Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Kızlarr regl olsam gonapheneye başlıcam ilk defa ama hala regl olmadım 4 gun gectı, doktor farlutal kullan gecıkırse dedı.Acaba başlasam mı yoksa bı hafta kadar daha beklesem mı karar veremedım.:93:

egüler':nazar:cim Rabbim hayırlısıyla o bebeğini kucağına almanı nasip eder inşallah Dualarım seninle....

egüler':nazar:cim Rabbim hayırlısıyla o bebeğini kucağına almanı nasip eder inşallah Dualarım seninle....

Amin canım isyan etmiyorum yazısını örnek olsun diye koymuştum bebeğimi 9 şubatta aldılar sadece geçmişte yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak istedim çok teşekkür ederim.. Allah hepimize sabiır versin..

BAK CANIM BUNLARI YAZMIŞTIM ÇATLATMA İGNESİ İKİ SEFER OLDUM GEÇMİŞİM BU

kızlar selam sizlerin fikirlerine çok ihtiyacım var çunki psikolojim çok bozuk 9 şubatta 8 hftalık bebegimin kalbinin durması üzerine kürtaj oldum.. doktor 2 adet sonrası tekrar düşünebilirsin dedi ben 50 gün adet olmadım ve doktorum primotol söktürücü verdi ve adet olmaya başladım yalnız daha önceleri 26 günde bir adet olurken haziran temmuzda adetlerim 21 gün ve 22 gün olarak değişti bunun üzerine doktoruma gittim birçok hormon testi yaptırdı herşey normal sadece prolaktinim biraz yüksek çıktı onun üzerinede doktorum dostinex verdi bana, ve biz ağustosto klomen tdv başladık iki yumurtam oluştu 22 cm ve 19 cm doktor çok iyi dedi çatlatma ignemi oldum ve iki gün üstüste ilişki dedi ve 24 agustosta beta yap dedi ve ben 23 ağustosta adet oldum :KK43: neyse devam dedim eylulde tekrar klomen tedavisi yine iki yumurta 24 cm 19 cm yine aynı şeyler 21 eylulde beta istedi 19 eylülde adedim geldi iki adetimde 28. günde geldi.. ve ben doktorumu arayıp bilgi verdim ve ekimde tedavi istemiyorum dedim.. çunki daha fazla hormonlarımla oynamak istemiyorum... sizce benim adetlerim 22 güne mi denk gelir yoksa 28. güne bu konuda bilginiz varsa yazabilirmisiniz... sevgiler esra

anladım canım,vallahi kötü durumlar yaşamışsın keşke benimde fazla bilgim olsa paylaşsam seninle ama ilk bebekte kürtaj veya düşükten sonra 2.sinde zor olabiliyormuş ama allahın dediği olur allah yardımcın olsun inş. en kısa zamanda kavuşursun bebeğine sorun olmayıpta olmaması zor durum canım :KK43: başka dr. gittinmi peki ?

BAK CANIM BUDA SİTEYE İLK GİRDİĞİM ZAMAN YAZDIKLARIM ŞUBATTA İDİ BAŞIMDAN GEÇENLER

Isyan etmiyorum
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım... Öncelikle tüm annelere ve tüm anne adaylarına sonsuz mutluluklar diliyorum... Sizinle 3 senedir yaşadığım ama sahip olamadığım öykümü paylaşmak istiyorum...

İlk gebeliğimi farkında olmadan yaşadım, adet sonrası siyah lekelenmem oldu ve belimde agrılar polipim oldugu için hep ona yordum fakat önüne geçemeyince doktoruma gittim ve benden bir çok test istedi yaptırdım ve teşhis dış gebelik herneyse vakumla alındı polip dahil.... üç ay süre istedi bizden üç ay dolmuştuki tam bebek düşünücez bu kez böbrek taşından dolayı nefrit oldum 6 ay boyunca böbrek tedavisi gördüm sonra tekrar hamile kaldım 5 haftalıkken tam keseyi göreceğimiz gün kanamam oldu kimyasal gebelik dedi.. Sinirlerim harap olmuştu hep kendimi suçladım nerede hata yaptığımı düşündüm ama sonuç hüsrandı 7 8 ay kendimi toplamak için hiç bebek düşünmemeye çalıştım... doktorum beni psikolojive olarak çok yıprattı tüp bebek önerdi niye diye sordugum zamanlarda olmuyo işte dedi ki hiç bir sorun söylemeden ne bir genetik inceleme ne bir test ve ben dokturumu değiştirme kararı aldım çok araştırdım ve sonunda karar kıldım.. Eşimle gittik herşeyi anlattık adam en baştan başlıyoruz dedi önce bizi genetik servisine yolladı 2,5 ay genetikk testlerimizi bekledik ve sonuçta bende kan pıhtışlaşması oldugu kromozomlarda ortaya çıktı folik ve coraspirin verdi bana günlerimizi söyledi ve biz daha ilk denememizde hamile kaldım... Ogünü hiç unutmuyorum... doktorumu aradım hemen geldedi ve bana hemen kan pıhtılaşma ignelerine başladı hergün göbekten clarex 6 mg 10 gün sonra gel dedi bana tam gideceğim gün işyerinde hafif kanamam başladı önce pembe sonra adet kanamaası gibi hemen gittim bana iğne verdi jel verdi keseyi gördü tam 1 hafta hiç kalkmadan yattım... sonra kesildi bir sonraki gidişimde bebeği gördü kalbi atıyordu.. mutluydum ama endişelerim vardı korkuyordum ama çok dua ediyordum 10 gün sonra tekrar görücem dedi sat a göre 7+5 günlüktüm ultrusona grdim doktorun yüz ifadesi değişti ne oluyordedim bebeğn kalbi yavaş atıyo dedi 40 50 arası normalde 100 120 imiş ve ulturosanda 6+2 çıktı... pazartesi gel dedi (yani yarın 7.2.2011) celrax iğnelerimi 2 ye çıkardı

