Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

mesela benim bu ay 12.gunu yumurtam 16 mmdi dr. yarin tekrar gel dedi igne yapamam kucuk 1 gunde bol bol incir yedim ertesi gun baktiki dr. yumurtam 19 milim olmus ignemi oldum inciri sana tavsiye edebilirim benim bunyeme cok iyi geldi...

ben zaten incire bayılıyorum. bugün 1 kiloya yakın yedim hatta bilmeden :) eşime de sipariş verdim hergün 1 er kilo alacak cumartesiye kadar :) eğer bu işe yararsa dile bnden ne dilersen :)

ben zaten incire bayılıyorum. bugün 1 kiloya yakın yedim hatta bilmeden :) eşime de sipariş verdim hergün 1 er kilo alacak cumartesiye kadar :) eğer bu işe yararsa dile bnden ne dilersen :)[/QUOT

Allah emeklerimizi bosa cikarmasin insallah sen yeterki hamile kal arkadasim ben daha ne isterimki inciride seviyosan ohhh iyi insallah sendede faydasi olur....

merhaba kızlar,

ben 2 defa aşılama yaptırdım ama neyazıkki tutmadı. Şimdi 3. yü denemeli yoksa direk tüp bebeğe mi geçmeli karar veremedim...of of:KK5:

kızlar eşimde de bende de herangi bir problem yok ama 2 yıldır bebeğimiz olmuyor 2 aşılama yaptırdık tutmadı şimdi 3. aşılamayı yaptırmalımıyız yoksa tüp bebek mi denemeliyiz bilmiyorum yardım lütfen...:KK50:

kızlar eşimde de bende de herangi bir problem yok ama 2 yıldır bebeğimiz olmuyor 2 aşılama yaptırdık tutmadı şimdi 3. aşılamayı yaptırmalımıyız yoksa tüp bebek mi denemeliyiz bilmiyorum yardım lütfen...:KK50:

bende 2 yillik evliyim ve hic korunmadim ama olmadi pko var bende tedavim ise; klomen ve catlatma ignesinde 5.ayim 1 ay daha deniycez ama ben sene yaza kadar hamile kalamazsam tup bebek dusunuyorum 3.yilima kadar bekliycem insallah gerek kalmadan hepimiz hamile kaliriz yaaa cok uzucu bi surec cok...simdi ise sen daha iyi bilirsin probleminizde yokmus olur insallah

bende 2 yillik evliyim ve hic korunmadim ama olmadi pko var bende tedavim ise; klomen ve catlatma ignesinde 5.ayim 1 ay daha deniycez ama ben sene yaza kadar hamile kalamazsam tup bebek dusunuyorum 3.yilima kadar bekliycem insallah gerek kalmadan hepimiz hamile kaliriz yaaa cok uzucu bi surec cok...simdi ise sen daha iyi bilirsin probleminizde yokmus olur insallah

biz 4 yıllık evliyiz. 2 yıl hiç istemedik ama son 2 yıldır çok istiyoruz. Aslında evliliğimizin ilk 2 yılı da ben değil daha çok eşim istemedi. Ben çocukluğumdan beri bebekleri ve çocukları çok sevdim. etrafımda herkesin bebeği oldu benden çok sonra evlenenleri bile çok üzülüyorum. sebebsiz infertlite dediler çare bulamıyoruz bu yüzden çok üzülüyorum çok

biz 4 yıllık evliyiz. 2 yıl hiç istemedik ama son 2 yıldır çok istiyoruz. Aslında evliliğimizin ilk 2 yılı da ben değil daha çok eşim istemedi. Ben çocukluğumdan beri bebekleri ve çocukları çok sevdim. etrafımda herkesin bebeği oldu benden çok sonra evlenenleri bile çok üzülüyorum. sebebsiz infertlite dediler çare bulamıyoruz bu yüzden çok üzülüyorum çok

bilirim o duyguyu benim arkadaslarim benden sonra evlendi kimisi dogum yapti kimisi hamile bende cok uzuluyorum ama sana sunu soyliyim eger maddi durumun iyise yani tup bebek rahatlikla yapabilirim diyosan zaman kaybetme derim ben ama yine de kendi hesabini kendin daha iyi bilirsin cnm hersey zamaninda guzel durumun fena degilse yani zorlanmazsan yap derim....

