Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba arkadaşlar ben de serophene kullandım ilk kez bu ay. 1.5 yıldır korunmuyoruz. herhangi bir sorun da yok bende veya eşimde. bugün adet olmam gerekiyor. adet belirtilerim var. sanırım oldum olucam. herkesin gönlüne göre olsun. eşim çooook istiyo ve hem kendimi hem onu teskin etmek durumunda kalıyorum. ne zormuş beklemek.

merhaba arkadaşlar ben de serophene kullandım ilk kez bu ay. 1.5 yıldır korunmuyoruz. herhangi bir sorun da yok bende veya eşimde. bugün adet olmam gerekiyor. adet belirtilerim var. sanırım oldum olucam. herkesin gönlüne göre olsun. eşim çooook istiyo ve hem kendimi hem onu teskin etmek durumunda kalıyorum. ne zormuş beklemek.

mrb kamercan sıkmayın canınızı bir sorununuz yoksa olur canım..Bak bende 3,yılıma girdim evliliğimde olmuyor ama biz 2 yıl boyunca dr. gitmedik üstünde durmadık olur ha bu ay haa öteki ay dedik bende sorun çıktı yumurtalarım gelişmiyormuş bakalım tedaviye başlicaz sanırım allah büyüktür allah isteyen herkese versin sıkma canını sende ama eşler anlamıyor hayal kırıklığı oluyor stres yapıolar çok yaşadım bunu beklemek zor allah yardımcın olsun canım :KK66:

Selam Canım nasılsın seni gördüm çok mutlu oldum nasıl gidiyor varmı bir değişiklik. Benim durumum aynı bulantılar kusmalar son hız devam rapor aldım ama çok az 10 gün bugün geçti hafta sonu zaten tatil anlamadım nasıl bir rapor bu öpüyorum seni kendine iyi bak canım....

umutlum22 - sevosevo - cimcimeçağla - mehil - ::KK43:(((((( kimsecikler yokkk nasıllar acaba...

bende seni gördüğüme sevindim canım..yok bi değişiklik ne olsun be gülüm..güya bu ay başlayacaktım tedaviye adet döneminde doktorum izindeymiş görünemedim..ilaca da başlayamadım tabi..bu ayda tedavisiz geçiçek yani..yarın bi kontrole gidiceğim bakalım..yinede yumoşlara baktıracağım ..büyüyorlar mı diye..yarın 10.günüm...belki büyürler ilaçsız olarak..kısmet artık..bu stres ortamında nasıl olaçak bilmiyorum...hayırlısı ..moralim de hiç iyi değil..

bende seni gördüğüme sevindim canım..yok bi değişiklik ne olsun be gülüm..güya bu ay başlayacaktım tedaviye adet döneminde doktorum izindeymiş görünemedim..ilaca da başlayamadım tabi..bu ayda tedavisiz geçiçek yani..yarın bi kontrole gidiceğim bakalım..yinede yumoşlara baktıracağım ..büyüyorlar mı diye..yarın 10.günüm...belki büyürler ilaçsız olarak..kısmet artık..bu stres ortamında nasıl olaçak bilmiyorum...hayırlısı ..moralim de hiç iyi değil..

mrb sevde hiç moralini bozmamaya çalışmalısın canım dicem ama olmuyor biliyorum aynı problem bendede var :KK43: Bu hafta yani dün öğrendim yumurtalarımın gelişmediğini klomen kullandım yinede gelişmemiş :KK43: Adetimin başlangıcından sayıp 11.günü gel bakalım yumurtluyormusun dedi dr. benimde moralim bozuldu bakalım nasıl bir tedavi yöntemi olucak ama sanırım bu şekilde sorunu olanlar çabuk çözülebiliyor yani çözülmeyecek bir sorun değil sanırım canım o yüzden çok stres yapmamız lazım.. :KK66:

merhaba kizlar nasilsiniz? havadisiniz varmi?calismalara devammi yoksa?
demesi kolay ama stres yapmayin.iyi olcam diye dusunun adim adim hepsi sirayla olcak.duzenli uyuyun,saglikli beslenin,fazla cekirdek yemeyin,findik ceviz yiyin.hazir disardan yemeyin yemeginizi kendiniz yapin.esinizede saglikli yemekler hazirlayin calisma yapmaya fazla zorlamaniza gerek kalmaz.yumurtalarinizda gelisir stressiz iyi beslenmeyle.kendinizi hasta sanmayin ok.:KK45:

