Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

inşallah ilk kullanmanda sonuç alırsın sadece bir ilaca bel bağlamasan daha iyi olur ama artkadaşlar incir falan demişler bende denicem

Mrb kızlar dünden beri çok sancım var 15.gün bugün neden acaba sizede oldumu aynıısı acaba ? Klomen bu kadar ağrı yaparmı .

yumurtaaaaaalar yapıyor olsa gerek tam zamanı sanki

umutları tüketmek yok büyütmek var yumurtalar gibi sakin relaxxxx olucaz dimi yani hadi bakalım :)

ooohh maşallahhhhh işini görsünler inşallah süper bi sonuç alman dileğiyle bizde varalım bu safhalara inşallah emii:)

ya bende incir yeme işine mi girsem diyorum ama yeni başladım karatay diyetine çok abartamam en fazla bir iki yiyebilirim havuçda ancak o kadar olabilir, bende bugün kullanmaya başladım goji berry kurusu çok iyi geliyor diye okudum faydalarında deniem eşler içinde uygunmuş denerseniz sizlerde bilgi verin olur mu

kızlar günaydın çok aceleci davrandım dün sabah evde idrar testi vardı yaptım tabi negatif ama adetime 7 gün vardı sizce umudum varmı yoksa bu aydamı gitti

hazancımm bu arada bu ısım kızının ısmı olcak dımı guzel ısım:))

cıkmadık candan umut kesılmezmıss bekle hıc bellı olmaz hayat suprızlerle dolu

mrb kızlar dünden beri çok sancım var 15.gün bugün neden acaba sizede oldumu aynıısı acaba ? Klomen bu kadar ağrı yaparmı .

mrbb tuntalacım evet karın agrısı yapıyo telaşlanma hemen

ama yapmayanda oluyo benımkı yaptı.zaten benım karnım oyle bısı kı azıcıp bısı ıc ye agrıyacak eyr ararrr:)))hıc anlaşşamayız kendılerıyle:))bıde yumurta buyurken agrıyoo senınkıd ebuyuyodurr

Kızlarrr mrblarr kımse yokk((

bakın ne dıycem sıze adetıme tam 3 gun kaldıı.

Test yapıyımmı nedersınızz?

Sarı akıntım var,karnımda şişkinlik var ama bu benım reglı olucam zamanda sıskınlık olurduu.

Ama suan bı karın ve bel agrım yok

dun aksam avrdıı.gectı

bunlar hamılelık belrırtısımı?

kızlarr iyi akşamlar dicemm ama kimsee yokkiiibugün doktora gittim banada çatlatma iğnesi verdi falan filan anlatmıştım ya size güzdüzz...şimdi ise bir sorum olacakk.bu çatlatma iğnesinden sonra sürekli yatmakmı gerekiyo yani ağır işler yapmıcakmısın yoksa ilişkiden sonramı yatcaksınn anlamadım doktorada sormayı unutmuşumm.bilen varsa yardımcı olsun lütfennnnn.çünkü yarın eve badanacı filan gelcek malum ev de temizlenicek tam iğnemde yarına denk geldii offff yaaaaaaa

evet canım ağır iş yapmaman gerekiyomuş hem yumurtalar açısından hemde tutunması açısından.

milkkk tamda gunu bulmuşsun badana yapmanın(

benım bu konu hakkında bılgım yok ama iş yapmayıp dınlensen su bi kac gun daha ı olur bencee

yaa off ya valla ağlıcam şimdi yaaa zaten şu hayatta hiç işim rast gitmedi töbe Allah ım :(( niye böle şeyler hep bana denk gelir anlamadım gittii yaaaaaa

yaa off ya valla ağlıcam şimdi yaaa zaten şu hayatta hiç işim rast gitmedi töbe Allah ım :(( niye böle şeyler hep bana denk gelir anlamadım gittii yaaaaaa

bendendemi kötüsün kız evıme hırsız girdi biz o işin peşindeyiz hırsız görse hiçmi koymadı bunlara der:))

badanayı bı kac gun sonraya alıverın sızdee

bak cemreye hırsız gırdııı bıdee o ne yapsınn

ankaradaaa sel selı goturuyooo bu aradaa

badanayı bı kac gun sonraya alıverın sızdee

bak cemreye hırsız gırdııı bıdee o ne yapsınn

ankaradaaa sel selı goturuyooo bu aradaa

burdada havalar kötüya kış geldi eğer bu ay tutmassa yandık bi hasta olsak yeter evlendığıide 24 ekım havalar soğuktu hala kum döküyorum.

bendendemi kötüsün kız evıme hırsız girdi biz o işin peşindeyiz hırsız görse hiçmi koymadı bunlara der:))

canım valla beni baya bi güldürdün yani saoll:)))gerçi kötü bi durum Allah bidaha yaşatmasın inş...napim artık işleri eşime yaptırım erteleme imkanımız yok çünkü baya bi doluymuşş badanacııı

arkadaşlar bişe sorucam benim iğnem pztsi yapıldı çok erken ama piskolojik değil eminim göğüs uçlarımım kem acıyo hem sızlıyo akıntım fazla ve değişik belım kasıklarımağrıyo nebılım yarın kan testi yapsam çıkarmı çokmu erken acaba?

bencede fırsatı değerlendır ona yaptır :)

bende iş yaptım mecbur evi temizledim ama ağır kaldırmadım bide çok savrulmadan yavaş yavaş yap artık

bende iş yaptım mecbur evi temizledim ama ağır kaldırmadım bide çok savrulmadan yavaş yavaş yap artık

fırsattan istifade kullanalım kocaları demi ama:))) badana olur ben bikaçgün dinlenirim öle bi genel temizlik yaparım canımm görücüler gelmicekya evee napimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…