Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bu listenin tam olarak neyi ifade ettiğini bilmiyorum ama ben 3. ayımdayım denemelerde
klomen kullanacağım ikinci kez eğer denemelerde dahilse beni de yazın listeye
biraz motive olayım moralim çok bozuk

inş. canım yaaa takma olmazsın inş.da sendende güzel haberler alırız

bu listenin tam olarak neyi ifade ettiğini bilmiyorum ama ben 3. ayımdayım denemelerde
klomen kullanacağım ikinci kez eğer denemelerde dahilse beni de yazın listeye
biraz motive olayım moralim çok bozuk

canım benim aramıza hoşgeldiin..Moralin neden bozuk senin ? Bakbende 2.ayımdayım klomenin yine adet oldum çıktım listeden sen adet olacğın tarihini yaz eğer adet olursan verdiğin tarihten önce yada sonra seni tedavi olanlar listesinden çıkaryor friendly arkadaşımız eğer olmadıysam hamişşsiinn kalıosun listede

tesekkurler 2 aydir takip ediyorum ama listeye girmeye ilk kez niyetlendim:) motivasyon acisindan
ilk muayenede de (ağustos ayında) sol yumurta rezervin düşük demişti dr. ama bugün tüp bebek önerince moralim bozuldu
kesinlikle çocuğun olmaz gibi birşey demedi ama bu risk bile yetti bana canım sıkıldı
3. ayımdayım henüz denemelerin dolayısıyla hemen tüp bebek düşünmek çok uzak bana
kaldıki aşılama yapalım önerisine daha dün telefonda bile sıcak bakmadığımızı söylemişken...
hiç ummadığım bir sürece giriyor gibiyim...inşallah herşey tez zamanda düzelir ben ve benim gibiler için
FSH değerininde 9,36 sınırda olduğunu söyledi
tabiki yorum doktorların onlar bizden çok daha iyi biliyorlar ama işte ...
yaşım 34 çok da beklenmedik birşey değil esasında, 1,5 yıllık evliyim

Son düzenleme:
Canım tebrikler inş. sağ sağlim sağlık bir bebeşin olur benimde ilk ayım bu ay beklemeyediz 21de test yaptırıcam çatlama olmuşmu diye daha sonrada
adetimi beklicez inş gelmez dedi dr ama bilmiyorum..

çok saol darısı başına inş.. umarım sende kırmızıları görmezsin bu ay..

hımm canım dediğin gibi dr.lar önemli işinin ehli iyi bir dr. şart aslında her doktor farklı yöntemler kullanıyor bilemiyorumki ben bile dr.umdan daha emin olamadım bakalım bu ay gidicem yine neler olacak..İnsan şüphede kalıyor git gel git gel yoruluyorda artık ama napalım uğraşıyoruz inş. sonucu iyi olur..

hatunlarrrr
ben çıkıyorum.yarın görüşmek üzere kendinize iyi bakınn
hoşşşçakalınnnnnnnnnnnn

mrb benim bu ay adetim 7 gün erken geldi ve bu gün dr gittim dr betahcg istedi cuma günü benim adetim çok az geliyor ve başladığı iki gün sade kahve renngi akıntı vardı günlük
pedime değiyordu
bugünde biraz kırmızıya dönüşmüş ama lavaboya gitmesem gelmez çok az kanaman var anlamadım sizce ne olabilir

Son düzenleme:
arkadaşlar elimde 3 kutu gonalf var.450lilikden. kalem gibi olanlar varya yeni çıkanlardan. dr bana klomenden sonra vermişti yumurta oluşunca aşılama yapalım dedi. ama benim maddi durumum olmadığı için yaptıramadım. bir daha da kullanmadım çünkü aşırı sivilce yaptı zaten sivilce problemim var. almak isteyen olursa 3 kutu gonal f bir kutu ve hiç kullanılmamış crınone var. almak isteyene hepsini 300 tlye vericem. mailde atabilirsiniz. aylinokutur@hotmail.com.

canım inş. değildir ama kimyasal olabilir diye düşünüyorum benimde aynı şekilde olmuştu çünkü..ben üstüne görüyorum sanmıştım ama meyersem tutunamamış düştü..ama inş. seninki böyle bişi değildir..

valla canım benimd başıma geldi senin gibi geçen ay hiç gelmedi wc gidince akıyordu sadece..Sonra bu ay 1 hafta erken oldummu bir kanama bir kanama içimden parçalar koptu sanki anlatamam ama bişe değildir meraklanma mevsimsel olabilir die tahmin ediorum canım.:44:

slm kızlar ben bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ilk kullanışım .sat 28 ekim normalde her ay günümden 2 - 3 gün önce adet olurum bugün dayanamadım gidip kan tahlili yaptırdım sonuç 0.5 dün doktorumla konuştuğumda 4 - 5 gün daha beklememi söyledi ama dayanamadım işte sizce bu sonuç net doğrumudur

cevap yokmu yaaa

canım glucophage ne ilacı bilmiyorum ben kullanmadım ama klomen kullanıyorum şuan bende bende c.tesi gidicem dr. inş. güzel haberler alırsın dr.undan
CANIM BENDE CUMA GİDİCEM HAYIRLISI OLSUN BAKALIM BURDA HABER VER BİZE : ))

selam kızlar ben de ilk kez klomene başladım 2.günüm bugün..inşallah olur cok istiyorum..

bence aşilamayi fazla uyraşmayin bence tüp bebek bakin en iyi tüp bebek hastanesi hangisiyse ona gidin boyle zamanlarda para çok gidiyor doktorlar sömürü yapiyorlar 1 sene evliseniz artik tüp bebek bakin bence
canım 2 aşılamadan sora tüp bebek yapılabiliri yasak yani
canım üstüne görme olabilir ve inşallahta öyledir benim bi arkadaşımda az az 4 gün regl oldu sora hamile haberini aldığında 2.5 aylıkmış darısı sana inşallah....
canım reglden 7 gün önce kanda çıkarmış fakat
geç döllenme olduysada regl günü çıkarmış
bence çok erken yapmışın inşallah hamilesindir : ))

canım 2 aşılamadan sora tüp bebek yapılabiliri yasak yani

canım benim bildiğimde isteyen direk tüp bebek yapabiliyor çünkü benim doktorum önce tüp bebek önerdi aşılamada şans % 15 dedi ama ben yapmadım çünkü bende ve eşimde hiç bir sorun yok rahim filmide çektirdim sorun yok doktorlar genelde olaya maddi olarak bakıyor hadi tüp bebek yapalım diyorlar

slm kızlar kimse yok sanırım benide ekleyin listeye ya( inşallah olmayacak olan) batım 2 kasım klomenimden sonra cumartesi iğnemi oldum çalışmalara devam 2. klomenim rabbim inşalllah bu sefer mutlu sona ulaştırır beni ve herkesi.

evet cnm öle isteyen herkes hemen tüp bebek yaptırabiliyor,doktorda ben sabırsızlanınca örnek verdi bi hastasını avukat zamanım yok dedi direk tüp bebek yaptırmak istedi yaptık die,ama senin için şuan hiçgereği yok dedi

aynenn kızlarr bende artık kendımı dınlemeyı bı kenera bırakıp doktorumu dgesıtrııp yenı bı sayfa acıcam.frenndly ınsallah bı 9 ay daha gormezsınn kırmızıları.kırmızı olan herseyden nefret edıyroum(

frendly benım bad yıne 18 kasım olur.

cnm mail yazmak yasak sen ozelden mesajlas istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…