Sedda89;

İyi temennilerin için çok çok saol. Bekleyecez artık. Yalnız haytım normale dönsün ve işlerime odaklanıyım istiyorum. hele adet dönemine yaklaşınca hiç olmuyor. kayıvalidemler eltimler filan da hep soruyor iyi niyetli olarak ama artık rahatsız olmaya başladım.....

canım tebrik ederim hamilesin benim de bugün adet günümdü hala olmadım normalde hiç şaşmazdı test yapmaya korkuyorum..

canım dış geebeliğinde tüpünü aldılar mı nasıl hissettin sende belirti oldumu karın ağrısı vs.. biraz bahsedermisin benim de aklıma takılıyor ben doğuştan tek tüplüyüm Allah korusun onu da bir dış gebelik sonucu kaybetmek istemiyorum bende hamilelik varsa hemen doktora gitmelimiyim sende keseyi göremeyince mi anlaşıldı beni aydınlatırsan sevinirim bu arada inşallah birdaha yaşamazsın Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder yavrunu...

güzel dileklerin için çok sağol canım inşallah sende hamilesindir.
dış gebelikte tüpüm alınmadı canım. belirtiler adet günümden 5-6 gün önce lekelenme tarzında kanama ve çok ağrım vardı.kan değerim artmasına rağmen kese gözükmedi ve dış gebelik olduğu teşhisi koyuldu sol tüpümdeymiş.değer 2000 leri geçti sonra bir düşüp bir yükseldi birde bu dış gebeliğin önemli belirtilerinden dediler.

canım benim de evham işte içime kurt düştü adetim 1 gün gecikmeli geldi bu sabah ama sökülmedim daha pembe pembe işaret daha rengi kırmızılaşıcağı yerde azalıyo sanki bazen sırf idrar yani kan bile yok.anlamadım gitti bişey var da yerleşme kanaması mıır acaba diyorum dış gebelikse belirti edermi ağrım yok öyle karın kasık ağrısı falan sadece sökülemediğim için bel ağrısı var.klomen daha önce hiç böyle gecikme yapmamıştı.eğer yarın da sökülmezsem bir test alıp yapıcam çok kararsızım.dış gebelik olsa belirtisi olurdu değil mi adetimden önce hiç ağrım falan olmadı lekelenme vs.. adet günümden 1 gün sonra geldi işaret ama çok stresli böyle olmak ya sökülsem rahatlicam yani.

Cnm hoşgeldin aşılama çok sonraki tedavi yöntemi..Önce yapılması gereken tahlil,rahim filmi ve sperm testi..Siz bunları yaptırmışsınız sorun yoksa doktor öncelikle ilk ay ilaçsız takip etmeli yumurtaların kendi halinde nasıl geliştiğini görmek için sonra klomen ilacıyla aynı şekilde takibi yapılmalı..o yumurtaları geliştiren bi ilaç yumurtalar belli kıvama gelince örneğin 18-19-20-21 mm gibi olursa iyi boyutlardır.. çatlaması için durumuna göre ya kendi haline bırakıyor yada çatlatma iğnesi veriyor ardındanda ilişki günleri veriyor cnm..Bu ilaçla gebelik ihtimali %10 artıyor içeriğindede yazar ztn..Bu ilaçla hemen hamile kalınacak diye de bişey yok kimi 3 veya 4 kullanımda kimi ilk kullanımda hamile kalabiliyor veya başka sebeplerde kalamayanlarda olabiliyor cnm..İlacın yan etkileri var biraz görmede bulanıklık kasık ağrıları vs..Sonucu bebek olucaksa herşeye değer tabii:))Ama bu ilaç içilirken takibi muhakkak yapılmalıki aksi takdirde kiste de çevirebiliyor sonra onu eritmek için doğum kontrol hapı içmek zorunda kalınıyor bu da zaman kaybı oyüzden tedbirli olmalı cnm biraz uzun oldu ama umarım yardımcı olabilmişimdir:KK34:

