Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kasıkların ağrıyosa muhtemelen yumoşlar büyüyo

canım bende klomeni kullandım ama dr. gelişmemiş dedi ama hep kasık ağrım vardı dr. dedim benim dr. gıcık bişe cvp vermio git gel ama bu ay kasıklarımda sürekli sancı ani sancı kasılmalar vardı acaba benimdemi yumoşlar büyüdü

ama ama ben iğneden çok korkuyorumm yaaa kalçadan vurduramıyorum göbekten nasıl vurdurayım

ben ilk klomen kullandığımda kasık ağrılarım vardı o zaman acemiyimde tabi doktorumu aramıştım durumu anlatmıştım oda bu iyi bişey ağrıması büyüdüğünü gösterir demişti

canım eşimde sorun yok benim yumurtalar gelişmiyormuş işte herkes en kolay tedavi dio ama görüyorum tedavi görüp hamiş kalamayanda çok ümidim bitiyor valla :44:

daha yolun çook başındasın hemen ümidini yitirme.rahim filmi çektirdin mi?ammmannn ne çok soru sordum

daha yolun çook başındasın hemen ümidini yitirme.rahim filmi çektirdin mi?ammmannn ne çok soru sordum

yok canım çektirmedim kist mist öle kısırlıkm yokmuş çok şükür rahim filmi ne için oluyor ki?? Sen soruyorsun sordukça bende soruyorum ama eee öle öğrencez

yok canım çektirmedim kist mist öle kısırlıkm yokmuş çok şükür rahim filmi ne için oluyor ki?? Sen soruyorsun sordukça bende soruyorum ama eee öle öğrencez

canım rahim filminde tüplerin açıkmı diye bakılıyo.eğer tüplerin tıkalıysa gördüğün tedavinin hiç bi anlamı yok.ben tedaviye ilk başladığımda kan,idrar,smear,hormon testi ve rahim filmini yaptırdım sonuçlarımı alıp gittim doktora.doktorunun seni yönlendirmesi lazım aslında

kızlar
benim ilk klomen den sonra 3 adet yumurta oldu 32 mm 21mm 19mm 2ay ise 1 adet 22mm 3ay klomen kullanmadım bayrama denk geldi gidemedim ama adetimin 10 günü gittim klomen siz 1 yumurtam vardı hemde 21mm
sizce doktorumda anormallik yokmu bu olanlar normalmi

32 dışında hepsi normal

kan idrar onları hep verdim hormon falan hatta hiç unutmam yumurtalıklarıma bakıldı 1,5 lt. su içtim son dk idrar gelince ultrasona aldılar şiştikçe şişmiştim temiz çıktı sonra alttan ultrason ile baktı eğer öle bir durum olsaydı sölerdi sanırım

ay gecmıs olsun canım bende hakkaten yorucu gunler gecırıomrum :) ıncırle arkadas olduk resmen ıns gelısmıstır bu ay cok mrk ettı m vallahı gelısmıstır ıns yarın hbr verırsın burdan gelısmesede umıdını kesme dualarım senınle

neyse canım yinede rahim filmi bi aklında bulunsun.bende polip diye bişey varmış mesela rahim filmi çekilene kadar hiç bişi çıkmadı onda çıktı.

neyse canım yinede rahim filmi bi aklında bulunsun.bende polip diye bişey varmış mesela rahim filmi çekilene kadar hiç bişi çıkmadı onda çıktı.

tmm canım dr. yolunu bilir sanırım daha yeni bu sefer gitmemde konuşucam herşeyi bakalım ne dicek canım..Kızlar hepinize iyi akşamlar diliyorum ben çıkıcam birazdan evdede pc olmadığı için görüşemicez akşamları sizleri öpüyorum kendinize çook çook iyi bakın iyi akşamlarrr..

neyse canım bakalım daha yeni bir gidelimde haftaya sorup soruşturcam zaten inş.

Kızlar ben çıkıyorum malum mesai saati bitmek üzeree kendinize iyi bakın öpüyorum sizleri hoşçakallıınnn

Kızlar diğer msj gelmedi die bir daha yazmıştım bir baktım msj yollanmış iyi akşamlarr..

Son düzenleme:
benim söylemek istediğim ilaçsız büyüyo acaba çatlamıyomu başka bir tedavimi gerekiyo

hımmm pardonn.ama klomeni içmesende bikaç ay daha etkisini gösteriyormuş belki öyle bişeydir:44: çatlatma iğnesi kullandın mı?ben kullandığımda çok ağrım oluyo anlıyorum ki çatladı.sende böyle bişey oldumu?

neyse canım bakalım daha yeni bir gidelimde haftaya sorup soruşturcam zaten inş.

Kızlar ben çıkıyorum malum mesai saati bitmek üzeree kendinize iyi bakın öpüyorum sizleri hoşçakallıınnn

bende takıldım kaldım kociş gelcek ortada yemek yok haydee görüşürüzzz:80:

merhaba.
beni eskiler bilir belki..bende hala tık yok..yarın 2.aşılamamı yaptırıyorum.Dualarınızı eksik etmeyin..Herkes ne olur içinden inşaallah tutar desin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…