Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

günaydın kızlar nasılsınız...bu sabah regli oldum ve acıkcası üzülmedim ilk kez :):63: çünkü doktorum gecen ay klomen vermişti ona başlayacagım için heyecanlıyım.. ilk kez kullanıcam inşallah ilk kullanmamda hamile kalırım..kızlarr artık bende bu topicte umutlarımı sizlerle yeşertecegim..umarım hepimiz bu ay hamile kalırız:21::KK16:

hayırlı sabahlar arkadaşlar gerçi sabahta öğlen olmuş :)

:26: kan testine gore 2 haftalik gebelik gorunuyormus :26: deger 138 cikmis.. ama doktorum 48 saat sonra yine ayni yerde yaptir 2 ye katladiysa normal bi gebeliktir bunun sonuncuna gore ultrasonla bakariz dedi :26: sanirim aklimi yitirmek uzereyim :KK53:

canım tebrikler pazartesi de iyi haberler bekliyoruz senden inşallah mpb nin de aşılaması tutar çifter çifter hamilelerimiz artar..

canım...sonucunu cok merak ettim...bizede haber verirsen seviniriz..umarım güzel haberlerle gelirsin...morale ve motivasyona ihtiyacımız var...mpb de aşılama yapmıştı..ondan haberi olan varmı...????
benim de buggün 14. günüm..hiç bir tedavi uygulamadım bu ayda.ve de protesto ederek doktora neyim de gitmedim....yetti artıkın ya...boş boş yumurtayı göstere göstere fenalık geldi....incir yedim yine sadece...son iki gündür bel ağrısı kasık ağrısı ile kıvrandım...sanırım çatladı...cünkü baktım bugün normale dönmüşüm..rahatladım bayağı..gün aşırı calışmaya calışıyoruz amma hep aynı süreci yaşadığım için ne umud etmek istiyorum nede üzülmek..sağlıcakla...

sevdecim nasılsın tedavisiz bir aydasın sanırım hadi hayırlısı bakalım kafana takmamaya gün hesaplamamaya çalış.benim gelişmelerimden haberin var mı yazmıştım ama okuyabildin mi bilmiyorum.doktorumu değiştirdim yeni bir yere başladım.benzeri ve daha etkili bir ilaçla başladık tedaviye olmazsa iğnelere geçicez.adetimin 3. gününde gittim adetliyken yaptı ultrason muaynesini 3 tane folikülüm varmış.Femara isminde bir ilaca başladım aynı klomen gibi günde 2 tane kullanıcam 5 gün 9. günümde tekrar çağırdı.baya pahalı bir ilaç sanırım klomenden daha etkili :KK1:30 lu tableti 200 tl ssk ödemiyor ama hastanenin civarındaki eczaneler 10 lu olarak da satıyor ben 10 tablet aldım o bile 60 lira.inşallah iyi gelirde.internette baktım zor uyarılan yumurtalıklar için fln ve kaliteli yumurta için kullanılıyomuş.sağlam bir ilaç firmasının hatta dünya devinin diyebilirim:KK1: bir de folik asit verdi her gün 1 tane içeceksin gebe kalıp da 3 aylık olana kadar dedi.ve yumurtalıklarının ilaca çok güzel tepki vereceğini düşünüyorum.bikaç ay içerisinde bu şekilde gebelik oluşacaktır diyor.bakalım inşallah.sıkı takip ediyorlar tüm filmlerimi götürdüm bir dosya açtılar bana herşeyimin fotokopisini çektiler ve ultrason muaynesinde de tüm rahim çapını yumurta sayısını falan ölçtüler her gittiğimde yeniden yapılacakmış.içim ısındı baya güven verici bir yer sanırım benim için doğru adres.Allah yüzümü güldürür inşallahh...

:nazar::nazar::nazar::nazar:cnm tebrik ederim inş. katlanarak artar. kaçıncı günündü bugün aşılamadan sonra. ne güzel ilk aşılaman tutmuş görünüyor. bennde ilk kez bu ay aşılma yaptrırdım doktor 10 gün sonra baktır dedi ama ben erken diye cesaret edemedim bugün. moral oldun valla.

mpb canım güzel haberlerini bekliyoruz.bence tutacak senin bu seferki aşılama:KK49:

Mrb kızlar dünden beri çok sancım var 15.gün bugün neden acaba sizede oldumu aynıısı acaba ? Klomen bu kadar ağrı yaparmı .

canım tebrikler pazartesi de iyi haberler bekliyoruz senden inşallah mpb nin de aşılaması tutar çifter çifter hamilelerimiz artar..

