Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar çok heyecanlıyımmmm :emir_bebek: hala kanda baktırmaya gidemedim.Okula gidip geliyorum mini mini birleri okutuyorum. nasip olursa cumartesi özelde baktıracağım ama o güne kadar nasıl dayanacağım bilmiyorum....o güne kadar kese oluşmuş olur mu acaba?? gebelik hesaplayıcılarına göre son adet tarihimi girince 4 hafta 6 günlük hamilesiniz yazıyor.kese oluşmuşmudur???

herkeze günaydın.tatil bitti artık evimde ve sizinleyim bu arada pek sık giremicem kış hazırlıkları başladı.
geçmişi okuyamadım henüz umarım güzel haberler vardır.bende bişey yok son regl tarihim 30 ağustostu aynı gün oldum malesef.bu ay doktora gitmedim boş geçircem.o kadar da hamileyim dedim ama yok olmadı

klomeni verdi dok kullandım gittim gelişme varc dedi sadece ne iğne verdi ne bi ilaç bu ayı bekliyorum ama diyorum gene her ay gibi ümitlenip gene kırmızıları göricem diorum söyle bi bakıyorumda hiç ümit kalmamıs bende.

123m;
Ben 9-10 adet kuru inciri 4-5 parçaya bölüp 5 dk kaynatıp aynı gün içiyordum. sab. öğ. akş. aç karnına. klomenle beraber kullanma konusuna gelince her ikisinin de yumurta geliştirici etkisi var. biri doğal biri kimyasal.bu benm şahsi yorumum ama aşırı gelişip çatlayamayabilir ve kist olabilir mi acaba diyorum yani. gereğinden fazla doz almak gibi yani. ama dediğim gibi bu benm yorumum.

ben bi kere yaptım ama yüzümde çok sivilce çıkıyo bunu içince o yüzden bırakmıstım.

kızlar çok heyecanlıyımmmm :emir_bebek: hala kanda baktırmaya gidemedim.Okula gidip geliyorum mini mini birleri okutuyorum. nasip olursa cumartesi özelde baktıracağım ama o güne kadar nasıl dayanacağım bilmiyorum....o güne kadar kese oluşmuş olur mu acaba?? gebelik hesaplayıcılarına göre son adet tarihimi girince 4 hafta 6 günlük hamilesiniz yazıyor.kese oluşmuşmudur???
eczanadaki testten alıp yapsana ben şimdiye meraktan çatlamıstımmmmmmm

arkadaşlar merhaba 4 yıllık evliyim 2 düşüğüm var pko dan dolayı zor hamile kalıyorum onlarıda pıhtılaşma yüzünden düşürdüm, en son 1 yıl önce düşüğüm oldu, hala gebe kalamadım, bu ay klomen kullandım 12. günü (perşembe) doktora gidecem, acaba klomen yumurtlama zamanını değiştiryor mu? gerçi adetlerim düzensiz olduğu için yumurtlama dönemimi hesaplayamıyorum, neyse siz klomeni kullandıktan sonra kaçıncı gün doktora göründünüz eğer gebe kalan varsa cevap verirse sevinirim, bide çatlatma iğnesinden bahsetmedi benim doktor acaba yapılmasa da olur mu?

kısalar annemgil ebeye fln gidelim diyo onlar daha faydalı dok diyo yani bide benim kuzenim gitmediği dok kalmadı ebeye gitti karnına beline bişemi yapmıs belini sarmıs ebe bide bi ot vermiş hemen hamile kaldı çocuğu senesini dolduracak nerdeyse benim teyzemde ebe yoluyla kalmıs bendemi gitsem bi sansımı denesem ne diosunuz lızlar cvp verin ya kafam karısıkkdok hayır yok ilgilenmedib bile.

