Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Eki Görüntüle 254558 resmini koymaya çalıştım yorumlarınızı bekliyorum.

canım tebrik ederim hamilesin benim de bugün adet günümdü hala olmadım normalde hiç şaşmazdı test yapmaya korkuyorum..

bu 3. klomen kullanışım cnm.ilk kullandığımda hamile kaldım ama dış gebelik oldu cnm.5-6 ay aradan sonra tekrar klomen kullandım olmadı.bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım.

canım dış geebeliğinde tüpünü aldılar mı nasıl hissettin sende belirti oldumu karın ağrısı vs.. biraz bahsedermisin benim de aklıma takılıyor ben doğuştan tek tüplüyüm Allah korusun onu da bir dış gebelik sonucu kaybetmek istemiyorum bende hamilelik varsa hemen doktora gitmelimiyim sende keseyi göremeyince mi anlaşıldı beni aydınlatırsan sevinirim bu arada inşallah birdaha yaşamazsın Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder yavrunu...

hadi bakalım canım...umarım rüyaların hayallerin gerçekleşir...güzel haberler ver..belirtiler varmı ??

sevdecim pek belirti yok adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor bazen aha geldi diyorum bakıyorum bişey yok akıntımında rengi giderek beyaza dönüyo normalde şeffaf olurdu sonrada pembelikler olurdu içinde kaç aydır hep peçete kontrolleri yapa yapa ezberledim artık.yani şaşkınım bugün aöf sınavım vardı sonrasında nöbetçi eczane aradık eşimle ama bulamadık test yapıcaktım ama benim yumoş 14. günümde 5.5 mm di 21. günümden sonra çatlama belirtileri hissedip değerlendirmiştik e varsa bile çok geç döllendiği için şimdiden çıkmaz diye korkuyorum.silik de olsa bi çizgi görürmüyüm acaba yapsam bilemiyorum...başka da hiçbir belirti yok bir de dış gebeliği taktım şimdi kafama Allahım hayırlı bir hamilelik nasip etsin bana ve hepimize.zaten tek tüplüyüm ona da bişey olursa normal yolla hiçbir ümidim kalmas ama artık rabbim ne yazdıysa onu yaşicaz.test ne zaman yapmalıyım bilemiyorum...

canım tebrik ederim hamilesin benim de bugün adet günümdü hala olmadım normalde hiç şaşmazdı test yapmaya korkuyorum..

canım dış geebeliğinde tüpünü aldılar mı nasıl hissettin sende belirti oldumu karın ağrısı vs.. biraz bahsedermisin benim de aklıma takılıyor ben doğuştan tek tüplüyüm Allah korusun onu da bir dış gebelik sonucu kaybetmek istemiyorum bende hamilelik varsa hemen doktora gitmelimiyim sende keseyi göremeyince mi anlaşıldı beni aydınlatırsan sevinirim bu arada inşallah birdaha yaşamazsın Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder yavrunu...

güzel dileklerin için çok sağol canım inşallah sende hamilesindir.
dış gebelikte tüpüm alınmadı canım. belirtiler adet günümden 5-6 gün önce lekelenme tarzında kanama ve çok ağrım vardı.kan değerim artmasına rağmen kese gözükmedi ve dış gebelik olduğu teşhisi koyuldu sol tüpümdeymiş.değer 2000 leri geçti sonra bir düşüp bir yükseldi birde bu dış gebeliğin önemli belirtilerinden dediler.

kızlarrrrrrrrrrrrr
klomen adet gecikmesi yaparmı yada kist oluştuysa adet bundan olmuyor olabilirmi
kimsenin bilgisi yokmu yaaaaaaaaaaaaaa:26::26::26::26:

GÜNAYDINLAR....
nerelerdesinz ya...pazartesi sendromu mu? hadi gelin artık...güzel hamile haberleri alalım da haftaya güzel başlayalım...:KK34:

merhabalar aranıza yeni katılıyorum. bugün yeni bir doktora gittim bebek istiyorum diye. geçen sene bir doktora gidip bütün kontrolleri yaptırmıştım sperm tahlili rahim filmi dahil. adet düzensizliğim var 2-3 ayda bir adet oluyorum. eski doktorum kontroller sonunda "sana aşılama yapacağız öylece hamile kalacaksın" demişti. ben de hemen aşılamaya geçmek istemediğimden bugün yeni bir doktora gittim. tahlillerimi aldı yarın sonuçlanacak sonucunda klomen tadevisi yapmayı düşünüyor. klomen tedavisi nasıl birşey? yan etkisi var mı? gebe kalma yüzdesi artıyor mu? bana bilgi verebilir misiniz acaba? çok umutluyum bebeğimiz olacak artık diye çok mu umutlanıyorum??

merhabalar arkadaşlar..Daha öncede diğer topiklerde paylaştım kızlarla.2 yıllık evliyim ve çocuğumuz olmuyordu.Eşimde bir problem yok.Dr. gittim bana klomen verdi.Dün kontrolüm vardı klomeni kullandım ve gittim.Dr. yumurtalıklarımın gelişmediğini söyledi.Adetiminden sayıp 11.günü gel bakalım yumurtluyormusun dedi.Klomene rağmen gelişmemiş yumurtalıklarım.Bu önemli bir sorunmu ne anlama geliyor genişlememesi tedavisi mümkünmü önemli bişeymi başına gelen varsa yardımcı olabilirmisiniz?? :KK43:

merhabalar aranıza yeni katılıyorum. bugün yeni bir doktora gittim bebek istiyorum diye. geçen sene bir doktora gidip bütün kontrolleri yaptırmıştım sperm tahlili rahim filmi dahil. adet düzensizliğim var 2-3 ayda bir adet oluyorum. eski doktorum kontroller sonunda "sana aşılama yapacağız öylece hamile kalacaksın" demişti. ben de hemen aşılamaya geçmek istemediğimden bugün yeni bir doktora gittim. tahlillerimi aldı yarın sonuçlanacak sonucunda klomen tadevisi yapmayı düşünüyor. klomen tedavisi nasıl birşey? yan etkisi var mı? gebe kalma yüzdesi artıyor mu? bana bilgi verebilir misiniz acaba? çok umutluyum bebeğimiz olacak artık diye çok mu umutlanıyorum??

