Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canim listeyi tazelemen iyi olyuor takip etmemiz acisindan.bende merakimi gideriyorum ne var ne yok diye.sende ovulasyon günlerindesin o zaman bu ara.hayi hayirlisi.ramazan yuzunden cogu kacirdi gecen ay .oructu misafirdi aile ziyaretiydi yogun gectiu herkezin.zor yaaaa ama bu ay bekliyorum.agustos yorucuydu...

Evet ya ramazanda çok yoğunduk..Aynen ovulasyon günlerindeyiz çalışmalar var yani bakalım inş bu ay Rabbim nasip eder..Senin hamilelilk nasıl geçiyor cnm?

Son düzenleme:
bu ay tedavide 6. ayım.ilk ay bekledim sonra 3 ay climen 1 ay klomen(1*2) ve bu ay serophene (2*2) ve ovitrelle kullandım. aynı zamanda çörekotu-bal-tarçın kullandım. yumurtalarım düzgün gelişti dün çatlatma iğnemi vuruldum. ama benim aklıma takılan doktor gün aşırı ilişki dedi acaba hergün daha mantıklı olmaz mı? İnşallah bu ay olur artık. Allahım her isteyene bir an önce bebek versin.

bişey soracam arkadaşım bal tarçın çörek otu karışımını ilaçla aynı andamı kullandın zararı oldumu hiç.

Sedda89;

İyi temennilerin için çok çok saol. Bekleyecez artık. Yalnız haytım normale dönsün ve işlerime odaklanıyım istiyorum. hele adet dönemine yaklaşınca hiç olmuyor. kayıvalidemler eltimler filan da hep soruyor iyi niyetli olarak ama artık rahatsız olmaya başladım.....

canım benim seni öyle iyi anlıyorumki banada soruyorlar hep bu ay hastalandınmı die her ay onlara evet demek çok kötü ama sen kimseye değil eşine bak ona sarıl :KK66: İnş. hepimiz dua ediyoruz kendimiz için burdaki arkadaşlarımız için rabbim zamanını bilir ve inş. inş. o mutluluğu yaşatacaktır bize bak yalnız değiliz ?? Bizim durumumuzda bir sürü kadın var ben bu sitede görüdm bunu öğrendim.Ama çoğununda yüzü sonunda gülmüş rabbim inş. bizide güldürecektir ben buna inanıyorum hee korkuyormuyum evet yaa tedavi olumlu olmazsa die ama nereye kadar takabilirsinki kendimize zarar kısmet diyoruz artık sende üzülme canım bu kadar herşey olacağına varır..Sen şimdi tedavimi görüyorsun sendeki sorun nedir canım?

aynisefa nilüfer demese bana diyen yok burda olduğunuzu ben öbür sitede tek kaldım ya canım sıkıldı vallla burasıda klomenle tedavi görenler sitesi dimi.:KK66:

aynisefa nilüfer demese bana diyen yok burda olduğunuzu ben öbür sitede tek kaldım ya canım sıkıldı vallla burasıda klomenle tedavi görenler sitesi dimi.:KK66:

evet bugün doktor gerekli ilaçları verdi önce adet söktürücü ardından klomen kullanacağım ve kontrole gideceğim...bu arada folik asite de başlıyorum... umarım ilk seferde denk gelir bebişimiz... klomen kullanıp ikizi olacakları görünce daha da umutlandım:) ben de ikiz istiyorum inşallah olur yaaa...

Evet ya ramazanda çok yoğunduk..Aynen ovulasyon günlerindeyiz çalışmalar var yani bakalım inş bu ay Rabbim nasip eder..Senin hamilelilk nasıl geçiyor cnm?
canim insallah nasip olur sanada arkadaslarimada.bir problem yokdu sende.inan yasam stresi yada hava sartlari bis ekilde hayatimizi etkiliyo.
benim hamilelik iyi gidiyor.arasira doktor kontrolünde doktor tuhaf konusmalar yapip canimi siksada iki güne unutuyorum geri toparliyorum.doktor bakiyorum bende.sürekli acim ama yemek psiirdigim zaman yiyemiyorum.yogurt corba makarna meyve götüryorum .ama baska biri baska yerde pisirse getirse yerim heralde.bende bir hafta gec döllenme olmus.hatirlarsaniz demistim gec yumurtladim fark ettim diye.bebegi bes haftalikken gördüler yoksa operasyon olcaktim ya.simdide kalp atislarini beklicem ama gec gitcem doktora.duyamadik göremedik sinirimi bozuyorlar durduk yerde.uykudan uyandim simdi sürekli bir uyuklama.taksit taksit is yapiyorum hehehehe...
bir arastiricam ucak yolculugu zararlimi diye yada ne zaman yapabilirim diye.annem gelemez ben gidim diyorum yanlarina .dinlenirim hazirda yemek olur.hayirlisi bakalim....

canim insallah nasip olur sanada arkadaslarimada.bir problem yokdu sende.inan yasam stresi yada hava sartlari bis ekilde hayatimizi etkiliyo.
benim hamilelik iyi gidiyor.arasira doktor kontrolünde doktor tuhaf konusmalar yapip canimi siksada iki güne unutuyorum geri toparliyorum.doktor bakiyorum bende.sürekli acim ama yemek psiirdigim zaman yiyemiyorum.yogurt corba makarna meyve götüryorum .ama baska biri baska yerde pisirse getirse yerim heralde.bende bir hafta gec döllenme olmus.hatirlarsaniz demistim gec yumurtladim fark ettim diye.bebegi bes haftalikken gördüler yoksa operasyon olcaktim ya.simdide kalp atislarini beklicem ama gec gitcem doktora.duyamadik göremedik sinirimi bozuyorlar durduk yerde.uykudan uyandim simdi sürekli bir uyuklama.taksit taksit is yapiyorum hehehehe...
bir arastiricam ucak yolculugu zararlimi diye yada ne zaman yapabilirim diye.annem gelemez ben gidim diyorum yanlarina .dinlenirim hazirda yemek olur.hayirlisi bakalim....

