Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

klomen esıttır serophene dıye bılırmıyızkı ılk ayında hamıle kalanda oldumukı
Sanada gunaydın sedda

Son düzenleme:
hayırlı sabahlar ben hala hastalanmadım iğneyi olalı 17 gün oldu eşim test yapmam için erken diyo ne yapcan dayanamıyorum

benim bugün 10. günüm. 12 eylülde adet oldum. 14 eylülde başladım klomene ve 18 eylülde bitti yani geçtiğimiz pazar. bugün 10. günüm olgunlaşmış folikülün yokdedi doktor. cumartesi tekrar çağırdı. 10. gün olgunlaşmış folikül için çok erken bi zaman mı? ben mi kuruntu yapıyorum???

mrb canım , benimde adeti,m gecikmişti ve dr. gittiğimde bana klomen verdi 1 kez kullandım adetimin 2.günü başladım ilacın bittiği günden say 5.günü gel dedi bakalım yumurtaların gelişiyormu dedi gittim tam 5.günü,ilaç kullanmana rağmen gelişmemiş dedi.Sonra adet olduğunda ,olduğun günden itibaren say 11.günü gel bakalım yumurtluyormusun dedi ama 11.gün erken değilmi sizce ben 14-16 die biliyorum yumurtlama tarihimi ama bu klomen adetimi kesti adet düzenimi bozdu bir kullanmada geçen ay 3 gün gördüm normalde 1 hafta görürüm bilmiyorum bakalım haftaya c.tesi gidicem ne dicek bu sefer ??

hayırlı sabahlar ben hala hastalanmadım iğneyi olalı 17 gün oldu eşim test yapmam için erken diyo ne yapcan dayanamıyorum

dr. 17.günü demiş sabırlı ol canım akşam olmasını bekle yada bekleme git bir kan testi yap idrarda yaptım çıkmadı diosun ama erken yaptın sanırım bilemiyorumki istersen sabah ilk idrarda yap için ne diyorsa

klomen esıttır serophene dıye bılırmıyızkı ılk ayında hamıle kalanda oldumukı
Sanada gunaydın sedda

rihana'cım saolasın.Klomen ovulasyon sağlayıcı ama serohenede aynı özelliklerde sanırım çünkü bu ilacı içip hamile kalanları okumuştum bu sitede. Ben ilk klomen kullanmamda gelişme olmadı canım :KK43:

catlama ıgnesı agrı yapıyormu vurulunca yanma falan

vallahi canım hiç bilmiyorum ama bu gitmemde isticem dr.dan klomen falan ilaç istemicem çünkü git gel yapmya vaktim yok benim birde ilaçlar kist yapıyormuş o yüzden direkt çatlatma iğnesi isticem..Eğer verirse dr.um tecrübelerimi paylaşırım canım :KK34: sen kullanıyormusun peki?

Son düzenleme:
ben herhangi bir test yapmadım.iğneden sonra 17 gün geçti sadece beyaz bir akıntı var ve karnımın alt bölgesinde ağrı var

vallahi canım hiç bilmiyorum ama bu gitmemde isticem dr.dan klomen falan ilaç istemicem çünkü git gel yapmya vaktim yok benim birde ilaçlar kist yapıyormuş o yüzden direkt çatlatma iğnesi isticem..Eğer verirse dr.um tecrübelerimi paylaşırım canım :KK34: sen kullanıyormusun peki?

ben daha ılk ayım serophene dıye ılac verdı 4 gun sonra randevum var cagırdı yumurta zayıflıgı ıcın verdı bu ılacı bana ıgne verırler dıye bılıorum hapı kullansın demıs esıme olmadı ıgne verırz demıs anlıcan

ben herhangi bir test yapmadım.iğneden sonra 17 gün geçti sadece beyaz bir akıntı var ve karnımın alt bölgesinde ağrı var

canım inş.hamilesindir bilemiyorumki şimdi yapsanmı yapmasanmı ben bile heyecanlandım valla ? Bide bişe sorucam aynı sorun var sanırım ikimizdede tedavi yolun nasıl oldu yani ben bir kez klomen kullandım etkili olmadı şimdiki yol nedir sen yaşadın bilirsin cnm iğnemi verir?