çok güzel açıklamışsın arkadaşım ama şurayı anlayamadım? """"Ama bu ilaç içilirken takibi muhakkak yapılmalıki aksi takdirde kiste de çevirebiliyor sonra onu eritmek için doğum kontrol hapı içmek zorunda kalınıyor bu da zaman kaybı oyüzden tedbirli olmalı """ kiste mi çevirecek her şekilde??

iyi geceler hanımlar bu saatte herkes uyuyodur sanırım ben bu ay 2. klomen kullanışım benim yıllardır sivilce problemim var klomeni kullandığım ilk ay sivilcelerimin kuruduğunu farkettim gerçekten bu ilacın hormon dengesini düzenlediğini farkettim sizdede böyle olumlu değişiklikler oluyormu merak ettim inşallah bebişlerimizde gelir:emir_bebek:

çok güzel açıklamışsın arkadaşım ama şurayı anlayamadım? """"Ama bu ilaç içilirken takibi muhakkak yapılmalıki aksi takdirde kiste de çevirebiliyor sonra onu eritmek için doğum kontrol hapı içmek zorunda kalınıyor bu da zaman kaybı oyüzden tedbirli olmalı """ kiste mi çevirecek her şekilde??

Hyr cnm eğer doktor takibiyle içilmezse kiste çevirme ihtimali var demek istedim cnm..Çünkü dr. klomen içip geliştirdiğin yumurtaları çatlatmak için iğne veriyor tabi bu kişiden kişiye değişebiliyor kimisinin kendiliğinden de çatlayabiliyor bunu drun söylüyo ztn sana ona göre hareket ediyosun..

Ayın 18'i gibi regl olmam gerekiyor normal şartlarda... klomen ve çatlatma iğnesi kullandım geçtiğimiz haftalarda ancak gününde ilişki olamamıştı.

Sonrasında oldu birkaç kez

Şimdi karın ağrısı, karında şişkinlik belirtileri var

Tutmamıştır büyük ihtimalle...bu belirtileri yaşayıp yinede hamile kalan var mı aranızda

Yeni adet tarihim 13 ekim frendly cim eklermisin beni.

Beklenen adetim sonunda geldi ve onun verdiği rahatlıkla bütün evhamlarımda gitti :61
Yok lekelenme mi yok bişey var da yerleşiyo mu yok dış gebelik mi geçiriyorum neden gelmiyor doğru dürüst derken sonunda göründü kırmızılar adet olmak da güzel bişey ya insanı rahatlatıyor.Artık önümüzdeki ay kısmetse bakalım...

kızlar bu bal tarçın çörekotu karışımını uyguliyım diyorum bu ay saraçoğlunun sitesinde vardır gerçi bakarım ama uygulayanınız varsa tarif edebilir mi acaba.çörekotunu aktarda da çekiyolarmış ama ben havanda dövsem ne olur ?

mrb arkadaslar bende serophene kullanıyorum gecen ay mensım 3 gun gecıktı cok umutlandım ama tabıkı oldum yıne ve dra gıtmeye karar verdım daha once gıttıgım drlar bı sorun yok demıslerdı ama bu ay gıttıgım dr yumurtanda tembellık var dedı serophene verdı 16 eylulde kontrole gıtcem gelıstıyse catlatma ıgnesı yapcak hayırlısı bakalım ama ıcımde pek umut yok gıbı yumurtam buyumedımı ne ben burda yazan arkadaslar gıbı bı agrı falan hıssetmıyorum 3 yıllık evlıyım daha once hıc ıstemedım 8 aydır denıoruz ama sımdı cok ıstıyorum allah zamanı gelınce bu ıstegıde verıormus ınsana

kızlar bu bal tarçın çörekotu karışımını uyguliyım diyorum bu ay saraçoğlunun sitesinde vardır gerçi bakarım ama uygulayanınız varsa tarif edebilir mi acaba.çörekotunu aktarda da çekiyolarmış ama ben havanda dövsem ne olur ?

