Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

evet meltemi bende çok merak ediorum. Inşallah güzel bir haber alırsak çok mutlu olucam

sonuç daha belli olmadımı mpb nin acaba ?yanlış hatırlamıyorsan bu ayın başında yaptırmıştı

evet canım 4 ekimdeydi. ama malesef benim negatif. ama hastanede sırada bekleyen 50 yaşındaki teyze ise 5 haftalık hamile. allahın takdiri napalım...

evet canım 4 ekimdeydi. ama malesef benim negatif. ama hastanede sırada bekleyen 50 yaşındaki teyze ise 5 haftalık hamile. allahın takdiri napalım...

canını sıkma üzülme dicem ama boşa olcak biliyorum o yüzden seni teselli cümleleri etmek istemiyorum.bilmiyorum doğrumu yapıyorum ama senin yerine kendimi koyduğumda söylenecek hiçbişeyin beni kendime getireceğini sanmıyorum.
ama şöle bişeyde var ben tüp bebek merkezi araştırıyordum bi ara kafayı bozmuştum iyice orda bi doktor aşılamanın 2-3 defasında şansın ilkinden daha fazla olduğunu söylemişti ilkinde %20 ise ikincide %40 falan oluyormuş

Son düzenleme:
saol cnm naparım bilmiyorum ama hastane görecek yüzüm kalmadı sanırım artık akışına bırkıcam yaşta geldi 28e. ilk aşılamda tutmuycağını biliyordum ma kafam çok karışık. eşime evlat veremediğim için çok üzgünüm. bu arada ne bende ne eşimde sorunda yok. sdece allahın vermesini bekliyoruz. ama zmanı gelmedi sanırım. canım çok sıkkın yazı karmakarışık oldu kusura bakma. inş. senden duyarız güzel haberi...

dinlen biraz,kafanı topla belki kendiliğinden gelir.tedaviydi,doktordu,ilaçtı psikolojimiz allak bullak oluyo.

kızlar beni silin dün adet oldum kahverengi akıntım oldu bugünde devam ediyo yeni batt 12 aralık çok kötüyüm moral sıfır ağlaya ağlaya gözlerim şişti

Merhabalar güzel mmmmii güzel insanlar takmayın kafanıza yahu bakın ben takıyomiyim :) olacağına varacak mutlak biz kendimizi parçaladığımızla kalıcaz birde böyle düşünün gününüzü gün edin yahu çocuk için cinsellik değil cinsellik için çocuk gibi birşey düşünün bence güzel olur

cnm bugün kanda baktırdım malesef negatif. yani kötü hissediyorum

canım çook üzüldümm yaaaa aşılamada olmadı demek ooff nasılda heveslendik hep birlikte Ama hiç üzülme zamanı var demekki daha rabbim daha beterinden sklasın inş olur zamanla ne diyim zor ama şoktayım ben çok ümitliydim çünkü çok şaşırdm üzülme canım inş. en kısazamanda olur. . .

bencede haklısın yelkenli kız stres herşeyin başı dr. bile dio stres yapıp kafaya takarsanız olmaz die inş. birgn hepimiz bradan güzel haberleri veriez inanıyorum buna ben..

mhb ve edırne arkadaslarım bu yola başlarken hepımızd ebılıyoruzkı zor olacagını.ama her karanlıgın ardındanda mutlaka bı gunes dogacak.suan herseyı bosverın bıraz kafanızı dınlendırınn.

yıne calsımalara baslarsınız..hayattaa hersey olacagına varıyoo tecrube ıle sabıtt

saol cnm nasip değilmiş cnm ya napalım. eşim tekrar aşılama yaptıralım diyorda ben sıkıldım hastaneye gidip gelmekten bilmiyorum nolcak.

canım ne diyebilirim ki çok üzüldüm senin adına sanırım bu 2. idi senin ve yine tutmadı ne diyelim nasip değilmiş her işde vardır bir hayır...

saol cnm nasip değilmiş cnm ya napalım. eşim tekrar aşılama yaptıralım diyorda ben sıkıldım hastaneye gidip gelmekten bilmiyorum nolcak.

canım eğer eşinde de sende de bir problem yoksa biraz zamana bıraksanız doğal akışına olmazsa 3. aşılamanı da yaptırırsın zaten sonrasında devlet tüp bebeği karşılıyor.herşeyin hayırlısı olsun canım.böylesi şuan hayırlı imiş.yaşında çok yok 28 iyi.ben de 26 yım.35 de olabilirdik.hatta 40.kötü düşünme.olacaktır zamana ihtiyacımız varrr...

kızlar bılıosunuzkı ben serophene kullandım yumurtam 22m olmustu ve 12 ekımde adet olmam gerekıyordu halen olmadım 2 gun oncede kan testı ettırdım negatıf cıktı umutlandım ve umudum anında bıttı pozıtıf beklerken neyse halen adet olmadım 5.gun bugun ne gelen ne gıden var sadece yumurta akı seklınde beyaz kokusz akıntı gelıor sıvı seklınde (((( cok kotuyum bazıları diyor gec döllenme olmustur dıye kanda bıle daha cıkmaz sonra cıkar dıye neyapmam lasım doktorumada soeldım ama yogunms oysa ben her muayenmde ucret öduyorum nedemek yogunum dımı ınsan bkar ılac verdım adet olmamıs hala kanda negatıf bı bak neden olmadım halen demekkı bır terslık var dımı cok morelım bozuk cokk

Ücreti çok bişey değilse canım belki olur bu seferde deneyin tabi pes etme hemen..Bak hepimiz hastanelerde sürünüyoruz napalım mübah bu yolda diyruz ama karşılığı olacak inş. rabbim boş bırakmayacak bizi bence denemelisin bir kez daha..Tabi neden tumadığını falan sölüolarmı sorun yoktu ne biliyim ya moralim bozuktu valla senden bu haberi aldım yaa daha üzüldüm..

yarınbence kan testı yaptır hala sonuc negatıfse hamıle dglsın canımm

Cnm ya olmadı demek çok üzüldüm gerçekten biz de çok ümitliydik senden ama Takdiri İlahi işte ne desek boşş..İnş arkadaşın dediği gibi diğer aşılamada oranın artar ve tutar meleğin..

cnm ilk aşılamamdı. eşim ikinciyide yatırlım diyorda ben çok bunaldım. bilmiyorum bugün moralim bozuk aklım yerine gelince düşünücem bir daha. aslında hiç ümidim yoktu ilk aşılamada tutturan az niye bu kadar moralim bozuldu anlmadım.

canım gercekten cok uzuldum ınsallah kasıma mujdelı haber alırız belkıde aşılama sen streslı oldugun ıcın etkıledı lutfen uzulme verende allah alanda allah bılıosun sakın stres yapma uzulme dedıgın gıbı hersey allahdan muhakak kucagımıza alıcaz bızde meleklerımızı uzulme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…