Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bende bu ay ılk defa tedavıye basladım hormon testınde yumurtam zayıfmıs serophene kullanıorum 4 gun sonrada ıse yaradıysa ıgne olucam bakalım

kasıklarında ağrıı ve batma varsa işe yaramıştırr :) bazsen belirtide göstermeyebilir ama bende acayip bir kasık ağrısı vardı

bende bu ay ılk defa tedavıye basladım hormon testınde yumurtam zayıfmıs serophene kullanıorum 4 gun sonrada ıse yaradıysa ıgne olucam bakalım

valla ben günde 3 tane içtim en çok ıkına ıkına 15 mm ettim yumurtamı ama sende işe yarar umarım bu kişinin bünyesine bağlı :KK16:

kasıklarında ağrıı ve batma varsa işe yaramıştırr :) bazsen belirtide göstermeyebilir ama bende acayip bir kasık ağrısı vardı

benım catlama problemım yok sadece yumurtam buyumuormus ole demıstı doktor ama +ıgneyıde vurdururum garantı olsun dıe evet kasıkalrda agrı var ve yururken fln agrıor batar gıbı

nerede çektireceksin Allah yardımcın olsun korkuyorsanda korkma bende çektirdim ve acı sızı hissetmedim hiççç :)

evet rahim filmi cektirenler topiginde bazı yorumlardan korkmadım diyemem ama yapacak bişey yok maaleseff çektirecegim..sultanbeylideki özel saygı hastanesine gidicem orası cok yakın zaten doktorumda orada..eşimdende tekrar istedi sperm testi..oda onu yaptıracak..sonrada istersek aşılama yapacak ...
aslında benim merak ettigim bir sey var asılama yaptırmaya karar verirsek..ozaman yumurtaların gelişip catlaması içinmi veriliyor klomen vb. ilaçlar

valla ben günde 3 tane içtim en çok ıkına ıkına 15 mm ettim yumurtamı ama sende işe yarar umarım bu kişinin bünyesine bağlı :KK16:

:KK1:ıkınmakla büyüdüğünü bilseydim bende ıkınır dahada büyütürdümmm:KK1::KK1::KK1: amaa şaka bir yana her ilaç bazen işe yaramıyor bana klomen yaramadı meselaa doktorda hemen değiştirdi ilacı

evet rahim filmi cektirenler topiginde bazı yorumlardan korkmadım diyemem ama yapacak bişey yok maaleseff çektirecegim..sultanbeylideki özel saygı hastanesine gidicem orası cok yakın zaten doktorumda orada..eşimdende tekrar istedi sperm testi..oda onu yaptıracak..sonrada istersek aşılama yapacak ...
aslında benim merak ettigim bir sey var asılama yaptırmaya karar verirsek..ozaman yumurtaların gelişip catlaması içinmi veriliyor klomen vb. ilaçlar

saygı hastanesinemii biliyorum orayııı benim bekarlık orada geçti çünkü sultanbeylideydim :) Ben fındıkzade radyomara gittim prensesler gibi karşılıyorlar seni doktor 10 dk konuşup rahatlatıyor oranın makineleri yeni ve acısız ağrısız hiç birşey olmuyor 300 tlye çekinmiştim tavsiye ederim.Eğer eski makine varsa saygıda kesinlikle tavsiye etmiyorum canım.Allah yardımcın olsunnn

Kızlar ileri hızlı sperm % 15 düşükmü sizce drlar normal diyo ama ben pek inanmıyom :KK54::KK54:

