Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

slm kızlar bende başlıycam ilaç tedavisini acaba dr bana hek angi ilaçları vericek klomanle hamile kalan çok varmış arkadaşlar inş banada veriri salı günü başlıycam kısmetse..

canım ben bugün iğnemi oldum pazartesi çarşamba cuma yani bigün ara vererek önerdi ilişkilerid bakalım bekleyip görücezz artıkkk::)))benimde iğneden sonra öle çok ağrım filan yok şimdilik bilmiyorm yumurtalar ne alemdeee:44: senin o 12 tane vurulduğun iğne ne canım merak ettim çatlatma iğnesi olamaz heralde demiii???

cnm senin iğnenin adı ne

slm kızlar 1 yıldır korunmuyoruz fakat hamile kalamadım
dün dr bana klomanle ilaç tedavisine başladı bakalım ne olacak
5 gün sonra yine gel iğne yapalım dedi
hayırlı olur inşallah kızlar bende aranızdayım : ))

meraba canım
klomeni sanada sabah akşam 1 tanemi verdi 5 günlük
vede kaç kez gitmek zorunda kaldın biz görevimiz nedeniyle ilçede yaşıyoruz
ve ile geçmek zahmetli oluyorda sen kaçgün gittin

meraba canım
klomeni sanada sabah akşam 1 tanemi verdi 5 günlük
vede kaç kez gitmek zorunda kaldın biz görevimiz nedeniyle ilçede yaşıyoruz
ve ile geçmek zahmetli oluyorda sen kaçgün gittin

öncelikle aramıza hoşgeeldin canımmm::)) doktor banada klomeni sabah akşam bi taen verdi ve 6.gün doktora gittik yani hap 5 günde bitiyo ertesi gün çağırdıı 7.gün yani bugünde iğnemi oldumm bakalım kısmet artık inşallah tutarrr...ben genelde her ay gidiyorum arada çağırırsada gidiyorum canım doktoraaa

slm cnm bende doktorumdan klomen istiycem yumurta olgunlaştırıcı hhap öok kişi hamile kalıyo daha ilk aydan umarım sende kalırsın..

::)))inş. artık yani çatlasıınlar demiii ama.bu arada klomen tedavisinide sormuşsun benim illk tedavim klomende.senin???

cnm ben daha başlamadım klomene ama dr.a gidicem artık kesin verir herhalde banada klomen inşallah ama klomen kullanırken çatlatma iğneside veriyorlarmış kist oluşmasın diye sana verdimi dr.

slm cnm bende doktorumdan klomen istiycem yumurta olgunlaştırıcı hhap öok kişi hamile kalıyo daha ilk aydan umarım sende kalırsın..
saol canım benim teşekkürler adetin 3.günü gitmeyi unutma yoksa vermezler tatlım inşallah sende bende burdaki bekleyen arkadaşlarda hamile kalırız bu ay
cnm ben daha başlamadım klomene ama dr.a gidicem artık kesin verir herhalde banada klomen inşallah ama klomen kullanırken çatlatma iğneside veriyorlarmış kist oluşmasın diye sana verdimi dr.

iğneyide 6.günü veriyorlar canım bana dedi dr

mrb sevserr klomen vermıs anladımda ıgne nıye hemen oluyosun??

bı ılacla deneseydıde ole olmazsa ıgne yapardı

valla canım 6.gün gel iğne ol dedi bilmiyorumki niye ben normal sanıyordum çünkü tek klomen kist yapıyor

benım doktorum duphaston verdı.

hem adet hem kıst varsa sokturucu.ayrıca ıgne yaptırdıktan sonra kesın kıst olusmaz dıyede bı koşul yok.

yalnıs bılıyorsam duzeltsınler.

burda cogu arkadas tek klomen kullanıyo ıgnesızz

bence sor doktoruna hemen nıye ıgne verdını cabuk bebısmı ıstıyroum dedın seennn

yok ben öle bişey duymadım canım hiç klomenle birlikte çatlatma iğnesi olmaz heralde çünkü önce yumurta oluşturuyola klomenle sonra hap bittikten sonra bakıyo oluşmuşmu diye sonrada onları iğne ile çatlatıyo yani haptan sonra veriyo diye biliyorumm

merhaba kızlarrr,
nasıl haberler okudum birkaç sayfayı klomenler yeni gelenler hoşgelmişler, iğne olup yarını fanfini için bekleyenler :) hadi bakalım hayırlısı hepinize:)

çokkk güldüm yorumuna yelkenlikız...inşallah güzell haberlerr eririz burayaaa

güzel haberlerini bekliyoruz sen mesajdaki kendin için olan kısmı anlamışsın süpersin ben şimdi spora gider yarın girerim yine iyi geceler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…