Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Valla onca zamandan sonra gelişi bebiş için iyi olmuş desene :))) Ne şanslı bebiş..İnsan olmayınca kıymetini dahadamı iyi anlıyor nedir bende öyle olurum heralde yerim o poposunuuuuu

Peki kızlar size bir soru rahim filmi çekceğim ay soğan kürüde yapayım diyorum adetin 4. Günü geÇmi sayılır bide çocuk çalışmalarına devam edyimmi yoksa bu ay aramı vereyim

Son düzenleme:
Peki kızlar size bir soru rahim filmi çekceğim ay soğan kürüde yapayım diyorum adetin 4. Günü geÇmi sayılır bide çocuk çalışmalarına devam edyimmi yoksa bu ay aramı vereyim

Bence rahim filmini önce bi çektir soğan suyunu karıştırma şimdi..Çünkü onu içince yoğun iltihap gibi akıntılar oluyor içini temizleği için filmde belki o akıntılar yoğun gözükürse tüplerin açık kapalı görünmesine belki etkisi olur bilemiyorum..istersen rahim filminden sonraki ay onu içki için daha rahat olsun..

Son düzenleme:

sana kesinlikle katılıyorummm :)) neyse pahalı bebek olcak bizimkisi daha kıymetli olurr :)))
hım ozaman ben bir sorayım oraya son teknolojimi cihazınız die..yok derlerse bu fındıkzade radyomar avrupa yakasında ben anadolu yakasındayım..acaba anadolu yakasında da yeri varmı ki bileniniz varmı
Canım ben sırf acısız diye 12 saat yol geldimm sırf Radyomarda çekinmek için

Canım biz yinedee doğru dua edelim kuru ekmek yersek çocuğumuuzU ne kadar mutlu edebiliriz değil mi o yüzden herşeyin hayırlısıııı.

tşkler kızlar bir sorum daha olacak orada bayan doktor varmı ona göre gideyim çünkü eşim dolayısıyla erkek doktor tercih etmiyorum

Valla ben de kadın olsun demiştim ama cevdet bey muayene kısmını herşeyi o yaptı yani asıl o iyi sanırım..Hemşire sadece pc başında oturdu resimleri çekti okdr..

benim filmi de cevdet bey çektii ve süper bir insann.Ben bazı kadın doktorlardan bıktımm ya bana denk geliyor yada bir tuhaflık var bazılarındaa o yüzden kadın doktora şiddetle karşıyımmmmm

canım deneme bence soğan kürünü zaten film için verilen ilaç temizliyor rahmi diyorlar bekle bir ay daha

3 ay seropheneden sonra 2 ay ara vermiştim geçen ayda rahim filmi çekildim bu ay nasıl olcak diye doktora gittim hadi sana bir jest yapıp aşılama yapalım dedi. beklemiyordum aşılama demesini 3 ekimde aşılamam var. kan pıhtılaşmasını sordum ünv. de yaptırabilirsin dedi haftayada ona gidicem. allahım sen güldür yüzümüzü...

serophene bende kullanıorum daha ılk ayım ıgne dedıler pazartesı gunu sana ıgne verdılermı

ins bakalım yumurtalık zayıf dıye verdı ışe yaradıysa ıgne verıcekmıs hem suan kasıklarım belım kopuor arıdan ve daha 5.yutusum hapı

hayirlisi olsun cnm insallah asilamada hamile kalirsin benimde onumuzdeki ay klomende son ayim eger hamile kalmazsam dr.banadami asilama der acaba offf cok zor yaa Allah yardimcimiz olsun ya gecen martta dugune gittigimiz bi tanidik nerdeyse 3 aylik hamile facede resimlerini gordum gobisi bile buyumus yazik bize yaaa niye biz hamile kalamiyoz yaa

allahın ıznıyle bızımde olucak az daha sabır bukadr ılacları bosunamı ıcıoruz tedavı goruoruz

benimde cevdet bey çekmişti aynen süper bir insan...bende kadın doktora şiddetle karşıyım 4 doktor değiştirdim hepsi birbirinden beterdi özellikle beni buluyor diye düşünüyordum ama yalnız değilmişim...

Bugun serophene ilacını ve ıgnesını almak ıcın gezmedıgım eczane kalmadı. İlacı bulamadım artık en sonunda klomen buldum ve onu aldım.
Ama hala pregnyl iğnesını bulamadım, eczacılar da bulamazsınız dedıler kımı uretılmıyor kımı de depolarda yok dıyor.
Ne yapayım, sız ne kullanıyorsunuz? Sımdı ıgneyı almadan ılacı ıcmeye baslasam olur degıl mı?

saol cnm çok heyecanlıyım aşılama demesini beklemiyordum. inş. bizde birgün bebişlerimizi kucağımıza alıcaz.

pregnyl yerine ovitrelle vurulmuştum ben

cnm o zor bulunan bi iğne bende bu ay onu kullandım ve çok şükür buldum.....
o olmassa ovitrelle var..ama fiyatı pahalııı .....bence depolara fln baktır.....ilacın bittikten bi gün sonra yumurtaların geliştiyse oluyorsun iğneyi.....
prengly fiyatı 9.90 ovitrelle 80 civarı .......umarım bulursun.....bence ilacını içmeye başla ve iğneyide bulmaya çalış bir yandanda

mrb kızlaaarrr ben geldiimmm :) Rabbim bir gün hepimize anne olmayı nasip etsin inş. Hazaaann ne yaptın bekliomusun hala ??

Kızlar banada iğne verir sanırım dr. çokmu zor bulunuyor bulamazsak nolucak

mrb kızlaaarrr ben geldiimmm :) Rabbim bir gün hepimize anne olmayı nasip etsin inş. Hazaaann ne yaptın bekliomusun hala ??

Kızlar banada iğne verir sanırım dr. çokmu zor bulunuyor bulamazsak nolucak

bana ıgne verıcek bu pazartesı serophenem bıtıor ıgneyıde özel hastanenın eczanesı var ordan alıcaz varmıs orda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…