Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

canım çok tebrik ederim bu mesajından itibaren tüm yazdıklarını okudum heyecanın çok güzel inşallah kan değerin de güzeldir birkaç gün içinde görürsün bebeğini belki de ikizdir dediğin gibi

bu ayın bereketli geçeceğini biliyordum Allahım devamını nasip etsin inşallah.Hadi kızlar çalışınn çalışınn ağustos ayını ağustos böceklerine bırakmayınn

BANA NİE CEWAP YAZMIOSUNUZ :s

Kendimi bildim bileli PKO 'luyum.28 yaşındayım ve 3 yıllık evliyim. 3 aydır korunmuyoruz ancak bir gelişme olmayınca doktora gittik. Bu ay klomen kullandım ama yumurtalarım yeterince büyümedi.Doktor aşılama önerdi.Bende forumları araştırınca kür uygulamaya karar verdim.
Soğan kürü , glifor , civan peçemi derken 34. günüm itibari ile pembe bir akıntı gelemeye başladı ve 5 gündür devam ediyor .Bu yöntemleri daha önce deneyeniniz varsa tecrübelerini paylaşabilir mi?
İ

Bence de cnm sen içini ferah tut değerin katlanmıştır bile sen merak etme..Daha minicik bişey o bence de doktor tahmin etmiştir fakat temkinli yaklaşmıştır cnm risk alıp umutlandırmak istememiştir sonrası daha kötü olur diye..

Slm cnm hoşgeldin..Öncelikle çok geçmiş olsun Allah inş bidaha bu acıları yaşatmaz sana..Yrn sanırım yumurta boyutlarına bakılcak doktor iyi dediyse korkma cnm tedaviye olumlu yanıt vermişsin demekki..Buarada eşin sigarayı bıraktımı peki? Sonuçta bu süreç iki kişilik sadece senin çabalaban yetmiyor eşin de bazı şeylerden fedakarlık yaparsa sonuç ikiniz içinde çok güzel olur inş..

tabi ki hayır doktor uyardı kızdı ona ama bi türlü kabullenmiyor annesi de sağolsun sanki sorun onda değilmiş gibi hava yaratıp olumsuz destekliyor doktor sorun sende dese sewineceklerdi nerdeyse sinir oluyorum hiç çaba yok hep tek başıma mücadele ediyorum yoruldum inanın..inşaallah her şey güzel olur emeklerim boşa çıkmaz pazzartesi belli olacak ne olacak bakalım

Slm cnm Dr.unun sadece 1 kez klomenden sonra direk aşılama demesi biraz erken geldi bana..Burda o ilacı kaç ay kulllananlar var ve üstelik öncelikle rahim filmi çekilmen yani tüplerin açıkmı değilmi diye baktırman daha iyi olur ondan sonra ilacı kullanıp takip yaptırman gerekir bence ki burdakiler genelde hep bu şekilde yaptılar..Tedavi sıralaması genelde bu şekilde cnm yani..

bilgilendirdiğiniz için teşekkürler...işin ilginç tarafı doktorum tüp bebek profu ve yakın bir aile dostumuz bana da garip geldi ama diycek bişey yok.
Ben bu akıntıya takıldım aslında soğan kürü ve civan perçemi mi bu akıntıya sebep oldu acaba ..

Bişey dicemde sorunun sende olmadığı kesin çünkü sen hemen hamile kalabiliyomuşsun anlattığın kadarıyla..Sadece spermler bozuk olduğu için düşüyor bebek bu da tamamen eşinle alakalı bişey..Okadar çokmu içiyo peki enazından azaltmayı denese veya nebilim bırakamıyosada spermin kalitesini arttırmak için ilaçlar varsa enazından ondan içse..Druna söylesen bırakamıyo böyle bi ilaç varmı kullanabileceği diye bidanış istersen..ama çok yanlış düşünüyolar sen güzel güzel anlatsan kayınvalidene de eşinede anlayışla karşılamazlarmı..Bence ikisiylede tek tek konuş sonuçta o da bi kadın detaylarıyla anlatırsan belki anlar oğluna da laf geçirir belkii..

Arkadaşlar bende 5 aydır tedavi görüyorum serophene kullandım bi ay boş geçtik 4 defadır serophene kullanıyorum (ki doktor beni 3. serophene yi kullanıyorum sanıyor 4. gene verdi halbu ki 3 de son demişti ) ilk defa yumurtamı gördüm oluşmuş ama çatlatma iğnesini zamanında yaptıramadık kısmet tabi adetimede 9 gün var hamilelik belirtim yok sadece bi kaç gündür adet olacakmışım gibi ağrı hissediyorum umutsuzluğa kapılmak istemiyorum ama meraktan çatlıyorum keşke hamile olsam kan testi yaptırıcam ne zaman yaptırmalıyım...