ben daha ılk ayım serophene dıye ılac verdı 4 gun sonra randevum var cagırdı yumurta zayıflıgı ıcın verdı bu ılacı bana ıgne verırler dıye bılıorum hapı kullansın demıs esıme olmadı ıgne verırz demıs anlıcan

aynen canım benimde yumurtalarım gelişmiyormuş bende haftaya c.tesi gidicem klomen etkili olmadı bakıcak yumurtlayıp yumurtlamadığıma ona göre herhalde iğne verir banada

aynen canım benimde yumurtalarım gelişmiyormuş bende haftaya c.tesi gidicem klomen etkili olmadı bakıcak yumurtlayıp yumurtlamadığıma ona göre herhalde iğne verir banada

ins buyumustur yumurtaların bana serophene dıye ılac verdı ılacı kullanısımın 5.gunundeyım ve kasıklarımda hafıf agrılar gezınıor

Son düzenleme:
2 kez yumurta takibi yolu klomen +çatlama iğnesi ile bu sefer sadece çatlatma iğnesi oldum

Son düzenleme:
ins buyumustur yumurtaların bana serophene dıye ılac verdı ılacı kullanısımın 5.gunundeyım ve kasıklarımda hafıf agrılar gezınıor

inş. canım ama büyümemişti baktı şimdi yumurtlayıp yumurtluyozmu ona bakıcak bilmiyorum bakalım.Bu arada ben klomen kullanırken banada ağrı yaptı keskin sancılar ani sancı ve kasık ağrısı çok yaşadım ilaçtan oluyor olabilir

inş. canım ama büyümemişti baktı şimdi yumurtlayıp yumurtluyozmu ona bakıcak bilmiyorum bakalım.Bu arada ben klomen kullanırken banada ağrı yaptı keskin sancılar ani sancı ve kasık ağrısı çok yaşadım ilaçtan oluyor olabilir

anlıyorum bakalım gorucez neler olucak su 4 gun bır gelse :)))
ruyamda bebek emzırırken goruorum kendımı ablamın daha 1 aylık bebıgı var ve onu nebıleyım evladım gıbı bole anlatılmaz duygu anne olsam acaba neolck:) ah ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:emir_bebek:

anlıyorum bakalım gorucez neler olucak su 4 gun bır gelse :)))
ruyamda bebek emzırırken goruorum kendımı ablamın daha 1 aylık bebıgı var ve onu nebıleyım evladım gıbı bole anlatılmaz duygu anne olsam acaba neolck:) ah ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:emir_bebek:

inş. bir gün gelip alıcaz bebeğimizi allah o günleri nasip etsin bize :KK49: bende hafta c.tesi nasıl olcak diorum daha 10 gün var oooff oooff sabır allahım sabır

inş. bir gün gelip alıcaz bebeğimizi allah o günleri nasip etsin bize :KK49: bende hafta c.tesi nasıl olcak diorum daha 10 gün var oooff oooff sabır allahım sabır

evet beklenen gusel olunca beklemek ıyıdır
sabır sabır yapıcak bısımız yok 10 gunde gecse ne olucak bana haber ver .bakalım pazartesı doktor beklıor benı ınsss olur

Cnm bence test yap artık iğneden 12 gün sonra test yapılabiliyor çünkü..Adetini geçtinmi peki? Ayrıca beyaz akıntı hamileliğin işaretidir inş hamişsindir cnm ama bence öylesin:KK76:

evet beklenen gusel olunca beklemek ıyıdır
sabır sabır yapıcak bısımız yok 10 gunde gecse ne olucak bana haber ver .bakalım pazartesı doktor beklıor benı ınsss olur

sende bana haber ver canım,bakalım inş. hayırlı haberlerle gelirsin canım :KK61::KK34::emir_bebek: hazan sen ne yaptın cnm?

Son düzenleme:
X