hey yawrum benim beee:KK66::KK66::KK66:
incirin gücüne bak sen canım çok sevindim sen ilk defa mı kullandın inciri hem de 14. gününde başlayıp 4 gün içtin ve gelişti he valla süper ben 10. günümde başlamıştım 14. günüme kadar içmiştim ama gelişmemişti sonra takibi bıraktım ve 21. günümden sonra büyüdü yumoşum öyle hissettim ama takip yaptırmadım sonra tabi belki geç de olsa büyümüş olabilir çünkü akıntım bel kalça ağrım falan olmuştu ama gebelik oluşmadı.
ben de de bu ay çok hareketli geçicek inanıyorum bugün 9. günüm şimdiden akıntılarım başladı incir suyuna devam ediyorum sabah akşam aç karnına bir kupa içiyorum artık hayırlısı bakalım inşallah benim de gelişir yumurtalarım.

bu arada senin 1 yumoşun var ve şansın çok yüksek bence ben de 1 yumoşla hamile kalmıştım iğneni oldun mu hangi gün oldun iğneden sonraki 36 saat içerisinde çatlıyor yumurta sen kaçırmamak için her akşam çalış canım 5 gün boyunca falan Allah hakkında hayırlısını nasip etsin..

canım kürtajdan sonra adetler şaşıyor seninle aynı zamanda düşük yapmışız sanırım benim de 8 haftalıktı kalp atışları durmuştu 31 mayıs da kürtaj oldum sonra tam 45 gün sonra adet oldum ondan sonraki adetlerim yüne normal geldi 30 günde bir.ama düzene girmesi zaman da alabilir takma kafana 2 ay denemişsin zaten klomen i ara ver artık doğal a bırak biraz arınsın vücudun ilaçlardan sanırım 28 günde bir adet oluyorsun ama sen bu ay 10. gün başla 12 14 16 18 ve 20 de çalış düzenli olarak klomenin etkisi bazen bikaç ay sürebiliyor.ilaç kullanmasan da takibe git yumurtanın boyutlarını görürsün.

kan pıhtılaşması testlerini devlet öyle her önüne gelene yazmıyor canım 3 düşükten sonra malesef ne acı dimi benim 1 düşüğüm var mesela ben beklicem önceden tedbir alamıyorum özeller yapıyor tabiki ama çok yüksek rakamlar ben başka bir topicteki arkadaşımdan aldım bu bilgileri onda var kan pıhtılaşması özelde geçen sene 1300 tl ye yaptırmış.

evet canım senın tavsıyen sayesınde buyudu vallahı ıcmekte kararsızdım ama bence cok ıse yaradı 3 4 gunde o kadar buyumezdı yoksa tesekkur edrım vallahı sana dun catlatma ıgnesını yaptırdım dr 36 saat sora ılıskı dedı sonrakı gunlerdede 34 gun boyunca gunluk ılıskı dedı hadı hayırlısı bakalım sen ne zamandır tdvı goruosun ercelf su an hangı asamadasın ıns gonlundekını hayırlısıyla verır Allah

mrblar sekerım 3 gundur ıctım ıncır suyun u bugun kontrole gıttım hıc umudum yoktu ama ıncır ıse yaradı sanırım adetın 14. gununde 8.5 mm olan yumurta bugun 18. gunu ve 20.5 mmye cıkmıs ınanamadım ama ıncır ıse yaradı bence gecde olsa basladım ama etkısı olmstur dra soledım dr yumurtalama gec oluodur belkı dedı bugun catlatma ıgnesını yaptırdım hadı hayırlısı ama mutlaka deneyın derım bu ıncırı deneylerıme dayanarak soluorum:)

ayy süpermiş inşallah hamilelik haberinide alırız.ben soğan kürü yaptım offfff 6-7 gündür geçti adetim test yaptım negatif.üstüne iltihap varmış soğan iltihabı söktürmeye çalışıyor herhalde reglide gecikti.ben de pco var offf ki offf.

