıokı yumurta catlayınca dollenmek ıcın bileniniz varmıkı

mrb kızlaaarrr ben geldiim sabahtan beri dışardalarda bu soğuklarda perişaan oldum bittim

Armızada hamiş haberlerimiz var tebrik ederim oznur_u allah kucağın sağlıkla mutlulukla almayı nasip etsin..

Selocan süpersin valla kendi çatlamış demek benimkilerbakalım nolucak inş. tutturursunuz

ıns canım bu aydan hıc umudum yoktu bırakmıstım ama yumurta ılacsız gelıstı catladı bızde elımızden gelenı yapcaz artık gerısı allaha kalmıs:)senınkı ne durumda sedda89

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…