kısalar annemgil ebeye fln gidelim diyo onlar daha faydalı dok diyo yani bide benim kuzenim gitmediği dok kalmadı ebeye gitti karnına beline bişemi yapmıs belini sarmıs ebe bide bi ot vermiş hemen hamile kaldı çocuğu senesini dolduracak nerdeyse benim teyzemde ebe yoluyla kalmıs bendemi gitsem bi sansımı denesem ne diosunuz lızlar cvp verin ya kafam karısıkkdok hayır yok ilgilenmedib bile.

merhaba. evet bende çok duyuyordum herkes git diyor bana da, sanırım bele yakı yapıyorlar duydun mu bilmiyorum ama, bi yakı var bide çeken (kara sakızda diyorlar) diye bişeyler var belin kuyruk sokumuna yakın bölgesine yapıştırılıyor ve kendiliğinden sökülmesi bekleniyor, bana çok anlattılar ama daha uygulamadım, ama bu ay gebe kalamsam onu da deneyecem valla ne yapıyım hiç bilimsel değil ama eskilerin vardır bi bildiği...

arkadaşlar merhaba 4 yıllık evliyim 2 düşüğüm var pko dan dolayı zor hamile kalıyorum onlarıda pıhtılaşma yüzünden düşürdüm, en son 1 yıl önce düşüğüm oldu, hala gebe kalamadım, bu ay klomen kullandım 12. günü (perşembe) doktora gidecem, acaba klomen yumurtlama zamanını değiştiryor mu? gerçi adetlerim düzensiz olduğu için yumurtlama dönemimi hesaplayamıyorum, neyse siz klomeni kullandıktan sonra kaçıncı gün doktora göründünüz eğer gebe kalan varsa cevap verirse sevinirim, bide çatlatma iğnesinden bahsetmedi benim doktor acaba yapılmasa da olur mu?

canım bende1.5 senelik evliyim klomen le ilk ayım hastalandım gittim hastalığının 5 günü kullan dedi kullandıktan sonra gittim ultrasonda baktı gelişme var dedi bida klomen vermedi ama iğne fln da demedi bişe anlamadım acıkcası.

merhaba. evet bende çok duyuyordum herkes git diyor bana da, sanırım bele yakı yapıyorlar duydun mu bilmiyorum ama, bi yakı var bide çeken (kara sakızda diyorlar) diye bişeyler var belin kuyruk sokumuna yakın bölgesine yapıştırılıyor ve kendiliğinden sökülmesi bekleniyor, bana çok anlattılar ama daha uygulamadım, ama bu ay gebe kalamsam onu da deneyecem valla ne yapıyım hiç bilimsel değil ama eskilerin vardır bi bildiği...

canım senin ne zaman hasta olcan tam tarihini söle bana ikimizde bu ay gidelim anlasalım gideceğin zaman kesin haberim olsun ama hastalığının 3 günü ebeler gelin dio tmm.

canım senin ne zaman hasta olcan tam tarihini söle bana ikimizde bu ay gidelim anlasalım gideceğin zaman kesin haberim olsun ama hastalığının 3 günü ebeler gelin dio tmm.

yok ben ebeye gitmeyecem baharatçıda satılıyor bunlar kendim alıp kullanmayı düşünüyorum

Canım benim bat 20 Eylül listeye eklermisin

frendly cnm benim beyi bat 13 ekim yeni listeye eklersen sevinirim bu ayda olmadı yani :KK50:

NE KULLANDI.............................. MUHTEMEL DOĞUM TARİHİ

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455:: :::::::::::::::::İLAÇSIZ::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM:::::::GONAPHENE ::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK:::::::::İLAÇSIZ ::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE :::::::::KLOMEN:::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35:::::::::KLOMEN ::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::KLOMEN :::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::17 ARALIK 2009 elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN:::::::::::::13 NİSAN::::::::::.Hoşgeldin MELİS bebek
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::.:::::::::::: ::.:...:::KLOMEN ...........hoşgeldin Asila bebek
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ................KLOMEN......08/02/2011....Hoşgeldin DENİZ bebek........
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ..................AŞILAMA......11/11/2011......Hoşgeldin DERİN bebek.......
130.DELFİNO....................................... ...................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... .............
132.AYSİMA04...................................... ..................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ....................
134.ECEİREMNUR.................................... ..................
135.BETUS19....................................... ....................serophene.............21.04.20 11.......Hoşgeldin ÖZAY bebek
136.MASAL07....................................... ....................KLOMEN
137.YAKAMOZZZ33................................... .................KLOMEN
138.DEFHNE........................................ ......................KLOMEN
139.MELİKE_ECESUU................................. ..................SEROPHENE
140.ZAZEZ......................................... .......................KLOMEN
141.GAMZELİKİZ.................................... .....................
142.EXORCİST_TREX................................. ..................serophene
143.SMALLANGEL.................................... ....................AŞILAMA
144.MASAL800...................................... .....................KLOMEN
145.MİNİMİNİ...................................... .......................KLOMEN
146.FATMA0000..................................... .....................İLAÇSIZ
147.PRETTY9217.................................... .....................SEROPHENE
148.BERRANUR...................................... ......................SEROPHENE
149.SWCNPRLK...................................... ......................KLOMEN
150.GULAYKORKMAZ.................................. ...................KLOMEN...................3 EYLÜL
151.AKTASOZLEM.................................... .....................KLOMEN....................İKİ Zİ OLACAK
152.TİİN.......................................... ...........................KLOMEN
153.DESS.......................................... ..........................KLOMEN (ilk ayında hamile kaldı)..14 EYLÜL
154.DUYGUCANDAN................................... ....................KLOMEN
155.MOONTORRENT................................... ....................KLOMEN...................İKİZİ OLACAK
156.OZLEMNİSANDOĞAN............................... ..................İLAÇSIZ (2 ay önce klomen kullandı)
157.RABBİSS....................................... ..........................SEROPHONE ve OVİTRELLE (ilk ayında hamile kaldı)
158.DRGKS......................................... ...........................SEROPHENE ve PREGNYL (ilk ayında hamile kaldı)
159.PNR30......................................... ..............................KLOMEN
161.YORGUNGONUL................................... .........................KLOMEN
162.SİMİRAMİS..................................... .............................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
163.FEYZAKT....................................... .............KLOMEN
164.HAGAM......................................... ............ KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
165.CANOCAN85..................................... ..........(1 ay önce klomen kullandı)
166.SERSELO....................................... ..............İLAÇSIZ
167.ASKTUTKUNU.................................... .........SEROPHENE
168.İLKAYCOCUK.................................... ...........KLOMEN
169.FATMA1986..................................... ...........GONAL F (İkinci aşılamada hamile kaldı)
170.KALBİMİN...................................... ...............İLAÇSIZ (Bir ay önce klomen kullandı)
171.EASS...........KLOMEN+PREGNL Y (İlk ayında hamile kaldı)......8 Ocak 2012
172.PENLOYA.........................KLOMEN (İlk ayında hamile kaldı)
173.GULL.................................Klomen (İlk ayında hamile kaldı)
174.SARİSHEEKER................ Klomen (İkinci ayında hamile kaldı)
175.TUANATAY...................................... ................Klomen
176.MESTANNN...................................... ...............Klomen
177.DONSER........................................ ................tüp bebek
17.ECRİN....................................... .....................Tedavisiz
179.RANA20..............................Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
180.BİHTER07...................................... ....Tedavisiz
181.GÖZDE_SZR..................................... klomen(ikizi olacak)
182.UMUTLUYUM 78................................................ klomen
183.MESYA............................. Klomen (ilk ayında hamile kaldı)
184.DEMOS84..................................Rahim filmi çekildi 2 ay önce
185.AYNİSEFA.................................Klome n( ilk ayında hamile kaldı)
186.BUTKA................................ ....Klomen (2.ayında hamile kaldı)
187.EYAY.......................................
188.SEYMADEM...............................Klomen (4 kullanımdan sonra)
189.MRYM3009..............................Klomen+ç atlatma iğnesi( 3.kullanımdan sonra)

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR***************

............................EYLÜL AYI LİSTEMİZ..............................