sevdecim nasılsın tedavisiz bir aydasın sanırım hadi hayırlısı bakalım kafana takmamaya gün hesaplamamaya çalış.benim gelişmelerimden haberin var mı yazmıştım ama okuyabildin mi bilmiyorum.doktorumu değiştirdim yeni bir yere başladım.benzeri ve daha etkili bir ilaçla başladık tedaviye olmazsa iğnelere geçicez.adetimin 3. gününde gittim adetliyken yaptı ultrason muaynesini 3 tane folikülüm varmış.Femara isminde bir ilaca başladım aynı klomen gibi günde 2 tane kullanıcam 5 gün 9. günümde tekrar çağırdı.baya pahalı bir ilaç sanırım klomenden daha etkili :KK1:30 lu tableti 200 tl ssk ödemiyor ama hastanenin civarındaki eczaneler 10 lu olarak da satıyor ben 10 tablet aldım o bile 60 lira.inşallah iyi gelirde.internette baktım zor uyarılan yumurtalıklar için fln ve kaliteli yumurta için kullanılıyomuş.sağlam bir ilaç firmasının hatta dünya devinin diyebilirim:KK1: bir de folik asit verdi her gün 1 tane içeceksin gebe kalıp da 3 aylık olana kadar dedi.ve yumurtalıklarının ilaca çok güzel tepki vereceğini düşünüyorum.bikaç ay içerisinde bu şekilde gebelik oluşacaktır diyor.bakalım inşallah.sıkı takip ediyorlar tüm filmlerimi götürdüm bir dosya açtılar bana herşeyimin fotokopisini çektiler ve ultrason muaynesinde de tüm rahim çapını yumurta sayısını falan ölçtüler her gittiğimde yeniden yapılacakmış.içim ısındı baya güven verici bir yer sanırım benim için doğru adres.Allah yüzümü güldürür inşallahh...

mpb canım güzel haberlerini bekliyoruz.bence tutacak senin bu seferki aşılama:KK49:
saol cnm inş. sende çok güzel bir hastaneye gitmişsin yazdıklarından baya içinin ısındığı belli inş. bu 3 folikülün çok güzel büyür ve sana bebişini getirir.

Mrb kızlar dünden beri çok sancım var 15.gün bugün neden acaba sizede oldumu aynıısı acaba ? Klomen bu kadar ağrı yaparmı .

benımde bugun 15.gunum canım bendede sancı ve belımde ağrı oluyo bakalım hayırlısı belkide tutmuştur öyle ümid ediyorum hamıle arkadaşlar gelsede onlara sorsak bizde

Son düzenleme:
herkese gunaydin.. 12 aydir yumurta takibi ile hamile kalmaya calisiyorum.. 1 ay klomen 1 ay hem klomen hem catlatma ignesi seklinde gitti hep.. her ay once testte negatifi gorunce aglama krizine tutuldum sonra 2-3 gun icinde adet olunca aglama krizine geri dondum.. 12 aydi boyle oldu hep.. ve nihayet asilama yapilmasina karar verildi.. dogal yolla hamile olmayacagi kesinlesti.. rahimde yara var, hipofez tumoru yuzunden prolaktinim yuksek, yumurtalarim durma noktasinda.. iyi olan tek sey rahim filmimim temiz cikmasi ve esimin spermleri.. 16 gun once ilk asilamami oldum.. ve ogunden beri 1-2 gun dışında hep kasık agrim var ve heran adet olacakmisim gibi hissediyorum.. doktorum 19 ekime kadar adet olmazsan gel ultrasonla bakacagiz dedi.. bu ay yine iki kez uzulmek istemedigim icin test yapmadim henuz.. meraktan catliyorum ama nasilsa adet olursam uzulecegim diye yapmiyorum.. ve 15 dakika kadar once doktorum aradi.. oglende kan testi yap gel dedi:26:
bu kadar gun bekledim ama ogleni nasil bekleyecegimi hic bilmiyorum.. sanirim şansa ihtiyacim olacak.. bugun uzulmem gereken mi yoksa sevinmem gereken bigun mu olacak.. sadece korkuyorum.. ve şanslı olmak istiyorum.. :nazar:

eee gittinmi doktıra ??? merak ettim inş hayırlı haberdir.

çok merak ediyroum banada bu topik te hamileyyimm die yazmak nasip olcakmı :KK43: yazması bile ayrı bi güzel... klomene başladım ve salı günü doktora gideceğim bakalım nolcak ....

