Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

yarinda adet olmazsam eger cumartesi test yapicam aslinda yarinda yapabilirim ama ne olur ne olmaz adet olurum belki offf yine negatif gormekten cok korkuyorum....

arkadaşlar bu vucut sıcaklıgı ne işe yarıyo yukselince ne oluyo

aslinda yumurtlama tesbiti yapiyosun vucut isini olcerek atiyorum adetin 12.gunune kadar isin dusukken ertesi gun yukseldiginde yumurtan catlamis oluyo yani ama 3 gun boyunca yuksek gitmesi gerek yumurtlamanin oldugunu anlamak icin ve adet gunune kadar dusmesse isin hamilelik belirtisi cnm insallah anlatabilmisimdir...

cnm Allah bagislasin ne guzel insallah benimde hayirli saglikli tatli bi kizim olur....kizina kardes geliyo annesii boyle kesin gibi konusuyorum cnm ama klomende 5. ignede 3.ayim igneden 14 15 gun sonra hemen adet olurdum zaten her yerde oyle yaziyo seninde gecmis ya gunun ondan hamilesin diyorum kesin insallah yanilmam senide yaniltmam cnm...

teşekkur ederim bende klomen kullanmaya bugun basladım.vucut ısısnıda denıyeyım.hayırlısıyla bu ay olur

Son düzenleme:
ya eşim akşam göreve gitti birazdan gelir yalvardım test getir oda diyo pazartesi dr gidelim daha iyi olur oda dayanamaz belki testi getirir

ya eşim akşam göreve gitti birazdan gelir yalvardım test getir oda diyo pazartesi dr gidelim daha iyi olur oda dayanamaz belki testi getirir

eee canım sen neden alamıomusun ? Hadi bakalım inş. dayanamazda getirir canım bende çok merak ediyorum inş. hamilesindir hayırlı haberlerini bekliyorum inş.

bişey söylicem demiştim ya mutlaka adetten 1 2 gün önce kahve akıntım gelir hala yok ama bizim ateş ölcer bozukmu bi düşük bi yüksek cıkartıyo

bişey söylicem demiştim ya mutlaka adetten 1 2 gün önce kahve akıntım gelir hala yok ama bizim ateş ölcer bozukmu bi düşük bi yüksek cıkartıyo

vallahi canım ateş ölçerden bişey anlamıyorumki ben hani hiç kullanmadım canım bence bugün yap testi derim.??

gunaydin arkadaslar hazancim test yapmamissin ama olsun sonuc belli sayilir benimde atesim dusuk yine 17.gunum ama adet olmadim henuz bugun belki tesrif eder...

kremsimi akintin yani krem kivamindami biyerde okumustum hamilelikten dolayi boyle akinti olabilirmis...

kızlar aslında bu kdr streste iyi değil..Ben hamilelik belirtileri olarak ateşimde çıktı göğüslerimde ağrıdı acıdı akıntımda oldu kasıklarımda sancılarda oldu midemde bulandı ama hiç bişe olmadı herkste değişiklik gösteriyor tabi ama kaç kez bu belirtiler yüzünden kan testi yaptırdım kaç kere test yaptm inş. hamilesinizdir kızlar inş. rabbim nasip etsin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…