Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

arkadaşlar bişe sorucam benim iğnem pztsi yapıldı çok erken ama piskolojik değil eminim göğüs uçlarımım kem acıyo hem sızlıyo akıntım fazla ve değişik belım kasıklarımağrıyo nebılım yarın kan testi yapsam çıkarmı çokmu erken acaba?

canım bence bikaçgün daha bekle inşallah güzel sonuç alırsın ama bence erken gibi geldi belirtilerden emin olabilirsin ama bence bekle derimmm...bu senin ilk iğnemi canımm????

fırsattan istifade kullanalım kocaları demi ama:))) badana olur ben bikaçgün dinlenirim öle bi genel temizlik yaparım canımm görücüler gelmicekya evee napimmmm:KK1:

:)) yani daha sonra tekrar yaparsın dip bucak insan temizliğe verince kendını kocayı unutuyo valla:)

canım bence bikaçgün daha bekle inşallah güzel sonuç alırsın ama bence erken gibi geldi belirtilerden emin olabilirsin ama bence bekle derimmm...bu senin ilk iğnemi canımm????

evet canım daha ılk bakalım sankı oldu gibi geliyo ama kaptırmakta istemiyom sanra yıkılırım gene

ozaman sen en iyisi beni beklee::))))) ozamana kadar zaman kazanmış olursunnn::)))inşallah o haberleri alalımda biraz geç olsun ama erken bakıpta üzülmeyelim
:))) senın nezaman bellı olucak canım benım salı günü kotrol hadi inşallaah aynı anda alırız haberleri

:))) senın nezaman bellı olucak canım benım salı günü kotrol hadi inşallaah aynı anda alırız haberleri

ben iğneyi yarın vurulucam bakalım beklicez artık iğneden sonra ilişki günlerinide söledi onlarıda halledince beklicez artıkkk::))))beni doktor kontrole çağırmadı seni ne diye çağırdı canım merak ettimmm,????inşallah canım güzeel haberleri önce senden sonra bendennn sonrada burdaki kızlardan alırızzzz::KK70:DD

ben iğneyi yarın vurulucam bakalım beklicez artık iğneden sonra ilişki günlerinide söledi onlarıda halledince beklicez artıkkk::))))beni doktor kontrole çağırmadı seni ne diye çağırdı canım merak ettimmm,????inşallah canım güzeel haberleri önce senden sonra bendennn sonrada burdaki kızlardan alırızzzz::KK70:DD
ahhh ahhh inşallah canımya iğneden sonra ilşki ondan sonrada heralde tuttumu diye bakıcak yoksa kıstemı döndu falan benım gittiğimde kadının birinide çağırdı kontrole ve gebelik başlamış dedi inşallah bizimde olurya.
iyi çalışın he :))

ahhh ahhh inşallah canımya iğneden sonra ilşki ondan sonrada heralde tuttumu diye bakıcak yoksa kıstemı döndu falan benım gittiğimde kadının birinide çağırdı kontrole ve gebelik başlamış dedi inşallah bizimde olurya.

ahhh yarabbim kadın ne güzel haber almışş öleee...Allah bizede duyurur inş...bakalım bu sefere inşallah hiç ara vermeden çalışmalaraa devammmm:KK4:

ahhh yarabbim kadın ne güzel haber almışş öleee...Allah bizede duyurur inş...bakalım bu sefere inşallah hiç ara vermeden çalışmalaraa devammmm:KK4:

sorma ve kadına doktor zor kalırsın demişti rahımı çok incelmiş kadını yaşta fazla akadın bı mutsuz görsen çıkınca kocası nasıl sevinmi ALLAHIM görmen lazımdı senın ılmı tedavın?