EDNAAA............................................ .............. .........2 EYLÜL
KIDY.............................................. ............... ..........6 EYLÜL
BONBONECICEGI..................................... ........... .........12 EYLÜL
MPB............................................... ............... ............20 EYLÜL
DAISIESSS......................................... ........... .............20 EYLÜL
KUZEY1................................................. .....................20 EYLÜL
HASRETİMSİN....................................... .......................21 EYLÜL
SODDOS............................................ .........................22 EYLÜL
CIMCIMEXX......................................... . .......................25 EYLÜL
ROJDAA...................................................... .................30 EYLÜL

............................EKİM AYI LİSTEMİZ..............................

FRIENDLY_84....................................... .......................2 EKİM
SEVDE1............................................ ..........................4 EKİM
OZNUR_U.......................................... .........................6 EKİM
ERCELF............................................ ....... ...................13 EKİM
GOLGE_CICEGİ...................................... ... .......... .......13 EKİM

Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”
***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİİİİNN...MAAŞŞALLAHH

Ekledim kızlar üzülmek yok bu ay daha sıkı çalışma yapalımda bebişlerimiz gelsin artık:KK16:

Son düzenleme:
bişey soracam arkadaşım bal tarçın çörek otu karışımını ilaçla aynı andamı kullandın zararı oldumu hiç.

ilaca adetin 3. günü başladım 7. günü bitti 8. gün küre başladım 13. güne kadar yedim. çünkü çatlama iğnem 14. gün yapıldı. hiç problem de olmadı. hatta 8. gün doktora gittiğimde doktor yumurtaların çok inatçı büyümeyecekler dedi. ama çatlatma iğnesinden önce gittiğimde 3-4 tane yumurtan var çok güzel dedi :)

ilaca adetin 3. günü başladım 7. günü bitti 8. gün küre başladım 13. güne kadar yedim. çünkü çatlama iğnem 14. gün yapıldı. hiç problem de olmadı. hatta 8. gün doktora gittiğimde doktor yumurtaların çok inatçı büyümeyecekler dedi. ama çatlatma iğnesinden önce gittiğimde 3-4 tane yumurtan var çok güzel dedi :)

canım bilmiorum nasıl etki eder ama bal tarçın çörek otunun ne yae faydası var acaba bilmek isterim.eğer i geliosa sana bende kullanim.

canım ne alcan baharatçıdan hamileliği kolaylastıran bitkileri biliyosan yazda bende alım

yok ot değil, bahsettim ya, kara sakız diye bişey bu ağda gibi oluyor çeken de diyorlar, aktarlarda var, onu beline masaj yaptıktan sonra yapıştırıyorsun, yalnız yumurtlama döneminden 1 hafta önce yap, kendiliğinden sökülene kadar kalsın

slm arkadaslar ben bisey sorucam dun benim rahmime 2 kez arda arda bicak saplandi gibi oldu ardindan 2,3 saat sonra wcye gittigimde pecetemde hafif pembe kahverengilik vardi benim sormak istedigim su sizce yerlesme kanamasi olabilirmi ama catlatma ignesinin ustunden 1 hafta gecti yerlesme kanamasi icin erken deilmi yada adetim basliyo desem cok cok erken cunku genelde igneden 14 15 gun sonra adet oluyorum ne diyosunuz birde ilk defa igneden sonra goguslerim agrimadi normalde igne olduktan 2,3 gun sonra agrimaya baslardi ama bu ay oyle bisey yok hevesleniyorum ama sonu husran olur diyede cok korkuyorum...cvplarinizi bekliyorum.....

X