cnm bn bu ay uyguladım çörek otu bence dövme ağzında ciğne o zaman daha faydalı adetinin 2.günü baslayıp 12igününe kadar devam ediyorsn......gerci bn da adet olamadım neyse :KK1:

Yeni adet tarihim 13 ekim frendly cim eklermisin beni.

Beklenen adetim sonunda geldi ve onun verdiği rahatlıkla bütün evhamlarımda gitti :61
Yok lekelenme mi yok bişey var da yerleşiyo mu yok dış gebelik mi geçiriyorum neden gelmiyor doğru dürüst derken sonunda göründü kırmızılar adet olmak da güzel bişey ya insanı rahatlatıyor.Artık önümüzdeki ay kısmetse bakalım...

NE KULLANDI.............................. MUHTEMEL DOĞUM TARİHİ

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455:: :::::::::::::::::İLAÇSIZ::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM:::::::GONAPHENE ::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK:::::::::İLAÇSIZ ::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE :::::::::KLOMEN:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35:::::::::KLOMEN ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::KLOMEN :::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::17 ARALIK 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::KLOMEN ...........hoşgeldin Asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............KLOMEN
164.HAGAM......................................... ............ KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... ..............İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... .........SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... ...........KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ...........GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... ...............İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS...........KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA.........................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.GULL.................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
174.SARİSHEEKER................ Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
175.TUANATAY...................................... ................Klomen
176.MESTANNN...................................... ...............Klomen
177.DONSER........................................ ................tüp bebek
17.ECRİN....................................... .....................Tedavisiz
179.RANA20..............................Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.BİHTER07...................................... ....Tedavisiz
181.GÖZDE_SZR..................................... klomen(ikizi olacak)
182.UMUTLUYUM 78................................................ klomen
183.MESYA............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.DEMOS84..................................Rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.AYNİSEFA.................................Klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.BUTKA................................ ....Klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.EYAY.......................................
188.SEYMADEM...............................Klomen (4 kullanımdan sonra)
189.MRYM3009..............................Klomen+çatlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR***************

............................EYLÜL AYI LİSTEMİZ..............................

EDNAAA............................................ .............. .........2 EYLÜL
KIDY.............................................. ............... ..........6 EYLÜL
GOLGE_CICEGİ...................................... ... .......... ......10 EYLÜL
MRYM3009.......................................... ............. .........11 EYLÜL
BONBONECICEGI..................................... ........... .........12 EYLÜL
MPB............................................... ............... ............20 EYLÜL
DAISIESSS......................................... ........... .............20 EYLÜL
HASRETİMSİN....................................... ........................21 EYLÜL
SODDOS............................................ .........................22 EYLÜL
CIMCIMEXX......................................... . .......................25 EYLÜL

............................EKİM AYI LİSTEMİZ..............................

FRIENDLY_84....................................... ......................2 EKİM
SEVDE1............................................ .........................4 EKİM
OZNUR_U.......................................... .........................6 EKİM
ERCELF................................................... ...................13 EKİM

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”
***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Kesinlikle cnm enazından adet görebiliyoruz çok şükürr...Her adet başlangıcı yeni umutları da beraberinde getiriyor..İnş tez zamanda bizlerde hamiş oluruz cnm..

Son düzenleme:
slm kizlar kacirmisim SEYMADEM. ve.MRYM3009 sizleri tebrik ediyorum.darisi bebek dileyen tüm arkadaslarima tez zamanda insallah...

