Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

işte doktor bey yogunmus ona saten kızgınım para verıp gırıorum ben ehr muayenemde yogunum dedı :::mad: doktorumuda degıstırcem bır kez daha gıdıp hemen ıns kıst degıldır bılmem ama kıst tedemı gelmıor adet kanaması??

benim başıma hiç gelmedide burdaki kızlardan biliyorum evet adet olamıyosun

hayir cnm birden degil kaç senelik evlisiniz sende sorun yoksa eşinde sorun yoksa en az1 sene veya 2 sene pekliyin derim ama sorun varsa hiç durmayin yaş çok onemli

2 yılık evliyiz ikimizde de sorun yok.yaşta 27 eşim 28.
seni ilk defa görüyorum bu topikte hoşgeldin sende kendini tanıtırmısın?sendemi klomen kullanıyorsun?

2 yılık evliyiz ikimizde de sorun yok.yaşta 27 eşim 28.
seni ilk defa görüyorum bu topikte hoşgeldin sende kendini tanıtırmısın?sendemi klomen kullanıyorsun?

hayir cnm klomen kullaniyorum ben bekarim yaşim 35 benim arkadaşim vardi ondan billiyorum bunlari çok çekti 7 sene falan 4 kere aşilama 4 kere tup bebek en az 100 bin tl hacadilar cnm o yuzden biliyorum arkadaşim bana her şeyi anlatildi çok kere doktora bereber gittim insallah seninde bir bebeğin olur bizler bir mucizeyiz cnm kadin bir mucize yumurta 12.13.14.15.16 catliyacak sperm oraya gidecek çocuk olacak

hayir cnm klomen kullaniyorum ben bekarim yaşim 35 benim arkadaşim vardi ondan billiyorum bunlari çok çekti 7 sene falan 4 kere aşilama 4 kere tup bebek en az 100 bin tl hacadilar cnm o yuzden biliyorum arkadaşim bana her şeyi anlatildi çok kere doktora bereber gittim insallah seninde bir bebeğin olur bizler bir mucizeyiz cnm kadin bir mucize yumurta 12.13.14.15.16 catliyacak sperm oraya gidecek çocuk olacak

sonra oldumu peki bebişi?

friendly ne yaptı acaba süper vallahi bekliyor yaa 46.gündeydi en son ne oldu acep gittimi dr. ??

aralıkta aşılama yaptırcam bebiş gelmezse.
friendly doktoramı gitcekti benim haberim yoookk:KK53: onun regli hep gecikmeli oluyor zaten.

Ben alıştım kızlar adeti beklemeye ondan böyle gevşek davranıyorum:))) Şimdilik dr a gidicek vaktim de yokkii..Kendime vakit ayıramıyorum..:KK37:

cnm oda siçakliğidan tut , seni o andaki duygularin ve hemen kalma daha çok şeyler ver cnm burda olmaz sizler daha iyi bilirsiniz:KK37:

Valla bizlerde bilemediğimiz için bu durumdayız ya:KK1: Hala arayışlardayız..Ama burda neler konuşuluyor rahat ol hiç sorun değil ayakları tepeye kaldırıp bel altı yastıklar mı ararsın vs.. hepsi var bu topikte rahat ol hepsi denenmiş tastiklenip onaylanmış :)) Sonuç sorarsan gene yok:KK37:

X