İşte böyle ben bekliyorum zaman keşke su gibi akıp gitse yarın olsa ümit ve ümitsizliklerimle bekliyorum sizden benim için dua etmenizi istiyorum çunki yarın bebeğin kalbi durmuş ise alıcak... Hem korkuyorum hemde Allah ne diyorsa o olur diyorum.... Beklemek zor neyle karşılacağımı bilmiyorum... Psikolojim çok bozuk ama biliyorumki herne olursa olsun ben yine deniycem taaaakiii bebeğimi kucağıma alana dek....

Sevgiler
eguler

canım benim :KK14: çok üzüldüm yaşadılarına peki bu bebeğinide kaybettin sanırım anladığım kadarıyla çok üzüldüm allah kimseye yaşatmasın rabbime dua et isyan etme duaların karşılıksız kalmaz inan diyecek bişey bulamıyorum :KK14:

kızlar ben de bu ay ilk defa klomen tedavisine başladım. adetimin 3. günü başlattı doktor sabah akşam ve bugün gel dedi gittim. olgunlaşmış folikülün yok cumartesi gel dedi. klomenden kaç gün sonra yumurta tam olgunlaşıyor kızlar bir bilen yadım etsin lütfeeeeeeeeeeeeeeen ...

yarın test yapsam çıkarmı iğneyi vurulalı 17 gün olacak yarın adet olmazsam

cikar cnm dr. bana igneden sonra 17 gun say adet olmazsan idrar testi yap demisti...benimde yarin 16.gunum benimde bugun atesim dusuk cikti adet olmaktan korkuyorum ama yarinki atesimde onemli eger daha fazla dusmesse cokk umitlencem insallah dusmez....

kızlar ben de bu ay ilk defa klomen tedavisine başladım. adetimin 3. günü başlattı doktor sabah akşam ve bugün gel dedi gittim. olgunlaşmış folikülün yok cumartesi gel dedi. klomenden kaç gün sonra yumurta tam olgunlaşıyor kızlar bir bilen yadım etsin lütfeeeeeeeeeeeeeeen ...

cnm dr. genellikle 12.gun cagiriyo...bana mesela 16. gunu gectimi buyumez diyip birakiyo ama turkiyedeki doktorlar nasil dusunuyo bilmiyorum....

peki bişey sorcam iğneyi vurulduğun günden itibarenmi sayıyorsun yoksa sonraki günmü saymaya başlıyon

canım beni hep 12.gün çağırdı ama o gün olgunlaşmıyo benim yumoşlar 14.günü buluyo

cnm dr. genellikle 12.gun cagiriyo...bana mesela 16. gunu gectimi buyumez diyip birakiyo ama turkiyedeki doktorlar nasil dusunuyo bilmiyorum....

benim bugün 10. günüm. 12 eylülde adet oldum. 14 eylülde başladım klomene ve 18 eylülde bitti yani geçtiğimiz pazar. bugün 10. günüm olgunlaşmış folikülün yokdedi doktor. cumartesi tekrar çağırdı. 10. gün olgunlaşmış folikül için çok erken bi zaman mı? ben mi kuruntu yapıyorum???

benim bugün 10. günüm. 12 eylülde adet oldum. 14 eylülde başladım klomene ve 18 eylülde bitti yani geçtiğimiz pazar. bugün 10. günüm olgunlaşmış folikülün yokdedi doktor. cumartesi tekrar çağırdı. 10. gün olgunlaşmış folikül için çok erken bi zaman mı? ben mi kuruntu yapıyorum???

10.gun erken cnm ya buyur sen merak etme bol bol incir ye yiyebilirsen cunku incirin yumurtanin buyumesinde cok etkisi oluyo...

X