Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

AAAAAAAAAAAAAAa bak senin yüzünden erken doğum yapacağım canım rahat ol biraz bak herşey yolunda gidecek allah korusun dış gebelik olsayı sen böyle yeinde duramazdın arkadaşım geçirdi sancı ağrıı ateş yerinden kalkamıyordu bol bol dua et canım aklına kötü şeyler getirme sen bendende betermişsin yaa :)) relax relax rahat ol biraz.. Değerinde çok güzel benim aldığım test sonucunda 2 haftalık 10 20 arası düşün yanii..

ay ne rezil olmasi .birak sal gitsin ortaya hahaha.kimse sinav yapamaz komple iptal olur belkim :90:

Aynen cnm yöntemin çok doğru ben artık içimden hesap yapıyorum eşime karşıda sanki hiç hesap yapmıyo gibiyim kendim çok istiyomuş gibi yapıyorum ee ozaman o da farklı oluyor tabii Napiiimm yöntemler geliştiriyorum artık kendimce

öyle yapmaya çalışıyorum artık bencil dawranıyorum..RABBİM İSTEYEN HEREKESE HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR VERSİN BANA DA VERSİN UMARIM BU SEFER KÖTÜ SONUÇLAR ALMAM

Benden size tavsiye arkadaşlar sizde eşlerinizle kavga edin çocuk mocuk istemiyoz deyin bakın görün nasıl geliyor bebişler ya şaka bi yana allah korusun kavga falan etmesin kimse ama gerçekten çok etkisi var biz 1,5 yıldır uğraşıyoz ilişkiye girmekten harap olduk ama son iki aydır saldım gitti ne dr ne ilaç ne yumurtlama günü doğru dürüst ilişki bile olmadı işte kurban olduğum allah verecekse veriyor. Tabiki RAHİM FİLMİNİ unutmamak lazım..

Valla hee..Diyorum ya sizin bebişi tamamen aranız düzelsin diye Allah gönderdi..Rahim filmimin üzerinden bi kez hasta olmuştum bu 2. ayım bakalım inş benimde senin gibi 2. ayımda tutar inşş

Valla hee..Diyorum ya sizin bebişi tamamen aranız düzelsin diye Allah gönderdi..Rahim filmimin üzerinden bi kez adet oldum bu 2. ayım bakalım inş benimde senin gibi 2. ayımda tutar inşş

Arkadaşlar bende Klomenle hamile kalanlardanım :) Pkoluydum Progestan ve Klomen kullandımmm 7 -8 ay bebiş olmaz diye düşünüyodum kafam çok rahattı belki de o yüzden ilk ayımda tuttu şuan 23 haftalık hamileyim.
İnşallah isteyen herkeze rabbim sağlıklı bebişler verir :)

geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın..sigara içmesine bağladılar öyle mi tamam zararlı bir sey ama çevremde erkek sigara içip sağlıklı doğum yapan çok fazla kişi var neredeyse hepsi belki başka bir problem olabilir iyi araştırılmalı bence..o değer neyin değeri vitamini neden içiyorsun..sanırım hamilesin allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder inşallh..

bugun 13. günüm yarın dr a gideceğim..sağ kasıkta 10 gun ağrı vardı suan yok 13. ayım bu ay 10 ay filan klomen kullandım bu ayla birlikte tüm dr lar bir problem yok deyip sürekli klomen veriyor iğne diyorum klomenle yumurtan gelişiyor iğneye gerek yok diyorlar.bu ay yumurtam gelişirse ilk kez çatlatma iğnesi olacağım..birde klomen kullanırken takibin sık olması gerekirken 14. gün çağırıyor ya yumurta çatladıysa ne olacakk..

canım ekimde yeni bir dr gidicem olmazsa kendim söylerim rahim filmini önce çektirim die artık beklemek istemiyorum zaten hem kendim çok istiyorum bi bebeğim olsun hemde çevre çok söylü artık bunaldım bayramda kayınvalidemlere gidicez eltiler falan yine laf çarpacak off yaaa

kidy cim canım sende 10. günü git o zaman erken geldim belki erken yumurtluyorumdur de.ben klomenle ilk ayımda 12. günü gitmiştim hiç folikül yok demişti sonra da belki erken yumurtluyor olabilirsin birdahaki ay 10. günü gel bakalım dedi.o ay gittiğimde yumurtam 10. günümde 17mm di.sende ihmal etme ayrıca çatlatma iğnesi ol şansa bırakma yoksa kiste dönüşebilir hem iğneyle zamanını da biliyosun ona göre ilişkide bulunursun belki olur :)

Kızlar çoook gerginim çooook
BAT tarihim 25 Ağustos bu ramazan ne kadar uzun geldi anlatamam günler geçmek bilmiyor. Bu ay Klomen kullandım ilk defa doktorumda bende çok umutluyuz. En erken ne zaman belli olur bu olay. Kızlar bu arada yakın bi arkadaşım var doktoru demiş ki sen biraz zor hamile kalırsın kızda 2 tane çikolata kisti varmış Kızda korkmuş korunmayı bırakmış ilk denemede 1. ayda yani hamile kaldı Olay tamamen psikolojik bende hiç bir sorun yok ben kalamıyorum

3 gün önce kırmızılar geldi döngüm değişti yine bu ay hiç ilaçta kullanmamıştım. listeden çıkarabilirsiniz. rahim filmi kaçıncı gün çekiliyordu çektirenler cevap verebilir mi?

3 gün önce kırmızılar geldi döngüm değişti yine bu ay hiç ilaçta kullanmamıştım. listeden çıkarabilirsiniz. rahim filmi kaçıncı gün çekiliyordu çektirenler cevap verebilir mi?

reglin bittikten sonra canım.mesela benim 5 gün reglim sürüyo 4 gün sonra çektirmiştim 9.günümde yani.bana 10 günden sonra çekilmez demişlerdi

reglin bittikten sonra canım.mesela benim 5 gün reglim sürüyo 4 gün sonra çektirmiştim 9.günümde yani.bana 10 günden sonra çekilmez demişlerdi

cevabın için teşekkürler normalde 5 gün sürüyordu gelme süreside değişti benim bir önceki ay 8 gün geçen ay 10 gün geldi. son 3-5 günler akıntı şeklinde bayramdan önce çekilebilir miyim diye hesapladım da hastanelerin açık olduğu en son gün 7. günüm ve bu ay kaç gün sürer hesap edemiyorum pzt doktora gideyim bakalım ne diyecek çok bunaldım artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…