Hımm bilmiyorum ne amaçla öyle yaptı ama genelde anlattığım şekilde süreç gelişiyor..Soğan kürü denemiştim bekarken ben de de pko vardı ozamanlar içiyodum evet akıntı yapıyodu çok ama kızmızı değil normal akıntıları yoğunlaştırıyodu..Bi kür kullanılırken aynı anda başka kür yapılmamalı diye biliyorum ibrahim saraçoğlunun sitesinde öyle yazıyodu ama sende bi araştır istersen gene de..

canimsiniz kizlar.sitenin en hizli cevap alinan topigisiniz valla.bende yeniyiym ama okurdum hep,herkez derman arardi ama cevap yazan azdi...
evetttttttttttt simdi aradim bana hamile oldugum söylendi.pazartesiye gitmem gerecekmis,yumurtanin rahime yerlesip yerlesmedigini takip ediceklermis.su an yolda galiba :44: anlamadim tekrar okuyup yalayip yutmam lazim bilgileri.degerim kac dedim alelacele,2000 dedi.isin tuhafi degerim 2000 nasil iyimi kötümü soramadim .hayirlisi.su andan itibaren kendimi dinlenmeye cektim.yolculugu rahat yapsin gitsin yerlessin diye:90:

kaç kez izah ettim ama hiç umrunda değil çok içiyor ve her şey yolundaymış gibi hareket ediyor..sorarım tawsiyen için sağol...annesine gelince cahil adama laf anlatmak kadar zor birşey yokmuş iyi bi doktor iyi bi hoca her seferinde değişik bi soru nedesem boş yani kendi dediğini duyuyor we artık hiç hiç umrumda değiller kendi bildiğimi okuyorum artık zarar gören sorun onda olsa bile tedawi gören benim destek yerine köstek olup psikolojik zarar wermekten başka birşey yapmıyorlar sonra adım kötü gelin oluyor hiçte umrumda değilleer..

inşallah hayırlısı ile kucagına alırsın , iyi haberlerini bekliyoruz...

Baaakkk ben sana ne dedim canım değerin güzel pzartesiye görürsün inşallahh keseyiiii...

Ohhhh maşallah tatlımm 2000 tabiki çok güzel bi değer daha da yükselicek ztn...Sen dinlen bakalım rahat rahat biz hala mesaideyiz Dua et bizim içinde bak garantileşmişte hamiş olduğun duan kabul olur yanii

Son düzenleme:
Baaakkk ben sana ne dedim canım değerin güzel pzartesiye görürsün inşallahh keseyiiii...
degerim güzel demek.ama simdi internetten okudum deger 2000 ise ve hala kese görünmüyorsa dis gebelik yada bir sorun görünebilir diyo.aslinda ben gördüm kadinda gördü.hatta iki tane bir sagda bir soldaydi..büyüütüp ölctü falan.icinde miniminnacik ilginc bir sekil vardi..ama bise yok henüz dedi.asil doktorum senden büyük ihtimalle ikiz gebelik bekliyoruz demisti .iki tane koccaman yumurtayi görmüstük.:44:

Kızlarrrrr yarın ehliyet sınavı varrr :2: hiçç çalışamadım bu bulantıyla nasıl gidecem bilmem duaa edin benim için ne olursunuzz ayy bide kusarmışım sınavın ortasında rezil olurum valla (((((((

Cnm kafanı rahatlatmaya fazla düşünmemeye çalış biliyorum zor ama inan stres okdr etkiliki bebek oluşumda..Biz de hep olucakmı olmuycakmı stresinden dolayı belkide kavuşamıyoruz meleklerimize..yani tedavide olsan boş oluyor o durumda..Gerçekten durumun zor seni anlayabiliyorum insan tam tersi bu aralar yanında hep destek ararken bu şekilde olunca çok yıpranır hak veriyorum sana ama sende başka şeylere odaklanmaya çalış seni mutlu edicek şeylerle uğraş cnm..

Ohhhh maşallah tatlımm 2000 tabiki çok güzel bi değer daha da yükselicek ztn...Sen sinlen bakalım rahat rahat biz hala mesaideyiz Dua et bizim içinde bak garantileşmişte hamiş olduğun duan kabul olur yanii

ay insallah yaa.Rabbimden dilerimki yollasin tek tek haberlerinizi,hepinize,hepimize bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin.sizin durumunuzdan benden baska kimse anliyamaz.esime artik dünya ters döndü ben yalvariyordum.
dedim zaman gelince hep nazlaniyorsun.esim diyo bu sefer nasil oldu. dedim ilk kez isteksizlik, mirin, kirin yapmadin bak tuttu iste dedim.aslinda eslerinizi alistirin normaldede iki güne bir gün calisma yapmayaki.normal calisma zamaninin ne zaman oldugunu bilemeyip stres yapamasin :90: nasil düsüncem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…