Moralini bozmayarak çok iyi yapıyosun cnm sen geç döllendiğin için kalp atışlarınıda geç duyarsınız tabii..Sağ salim doğacak inş bebeğin merak etme..Evet bizde bi sorun yok Allah'a bıraktık nezaman ol derse ozaman olucak bebişimiz inş hayırlısıyla..Senin tatlı yorgunluklar uyku halleri başladı demek bence de annene giderek çok iyi yaparsın hazır yemek fln rahat olur senin için..Hem annen de torununa iyi bakmış olur doğal olarak :))) beslenmede önemli çünkü güçsüz kalmayın cnm..Hamilelik günlerinin tadını çıkartarak geçir tatlım okdr uğraştan çalışmadan sonra ilaç gibi gelir:)))

Moralini bozmayarak çok iyi yapıyosun cnm sen geç döllendiğin için kalp atışlarınıda geç duyarsınız tabii..Sağ salim doğacak inş bebeğin merak etme..Evet bizde bi sorun yok Allah'a bıraktık nezaman ol derse ozaman olucak bebişimiz inş hayırlısıyla..Senin tatlı yorgunluklar uyku halleri başladı demek bence de annene giderek çok iyi yaparsın hazır yemek fln rahat olur senin için..Hem annen de torununa iyi bakmış olur doğal olarak :))) beslenmede önemli çünkü güçsüz kalmayın cnm..Hamilelik günlerinin tadını çıkartarak geçir tatlım okdr uğraştan çalışmadan sonra ilaç gibi gelir:)))

:KK34: :KK49: :KK56: :85:

Sedda 89;
umarım en yakın ve en hayırlı zamanda bir bebeğin olur.... benm sorunum ne? ben de doktorum da bilmiyor. yani testler herşey yapıldı. yok bir şey. Allah ol demeyince bunlar sebep sadece devreye giremiyor. işte. yani benm durum böyle. bu ay serophene aldım. bakalım bekliyorum canm. 1 gün gecikti diye kan testi yaptırdım bugüm:) (Aslında annem de derki ayakların hep sıcak kalsın. oysa benm yazın bile üşür annem ona bağlıyo. kendime dikkat etmediğim içinmiş.) AA bak bir de benm iki ay öncesine kadar vajina iltihap sorunum vardı. o da engel olabilirmiş. vajinada kaşıntıyla başlamıştı çok önemsememiştim ama aylarca devam etti öyle taki tedaviye başlayıncaya kadar.onu antibiyotikle ve soğan kürüyle Allahın izniyle şimdilik hallettik. artık bekliyoruz.
herşeyin hayırlısı.ben incir kürünü dene derim. İnşallah yumurtalarına iyi gelecektir. ben de başladım ramazan girince kaldı öyle.
bu arada bir ara kist oluşurdu. hamdolsun o da yok. hal diliyle de kal diliyle de uğraşıyoruz anlayacağın......

Sedda 89;
umarım en yakın ve en hayırlı zamanda bir bebeğin olur.... benm sorunum ne? ben de doktorum da bilmiyor. yani testler herşey yapıldı. yok bir şey. Allah ol demeyince bunlar sebep sadece devreye giremiyor. işte. yani benm durum böyle. bu ay serophene aldım. bakalım bekliyorum canm. 1 gün gecikti diye kan testi yaptırdım bugüm:) (Aslında annem de derki ayakların hep sıcak kalsın. oysa benm yazın bile üşür annem ona bağlıyo. kendime dikkat etmediğim içinmiş.) AA bak bir de benm iki ay öncesine kadar vajina iltihap sorunum vardı. o da engel olabilirmiş. vajinada kaşıntıyla başlamıştı çok önemsememiştim ama aylarca devam etti öyle taki tedaviye başlayıncaya kadar.onu antibiyotikle ve soğan kürüyle Allahın izniyle şimdilik hallettik. artık bekliyoruz.
herşeyin hayırlısı.ben incir kürünü dene derim. İnşallah yumurtalarına iyi gelecektir. ben de başladım ramazan girince kaldı öyle.
bu arada bir ara kist oluşurdu. hamdolsun o da yok. hal diliyle de kal diliyle de uğraşıyoruz anlayacağın......

şu incir kürünü nasıl uyguladınız.incir havuç berabermi sadece incirmi.bide klomen kullanırken ondanda içsek nasıl olur zarar verirmi.

Bu ay ben de gonapheneye başlıyacagm, regl olmamı beklıyoruz. Bır de sogan kürüne başladım. Iyı haberler alır tum ısteyenler ınşllahh.:KK9:

123m;
Ben 9-10 adet kuru inciri 4-5 parçaya bölüp 5 dk kaynatıp aynı gün içiyordum. sab. öğ. akş. aç karnına. klomenle beraber kullanma konusuna gelince her ikisinin de yumurta geliştirici etkisi var. biri doğal biri kimyasal.bu benm şahsi yorumum ama aşırı gelişip çatlayamayabilir ve kist olabilir mi acaba diyorum yani. gereğinden fazla doz almak gibi yani. ama dediğim gibi bu benm yorumum.

X