Son düzenleme:
yok bencede normalll :) tuttumuu tutarr inşallah:KK70:

amin inşallah ameliyattan sonra kaç olcak bakalım çok heyecanlı hem madden hem manen yorulduk sadece eşimin ameliyatı için 5.000 tl verdik sağlık olsun eşim iyileşsin hiç bi şey önemli değil ama herkesinki beleş bizim bebelerimiz niye bu kadar pahalı :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

saygı hastanesinemii biliyorum orayııı benim bekarlık orada geçti çünkü sultanbeylideydim :) Ben fındıkzade radyomara gittim prensesler gibi karşılıyorlar seni doktor 10 dk konuşup rahatlatıyor oranın makineleri yeni ve acısız ağrısız hiç birşey olmuyor 300 tlye çekinmiştim tavsiye ederim.Eğer eski makine varsa saygıda kesinlikle tavsiye etmiyorum canım.Allah yardımcın olsunnn

Evet cnm sana katılıyorum ben de 2 ay önce dediğin fındıkzade radyomarda çekildim aynen anlattığın gibi karşılıyolar..Şiddetle tavsiye ederim orayı..Ama önemli olan nereye çektirmen değil çektirdiğin yerin yeni taknolojiyi kullanıyor olmaları..

hım ozaman ben bir sorayım oraya son teknolojimi cihazınız die..yok derlerse bu fındıkzade radyomar avrupa yakasında ben anadolu yakasındayım..acaba anadolu yakasında da yeri varmı ki bileniniz varmı

hım ozaman ben bir sorayım oraya son teknolojimi cihazınız die..yok derlerse bu fındıkzade radyomar avrupa yakasında ben anadolu yakasındayım..acaba anadolu yakasında da yeri varmı ki bileniniz varmı

Bu yakada da var ama rahim filmi çekmiyo burası..Ben de anadolu yakasındayım..Mecburen avrupa yakasındakine gitmiştim ben de..Ama çok memnun kaldım..

amin inşallah ameliyattan sonra kaç olcak bakalım çok heyecanlı hem madden hem manen yorulduk sadece eşimin ameliyatı için 5.000 tl verdik sağlık olsun eşim iyileşsin hiç bi şey önemli değil ama herkesinki beleş bizim bebelerimiz niye bu kadar pahalı :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Bizimkiler daha doğmadan zulayı tüketiyor bi de doğduklarında nolcak kimbilir fena alıştı sıpalar:KK1:

bende temmuz ayında fındıkzade Radyomarda rahim filmi çekildim inanılmaz iyi bir ekip çok tatlılar filmin çekilip bitmesi sadece 37 saniye sürdü ve zerre kadar ağrı hissetmedim anadolu yakasında varmı bilmiyorum ama ben önce bana daha yakın diye bakırköy şubesini aramıştım randevu almak için doktorunuz fındıkzade dediyse oradan randevu alın farklı bi sistemle çalışıyor arası dediler ve iyiki gitmişim oraya şiddetle tavsiye ediyorum...:KK19:

Son düzenleme:
bizimkiler daha doğmadan zulayı tüketiyor bi de doğduklarında nolcak kimbilir fena alıştı sıpalar:KK1:

benim ablamda aşılama yaptı 6 000 tlye şimdi bi oğlu var 6 aylık nerdeyse altın kaşıkta mama vercek o kadar kımetli yani çocuğun poposu yere değmedi hep kucakta dolaşıyo benim bebeğim olsa heralde pamuklara sarıp yatırsam bile içim rahat etmez keşke olaydıda ben bi kuru ekmeye razıyım hergün yiyom da noluyo mutsuzum huzursuzum yediğimden bişey anlamıyom oooofff allhım yardım et

tşkler kızlar bir sorum daha olacak orada bayan doktor varmı ona göre gideyim çünkü eşim dolayısıyla erkek doktor tercih etmiyorum

tşkler kızlar bir sorum daha olacak orada bayan doktor varmı ona göre gideyim çünkü eşim dolayısıyla erkek doktor tercih etmiyorum

Valla ben de kadın olsun demiştim ama cevdet bey muayene kısmını herşeyi o yaptı yani asıl o iyi sanırım..Hemşire sadece pc başında oturdu resimleri çekti okdr..

Son düzenleme:
X