of ya denemekten ve tek çizgi görmekten o kadar sıkıldım ki artık hepsi aynı anda olsun istiyorum artık bir hafta bile çok uzun geliyor bana ve lanet olası pko başımdan gitmedi bi türlü tam 1 sene 4 aylık evliyim ilk geceden beri çocuk deniyoruz ALLAH tan hiç korunmadım bakalım bundan sonra beni ne maceralar bekliyor :KK37:

offf ki offff bu pco bizi öldürdü ya...

iyi akşamlar herkese. Bende pcoluyum maalesef. İlk öğrendiğimde çok korktum. Ya bebişim olmazsa diye. Hoş hala yok ya. Bir yıldır deniyoruz ve olmuyor.
Geçenlerde ablamla konuştum ilk defa pco varmış bende o yüzden bebeğim olmuyomuş diye. Saçmalama ben de pcoluyum öyle birşey yok dedi. Ablam evlendiği ay hamile kaldı. İlk denemede yani. Sonra ikinciye karar verdiler ve oda ilk denemede oldu. Hade be ordan dedim. Sen nasıl pcolusun öyle diye. Doktorumla konuştum durumu anlattım. Pconun çocuk için bir engel olmadığını bunun çok doğal bir durum olduğunu tıpkı farklı bir göz rengine sahip olmak gibiymiş. Offf peki o zaman niye 1 yıldır denediğim halde olmadı............

iyi akşamlar herkese. Bende pcoluyum maalesef. İlk öğrendiğimde çok korktum. Ya bebişim olmazsa diye. Hoş hala yok ya. Bir yıldır deniyoruz ve olmuyor.
Geçenlerde ablamla konuştum ilk defa pco varmış bende o yüzden bebeğim olmuyomuş diye. Saçmalama ben de pcoluyum öyle birşey yok dedi. Ablam evlendiği ay hamile kaldı. İlk denemede yani. Sonra ikinciye karar verdiler ve oda ilk denemede oldu. Hade be ordan dedim. Sen nasıl pcolusun öyle diye. Doktorumla konuştum durumu anlattım. Pconun çocuk için bir engel olmadığını bunun çok doğal bir durum olduğunu tıpkı farklı bir göz rengine sahip olmak gibiymiş. Offf peki o zaman niye 1 yıldır denediğim halde olmadı............

ama maalesef benim pcom gıcıklardan kendi kendine yumurta oluşmuyor maalesef.ilaçlada pek büyümüyor off ki offf

ayy süpermiş inşallah hamilelik haberinide alırız.ben soğan kürü yaptım offfff 6-7 gündür geçti adetim test yaptım negatif.üstüne iltihap varmış soğan iltihabı söktürmeye çalışıyor herhalde reglide gecikti.ben de pco var offf ki offf.

bu daha ılk ayım ya benım hemen sıp dıe olmayacak sanıorum sankı bu pco benı ugrastıracak daha ne bılım ıltıhap ıcın ılac verdımı dr sana enfeksıyonlarda hamıle kalmayı zorlastırıyormus bıldıgım kadarıyla benım drum catlatma ıgnesının yanında bıde progestan verdı oda adetımı gecıktırcekmıs yerlesme ıcın sure uzayacakmıs bolece bılmıorum kı benımde kafam karısık sen kullanmısmıydın progestan
bu ay ne cok ılac ıctık bole belkı aylarca ıcıcez bole vay karacıgerımızın halıne :)

X