Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

hoşgeldinnn.
ne güzel hiç bi sorun çıkmamış.doktorlar zaten 1 yıldan sonra tedaviye başlıyo.klomen kullanıpta bebişi olan arkadaşlarımız çok.iki yeni hamişimiz bile var onlar 1 yıl klomen kullanımı sonunda hamiş kaldılar.
benim 4.ayım bidahaki ayda deneyip olmazsa aşılamaya geçeceğim.sevgiler...

aşılama yöntemi hakkında fazla bilgim yok. nasıl yapılıyor acaba?

kızlar klomen kullanımı sonrasında kisti olan oldumu

dr. 2 cm önemli değil kendini yeniler dedi

böyle bir tecrübe yaşayan var mı aranızda

selam kızlar ben de ilk kez klomene başladım 2.günüm bugün..inşallah olur cok istiyorum..

aşılama yöntemi hakkında fazla bilgim yok. nasıl yapılıyor acaba?

canım aşılamada da aynı şekilde klomen kullanıyorsun yumurtaların yeterli olgunluğa gelince çatlatma iğnesi vurunuyorsun iğneden sonra eşinden sperm alınıyo ve sana ince hortum gibi bişey var adını unuttum şimdi onunla spermleri sana gönderiyorlar.

sperm yikayip en iyilerini veriyorlar bilin

kızlar klomen kullanımı sonrasında kisti olan oldumu

dr. 2 cm önemli değil kendini yeniler dedi

böyle bir tecrübe yaşayan var mı aranızda
ben yaşamdım ama yaşayan arkadaşlar var çok önemli değil sadece zaman kaybı oluyo.çatlatma iğnesi oluyormuydun peki?
selam kızlar ben de ilk kez klomene başladım 2.günüm bugün..inşallah olur cok istiyorum..

tedavin hayırlı olur inş.bebişin hemen gelirrr

merhaba tatlım hoşgeldin.regl olmuşsun öylemi?

hayır olamadımmmmmmmmm sorunda ordaya 2 gun gectı doktora gıttım gel demıstı kan testı ettırdım negatıf ama bugun tam 7.gun ne gelen ne gıden var akıntıdan baska kafayoı yıcem hadı stresten de atsa atsa 3 gun atsın de gene gelmedı yaaa :/

tşk ederim rojdacım Allah tüm istiyenlere versin kucaklarımız biran önce dolsun inşallah

bence aşilamayi fazla uyraşmayin bence tüp bebek bakin en iyi tüp bebek hastanesi hangisiyse ona gidin boyle zamanlarda para çok gidiyor doktorlar sömürü yapiyorlar 1 sene evliseniz artik tüp bebek bakin bence

aşılama yapılmadan tüp bebeğe geçilmiyo diye biliyorum

ya kist olmasın sende de?

ben yaşamdım ama yaşayan arkadaşlar var çok önemli değil sadece zaman kaybı oluyo.çatlatma iğnesi oluyormuydun peki?

tedavin hayırlı olur inş.bebişin hemen gelirrr

bir önceki ay klomen + çatlama iğnesi kullandım geçen ay kendimiz öylesine denedik olmadı

bu ay yine klomen kullanmayı düşünüyorum dr. kullanabilirsin dedi ama kist olayı kafamı karıştırdı o yüzden sordum

aşılama yapılmadan tüp bebeğe geçilmiyo diye biliyorum

farketmez cnm doktarlar kalirsan hamile kalacaksin cnm aşilama 1250 dolar ise tüp bebek 2500 dolar
örnek birde iğneler hormanli yani yumurtayi gelişdirmek için horman yiyorsun bazla vucutun yipratma birde yaş çok onemli bence 32 yaşin kadar tup bebek en fazla 4 kare yapilmali bence yurtalar iyise labaratuvar ortamimda
6 gun kalanyorsa çok güzel gelişme kaydediyordur
1-tupde %20
2-tupde %30
3-tupde%40
4-tupde %40
sanslariniz olur cnm aşilamada ise yuzde %25 falan

ya kist olmasın sende de?

işte doktor bey yogunmus ona saten kızgınım para verıp gırıorum ben ehr muayenemde yogunum dedı :: doktorumuda degıstırcem bır kez daha gıdıp hemen ıns kıst degıldır bılmem ama kıst tedemı gelmıor adet kanaması??

hıımm ben tüp bebek için bu aşamalardan geçilmeli diyebiliyordum ama değilmiş demek ki.peki bi sorun yoksada tüp bebek yapıyolarmı sebepsiz infertiliteyse.
tüp bebek için erken daha diye düşünüyorum bi sorun yokken doğal yolla oluyorken tüp bebeğe hemen geçmeyim

hayir cnm birden degil kaç senelik evlisiniz sende sorun yoksa eşinde sorun yoksa en az1 sene veya 2 sene pekliyin derim ama sorun varsa hiç durmayin yaş çok onemli

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…