iyi gecelerrr canımm ben kaçarr yarın erken kalkıcam inş.görüşürüzz yinee Allah rahatlık versin herkeseee:KK54:

kızlar ne zaman ıgne vuruldunuz ve ılışkı gunlerınız nasıl ayarladı gne oldugunuz gun ılışkı verımı gun asırımı hergun mu ılışkı dedı anlatırmısınız ve kendınızı nasıl hııssedıosunuz ben 12 ıgne vuruldum ama doktorun yumurtlama verdıgı saatte hıc bı agrım ve akıntım olmadııı sankı catlamadı gıbı hıc olamayn agrım ıse bugun basladı ayaga zor kalkıyorum yardım edermısınız kızlarr:KK5::KK5:

bu kaçıncı ayım bilmiyorum artık.oysa ne ümitlerle başlamıştım klomene!klomeni sabah 1 akam 1 içtiğimde 11 .günde yumurtam 17 mm oluyordu ama bi sonuç alamadım. rahim filmi dedi doktor rahim filmi çekildim.bu seferde yumurtalar istenilen boyua gelmiyo rahim filminden sonraki 3.ayım bu bu ay sabah öğlen akşam içtim klomeni ve bugun yanı 11.gun gittğimde yumurtam 14 mm olmuş sadece umutlarım iyice tükendi ne yapacağımı bilmiyorum....14 mm hamile kalan oluyomudur acaba:KK43:

canım eğer klomeni 6 aydan fazla kullandıysan artık kullanmaman gerekli.ben de bu ay doktorumu değiştirdim yeni bir tedaviye başladım sadece 3 ay klomen kullandım ikinci ayımda hamile kalmıştım klomenle sonra 8 haftalık düşük oldu ara verdim 3 ay sonra tekrar klomen içtim bu sefer hiç büyümedi yumurtalarım yani belli bir süre sonra tepki vermiyor vücut ilaca.doktor bana kaç ay ara verirsen ver klomen tedavisini en fazla 6 kez kullanabilirsin diyor.ben burda okuyorum 1 senedir klomen içiyorum diyenlere şaşırıyorum yani olmuyorsa neden aynı ilaca devam ediliyor ki daha etkili şeyler var.
bana doktorum klomen gibi bir ilaç verdi bu ay ama çok daha etkili bişeymiş çok yumurta olmasından çok kaliteli folikül gelişimi sağlıyomuş.baya pahalı bir ilaç.beni önce adetimin 3. gününde ultrasonla muayne etti 3 tane folikülüm varmış ona göre ilacın dozunu ayarladı günde 2 tane içiyorum bir de folik asit yazdı çok hoşuma gitti.diğer doktorum gibi birdahaki ay şunu iç şu gün başla 10. gün gel falan demedi önce o ay için ne yapıcaz 3. günde muayne ediliyomuş bu çok önemliymiş yumurtalıkların durumunu görüyomuş ona göre karar veriyomuş.bakalım hayırlısı diyorum ama sana tavsiyem başka doktorlara da git memnun olsan bile doktorundan git farklı fikirler edin.zaten üstüste bu kadar klomen uygulaması normal değil ya başka tedaviye geçmek istediğini söyle yada benim gibi tüp bebek ve infertilite üzerine tedavi görebileceğin bir yer bul.ben ist. kaynarcadaki eski nene hatun hastanesine başladım yeni adı medicine hospital belki duymuşsundur.eğer istabuldaysan şiddetle tavsiye ederim canım..

herkese merhaba.. giremiyorum iki gundur okudum gecmisi ama cok geri gidemedim. dun sabah gorumcem dogum yapti ordan oraya surukleniyoruz bizde..
insallah vardir yeni hamile haberleri.. :nazar:

iyi sayilirim.. Ama hala kasik agrilarim devam ediyor :26: Pazartesi testi yenileyecegiz bakalim hayirlisi.. Sen nasilsin ne durumdasin

meltemcım valla benım durum bugun yarın belı olur.

Salı hasta olmam gerekıyoo.ama genelde hep bıgun ınceden olurum yanı yarın olmam lazımm..

Arada hafıf kasık agrıalrım oluyoo

hamılelık belırtısıde esın bısı yokkı bendede su belırtı var desemm

adet belırtıelrıde hamılelık belırtısıne benzıyomuş..

Yarın test yapsam cıkarmıı sonuc

X