Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar bn brsey sorucam ???????
adetmn 35.gn pembe lekelenmem olmstu ve bgn 41.gn hala adet olmadım ve sol mememden su gb bi sıvı gelıor 3 4gndr ama sıkınca gelıor ılk olark meme ucumun ıslak olması dkktmi cektı..ama bu sıvı sıktıkca ve az gelior acaaba neden olblr bu ay maddi sıkıntm var dr.gdmyorum offffffff

test yyaptınmı ???
eğer gebe değilsen prolaktinin yükselmiş olabilir ...bence hmn bi kan testi ver ...bunun için özele gitmene gerek yok devlet hastaneside işini görür....

mrb kızlaaarrr ben geldiimmm :) Rabbim bir gün hepimize anne olmayı nasip etsin inş. Hazaaann ne yaptın bekliomusun hala ??

Kızlar banada iğne verir sanırım dr. çokmu zor bulunuyor bulamazsak nolucak

banada doktor zor bulursun dedi ve ilk girdiğim eczanede ama ikinci girdiğim deposundan getirdi.....umarım bulusunuz kızlar....her sıkıntının üstüne bide ilaç bulma sıkıntısı yaşıyoruz nerde bu devlet nerde bu millet

ee saglık ocagına gıt kayıtlı oldugun orda hamılelık testı etttır yanı gogsundende sıvı gelıormus bı yaptır testı

Canım benim bat'ı 19 Ekim diye değiştirirmisin. Bir iki belirtiden sonra benimkiler yeni teşrif etti:)

ya o kadar güzel konuşuyorsunki rabbim benden önce sana nasip etsin çünki benim bir kızım var tabi oda tedaviyle oldu şimdi ikinçisi içn üğraşıyoruz burdaki herkes
çok iyi allah sevdiği kuluyla uğraşırmış bizler sevdiği kullarıyız ne dersin

ya o kadar güzel konuşuyorsunki rabbim benden önce sana nasip etsin çünki benim bir kızım var tabi oda tedaviyle oldu şimdi ikinçisi içn üğraşıyoruz burdaki herkes
çok iyi allah sevdiği kuluyla uğraşırmış bizler sevdiği kullarıyız ne dersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…