kimlri görüyorum nerelerdesin neler yapıyon merak etim göremiyorum seni

ne yapim cnm bekliyorum bu ay ilac igne kullanmadim nasil olsa tutmaz 45 gune anca adet olurum dedim gecenlerde bi baktim atesim yukselmis yani bu ay ilk defa kendiliginden erken yumurtlamisim ama ne fayda kacirmisim calisma olmadi pek fazla doktor hanimin tatilden gelmesini bekliyorum son ilac tedavimi goreyim bende bunlar var cnm seni sormali nasil gidiyo tedavin :26:

ne yapim cnm bekliyorum bu ay ilac igne kullanmadim nasil olsa tutmaz 45 gune anca adet olurum dedim gecenlerde bi baktim atesim yukselmis yani bu ay ilk defa kendiliginden erken yumurtlamisim ama ne fayda kacirmisim calisma olmadi pek fazla doktor hanimin tatilden gelmesini bekliyorum son ilac tedavimi goreyim bende bunlar var cnm seni sormali nasil gidiyo tedavin :26:

herhangi bişe yedınmı canım yumurtaan kendılığinden oluşmuş bendede tenbellik varda biraz olmassa bu ılk denemem ama bende ara vericem çoğununkı öyle daha iyi oluyo galiba

bu kaçıncı ayım bilmiyorum artık.oysa ne ümitlerle başlamıştım klomene!klomeni sabah 1 akam 1 içtiğimde 11 .günde yumurtam 17 mm oluyordu ama bi sonuç alamadım. rahim filmi dedi doktor rahim filmi çekildim.bu seferde yumurtalar istenilen boyua gelmiyo rahim filminden sonraki 3.ayım bu bu ay sabah öğlen akşam içtim klomeni ve bugun yanı 11.gun gittğimde yumurtam 14 mm olmuş sadece umutlarım iyice tükendi ne yapacağımı bilmiyorum....14 mm hamile kalan oluyomudur acaba:KK43:

bu kaçıncı ayım bilmiyorum artık.oysa ne ümitlerle başlamıştım klomene!klomeni sabah 1 akam 1 içtiğimde 11 .günde yumurtam 17 mm oluyordu ama bi sonuç alamadım. rahim filmi dedi doktor rahim filmi çekildim.bu seferde yumurtalar istenilen boyua gelmiyo rahim filminden sonraki 3.ayım bu bu ay sabah öğlen akşam içtim klomeni ve bugun yanı 11.gun gittğimde yumurtam 14 mm olmuş sadece umutlarım iyice tükendi ne yapacağımı bilmiyorum....14 mm hamile kalan oluyomudur acaba:KK43:

canım incir falan yedınmı tarçın bal çörek otu falan dene hiç olmayanlar bile sonuç aldısoğan kurunude bi araştır olmaz diye bişe yok sorunlu olanlar bile kalıyo sende bi sorunda çıkmamış sadece buyutmek için uğraş

herhangi bişe yedınmı canım yumurtaan kendılığinden oluşmuş bendede tenbellik varda biraz olmassa bu ılk denemem ama bende ara vericem çoğununkı öyle daha iyi oluyo galiba

yok cnm diyorumya nasilsa gec adet olurum yine buyumez diye hic bisey yemedim ama sana inciri kesinlikle tavsiye ediyorum benim yumurtalarimi bana sorarsan klomnden daha iyi buyutuyo bol incir yemeni tavsiye ederim....

slm kızlar bugün dktra gittim bbiri 24 biri 26 mm yumurtam oluşmuş maşallah.çatlatma iğnemi oldum oktor çok güzl dedi klomen ve incirle olu gecen ayda klomen kullandım incirsiz 16mm olmuştu bu ay incirden bu kadar büyüdü herhalde incire havuca devam:KK1::KK36::KK36:

yok cnm diyorumya nasilsa gec adet olurum yine buyumez diye hic bisey yemedim ama sana inciri kesinlikle tavsiye ediyorum benim yumurtalarimi bana sorarsan klomnden daha iyi buyutuyo bol incir yemeni tavsiye ederim....

anladım ben incir yedim yumurtada oluşmuş istenen boyuta iğnemide oldum gerekenlerde yapıldı :) bakalım salı kontrol dedi baya ağrım oluyo belim ağrıyo göğüs uçlarıda acıyo ama genede bılmıyorum belki iğnenin etkisidir diyorum ateşimide hep ölçtüm oda yükselmişti artık derecenın pili bitmiş ölçemiyom 34 den 36.6 olmuştu enson daha ölçemedim hayırlısı hepimiz için.

slm kızlar bugün dktra gittim bbiri 24 biri 26 mm yumurtam oluşmuş maşallah.çatlatma iğnemi oldum oktor çok güzl dedi klomen ve incirle olu gecen ayda klomen kullandım incirsiz 16mm olmuştu bu ay incirden bu kadar büyüdü herhalde incire havuca devam:KK1::KK36::KK36:

desene bu ay ümit çok inşallah tutar çok çalışın ayrıca eşinde yesin fındık fıstık bizim akraba hemşire ve kadının 9 sene olmadı oda eşin fındık fıstığı cevizi çikolatayı eksik etmesin dedi adamcazın midesi bozuldu çocuk yapcam diye:))

X