Cnm hoşgeldin aşılama çok sonraki tedavi yöntemi..Önce yapılması gereken tahlil,rahim filmi ve sperm testi..Siz bunları yaptırmışsınız sorun yoksa doktor öncelikle ilk ay ilaçsız takip etmeli yumurtaların kendi halinde nasıl geliştiğini görmek için sonra klomen ilacıyla aynı şekilde takibi yapılmalı..o yumurtaları geliştiren bi ilaç yumurtalar belli kıvama gelince örneğin 18-19-20-21 mm gibi olursa iyi boyutlardır.. çatlaması için durumuna göre ya kendi haline bırakıyor yada çatlatma iğnesi veriyor ardındanda ilişki günleri veriyor cnm..Bu ilaçla gebelik ihtimali %10 artıyor içeriğindede yazar ztn..Bu ilaçla hemen hamile kalınacak diye de bişey yok kimi 3 veya 4 kullanımda kimi ilk kullanımda hamile kalabiliyor veya başka sebeplerde kalamayanlarda olabiliyor cnm..İlacın yan etkileri var biraz görmede bulanıklık kasık ağrıları vs..Sonucu bebek olucaksa herşeye değer tabii:))Ama bu ilaç içilirken takibi muhakkak yapılmalıki aksi takdirde kiste de çevirebiliyor sonra onu eritmek için doğum kontrol hapı içmek zorunda kalınıyor bu da zaman kaybı oyüzden tedbirli olmalı cnm biraz uzun oldu ama umarım yardımcı olabilmişimdir:KK34:

Son düzenleme:
merhabalar arkadaşlar..Daha öncede diğer topiklerde paylaştım kızlarla.2 yıllık evliyim ve çocuğumuz olmuyordu.Eşimde bir problem yok.Dr. gittim bana klomen verdi.Dün kontrolüm vardı klomeni kullandım ve gittim.Dr. yumurtalıklarımın gelişmediğini söyledi.Adetiminden sayıp 11.günü gel bakalım yumurtluyormusun dedi.Klomene rağmen gelişmemiş yumurtalıklarım.Bu önemli bir sorunmu ne anlama geliyor genişlememesi tedavisi mümkünmü önemli bişeymi başına gelen varsa yardımcı olabilirmisiniz?? :KK43:

Mrb cnm..Klomeni bikere kullandın sanırım 3-4 ay kullanılabiliyor belki o şekilde zamanla gelişir yumurtların..Herşey yapıldıktan sonra aşılama olabilir ama yumurta gelişmeden de aşılama yapılabilirmi onu ben de tam olarak bilmiyorum cnm..Dr.una sor istersen:26:

Mrb cnm..Klomeni bikere kullandın sanırım 3-4 ay kullanılabiliyor belki o şekilde zamanla gelişir yumurtların..Herşey yapıldıktan sonra aşılama olabilir ama yumurta gelişmeden de aşılama yapılabilirmi onu ben de tam olarak bilmiyorum cnm..Dr.una sor istersen:26:

Merhaba canım sanada :KK66: Başa gelmediği için bilmiyor insan aşılama dediğin tüp bebekmi oluyor canım ?Evet 1 kez kullandım y,ne çağırdı ilaca rağmen gelişmemiş yumurtlama gününde gel bakalım yumurtluyormusun ona göre bakalım dedi?Bilmiyorumki nasıl olacak ne yol izlenecek ? Bazı arkadaşlar burdan çatlatma iğnesi diyorlar ama bende bilmiyorum :KK43:

Merhaba canım sanada :KK66: Başa gelmediği için bilmiyor insan aşılama dediğin tüp bebekmi oluyor canım ?Evet 1 kez kullandım y,ne çağırdı ilaca rağmen gelişmemiş yumurtlama gününde gel bakalım yumurtluyormusun ona göre bakalım dedi?Bilmiyorumki nasıl olacak ne yol izlenecek ? Bazı arkadaşlar burdan çatlatma iğnesi diyorlar ama bende bilmiyorum :KK43:

Yok cnm aşılama tüp bebekten önceki tedavi yöntemi o da olmazsa tüp bebek diyolar..Ben üst kısımda olması gereken sıralamayı ve genelde dr.ların izlediği yolu yazdım cnm.. Umarım yardımcı olabilmişimdir..

Son düzenleme:
GÜNAYDINLAR....
nerelerdesinz ya...pazartesi sendromu mu? hadi gelin artık...güzel hamile haberleri alalım da haftaya güzel başlayalım...:KK34:

Selam Canım nasılsın seni gördüm çok mutlu oldum nasıl gidiyor varmı bir değişiklik. Benim durumum aynı bulantılar kusmalar son hız devam rapor aldım ama çok az 10 gün bugün geçti hafta sonu zaten tatil anlamadım nasıl bir rapor bu öpüyorum seni kendine iyi bak canım....

umutlum22 - sevosevo - cimcimeçağla - mehil - ::KK43:(((((( kimsecikler yokkk nasıllar acaba...

X