Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

herkese merhaba.. nihayet pazartesi oldu ve benim cuma gunu 138 olan degerim 688 kadar yukseldi.. hala inanamiyorum ve hala kasıklarım agrıyor.. sabrin sonu selamet oldu bende ( cok sabirliymisim ama) insallah hepinizde oyle olur..

meltemcımmm cok sevıdnım sendne haber beklıyoduk ne oldu sonuc dıye bız emındık ama herseyy yıne cok gzuell olduu..

cansununda dediği gibi senden haber bekliyorduk dün..Çook çoook sevdindim canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.
Darısı hepimizin başına kızlarrr amiinn..

herkese merhaba.. nihayet pazartesi oldu ve benim cuma gunu 138 olan degerim 688 kadar yukseldi.. hala inanamiyorum ve hala kasıklarım agrıyor.. sabrin sonu selamet oldu bende ( cok sabirliymisim ama) insallah hepinizde oyle olur..

çok çok çok güzel allah tamamına erdirir inşallah sağ salim alırsın bebeğini. hamilelerin duaları daha çok kabul olurmuş. bizim içinde dua et. hayırlısıyla bizde mutlu haberi verelim

lanet olasıca doktorlar ya insanı delirtiyorlar değil mi, ahhhh ahhhh öteki tarafta işleri yaş, sabır arkadaşım geç belli oluyor bazıları belkide stresten geciktin biraz sabır et bence

bu kadar şanslı olunur mu olunuyor işte tebrikler sağlıkla doğsun inş.

çokk güzel haber devamındada güzelliklerle devam etsin inşallah gebeliğin.

yelkenli kız sen ne yaptın tedavin ne durumda gittinmi dr. falan??Bu arada rihana hastalandı canım maleseff ..

Son düzenleme:
ben glucophage ve klomen kullanıyorum. klomen dün bitti . bu akşam doktora gidicem. ama öle herhangi bi ağrı filan olmadı hiç oyüzden merak ettim .

canım glucophage ne ilacı bilmiyorum ben kullanmadım ama klomen kullanıyorum şuan bende bende c.tesi gidicem dr. inş. güzel haberler alırsın dr.undan

durusel incir ve havucu biraz açabilrmisin iyimi geliyo ? ve nasıl tüketiyoruz??

yelkenli kız sen ne yaptın tedavin ne durumda gittinmi dr. falan??Bu arada rihana hastalandı canım maleseff ..

merhaba sedda benim bu aydan umidim yok adet bekliyorum aynı zamanda duphaston adet söktürücü geciktirici kullanıyorum yumurtAlarım gelişmedi yumurta sayısı çokda gelişen yok beklemedeler yani klomenle 2. ayım bitti dahaca gelişmedi pko luyum birde dirençlisinden hemde bu ay başka bir hap denicek doktorum olmazsa iğnelere geçeceğimizi söyledi.

inşallahhhh.... hep beraber canım... benim daha ilk kullanmam. bakalım ne olcak.
canım ben incir yiyorum kuru incir inş. işe yar bu incir suyu bana alerji yaptı kabardım hep o yüzden kuru incir yiyorum canım sende dene istersen

inş. canım hayırlısı olsun hakkında busayfaya gelen kadr kimle neler ümit etmiş ve çoğuu hatta neredeyse hesii ama hepsii hamile kalmış zaman geliek bizde bu topikte hamişliğimizi kutlicaz ben inanıyorum ama çokda ümidim klmadı artık bilemiyorum bu aralar ümitsiz sanki tatsız durumdayım belkide o yüzden ümidim yok..

ümitsizliğe mahal yok kendin diyosun bak olcak bigün meraklanma

seda sayan günaydını oldu nerdeyse günaydınnnnnnnnnn iyiyizde kapatıp pcyi ders çalışmam lazım gidemedim bi türlü imdattt :)
hadi hadi kalk bakalımmmmm doğruuu derseeee
günayydın cnım hoşgelsinn saolasın sen nasılsın bakalım nasıl gidiyor ??

hoşbuldum tatlımmm iyiyimm.1 haftam kaldı sonuca beklemedeyim halaaaaa pöööffff

hadi hadi kalk bakalımmmmm doğruuu derseeee

hoşbuldum tatlımmm iyiyimm.1 haftam kaldı sonuca beklemedeyim halaaaaa pöööffff

inş. güzel haberlerle gelirsin yaaa valla kendim gibi sevinirim friendly ne yaptı acaba süper vallahi bekliyor yaa 46.gündeydi en son ne oldu acep gittimi dr. ??

inş. güzel haberlerle gelirsin yaaa valla kendim gibi sevinirim friendly ne yaptı acaba süper vallahi bekliyor yaa 46.gündeydi en son ne oldu acep gittimi dr. ??

aralıkta aşılama yaptırcam bebiş gelmezse.
friendly doktoramı gitcekti benim haberim yoookk onun regli hep gecikmeli oluyor zaten.

zaman zaman insanın ümitsizliğe kapılması çok normal. özellikle uzun süren bir aşama ise.... bu dunyada yiyecek bi lokması varsa kimse önüne geçemezz, zman gelir çığlık çığlıığa müjdemizi veririz inşallah

bu topikte yeniyim. hemen sorunumu anlatayım. gelecek ayıda doldurursak 1 senelik evli olmuş olacağım eşimin ve benim testlerim yapıldı çok şükür herşey yolunda 2 ay yumurta takibi yapıldı 1 ay sadece klomen 1 ayda hem klomen hem gruphane diye bi ilaç vardı onu kullandım ama olmadı. dün doktor 2 ay ara verelim dedi. benim gibi olupta bebek sahibi olan varmı aranızda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…