NE KULLANDI.............................. MUHTEMEL DOĞUM TARİHİ

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455:: :::::::::::::::::İLAÇSIZ::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM:::::::GONAPHENE ::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK:::::::::İLAÇSIZ ::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE :::::::::KLOMEN:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35:::::::::KLOMEN ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::KLOMEN :::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::17 ARALIK 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::KLOMEN ...........hoşgeldin Asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............KLOMEN
164.HAGAM......................................... ............ KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... ..............İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... .........SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... ...........KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ...........GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... ...............İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS...........KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA.........................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.GULL.................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
174.SARİSHEEKER................ Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
175.TUANATAY...................................... ................Klomen
176.MESTANNN...................................... ...............Klomen
177.DONSER........................................ ................tüp bebek
17.ECRİN....................................... .....................Tedavisiz
179.RANA20..............................Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.BİHTER07...................................... ....Tedavisiz
181.GÖZDE_SZR..................................... klomen(ikizi olacak)
182.UMUTLUYUM 78................................................ klomen
183.MESYA............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.DEMOS84..................................Rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.AYNİSEFA.................................Klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.BUTKA................................ ....Klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.EYAY.......................................
188.SEYMADEM...............................Klomen (4 kullanımdan sonra)
189.MRYM3009..............................Klomen+çatlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR***************

............................EYLÜL AYI LİSTEMİZ..............................

EDNAAA............................................ .............. .........2 EYLÜL
KIDY.............................................. ............... ..........6 EYLÜL
GOLGE_CICEGİ...................................... ... .......... ......10 EYLÜL
MRYM3009.......................................... ............. .........11 EYLÜL
BONBONECICEGI..................................... ........... .........12 EYLÜL
MPB............................................... ............... ............20 EYLÜL
DAISIESSS......................................... ........... .............20 EYLÜL
HASRETİMSİN....................................... ........................21 EYLÜL
SODDOS............................................ .........................22 EYLÜL
CIMCIMEXX......................................... . .......................25 EYLÜL

............................EKİM AYI LİSTEMİZ..............................

FRIENDLY_84....................................... ......................2 EKİM
SEVDE1............................................ .........................4 EKİM
OZNUR_U.......................................... .........................6 EKİM
ERCELF................................................... ...................13 EKİM

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”
***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

canim listeyi tazelemen iyi olyuor takip etmemiz acisindan.bende merakimi gideriyorum ne var ne yok diye.sende ovulasyon günlerindesin o zaman bu ara.hayi hayirlisi.ramazan yuzunden cogu kacirdi gecen ay .oructu misafirdi aile ziyaretiydi yogun gectiu herkezin.zor yaaaa ama bu ay bekliyorum.agustos yorucuydu...

bu ay tedavide 6. ayım.ilk ay bekledim sonra 3 ay climen 1 ay klomen(1*2) ve bu ay serophene (2*2) ve ovitrelle kullandım. aynı zamanda çörekotu-bal-tarçın kullandım. yumurtalarım düzgün gelişti dün çatlatma iğnemi vuruldum. ama benim aklıma takılan doktor gün aşırı ilişki dedi acaba hergün daha mantıklı olmaz mı? İnşallah bu ay olur artık. Allahım her isteyene bir an önce bebek versin.

bu ay tedavide 6. ayım.ilk ay bekledim sonra 3 ay climen 1 ay klomen(1*2) ve bu ay serophene (2*2) ve ovitrelle kullandım. aynı zamanda çörekotu-bal-tarçın kullandım. yumurtalarım düzgün gelişti dün çatlatma iğnemi vuruldum. ama benim aklıma takılan doktor gün aşırı ilişki dedi acaba hergün daha mantıklı olmaz mı? İnşallah bu ay olur artık. Allahım her isteyene bir an önce bebek versin.

bişey soracam arkadaşım bal tarçın çörek otu karışımını ilaçla aynı andamı kullandın zararı oldumu hiç.

X