Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

benım bır arkadasım wardı 20 sene cocukları olmamıs sogan kuru yaptı menepoza gırdım dıye dr a gıdıo hamıle şok oldu suan kızı war 2 yasında dene cnm

canım soğan kürü hamilelik için bir kür değil. soğan kürü kadın hastalıkları ile ilgili bir kür. hamile kalmak için incir kürü var birebir. duydunuzmu bilmem ama inciri yarınca içinde çıkan görüntüyü kadının yumurtalıklarına benzetiyorlar. o yüzde yumurtlamaya birebirmiş. kuru 8-9 adet inciri 2 - 3 su bardağı suda yarıp kaynat kaynarken hemen havuç doğra ve söndür demlensin ve taze olarak iç. feci yumurtlatıyor.
tesadüfmü bilmiyorum bu kürü yaptığım ay doktor yumurtladığını söyledi pko hastası olduğum için beni hem adetlerim hem yumurtlamam çok düzensizmiş.

Demosuum kulaklarım çınlamış sanırım ve hemen geldim. Gülüm hamileymişsiiiiin. Çoook güzel bi haber bu. Allahım hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah. Eşinle problemlerini tekrar gözden geçirirsin mutlaka ama evet kesinlikle haklsıın bu meleği doğurmalısın. Sonuç ne olursa olsun, Rabbimin bi mucizesi bu. Şu hayata sadece bir defa geliyoruz. Nerede mutlu olacaksan orada yaşa canım. Hakkında hayırlı olan kararı verirsin inşallah. Tekrar çoook tebrik ediyoruum.

Sevdeciğiiim merhaba canım. Sen de adet olmuşsun yine gülüm. Boşver hayatım, senin canın sağ olsuun. Rabbim sana ve senin gibi evlat hasretiyle yanan herkese hayırlı, uzun ömürlü evlatlar nasip edecek inşallaaahh. Şu anki durumunu tahmin edebiliyorum güzelim. Üzülme demek kolay, uygulamaya gelince insan biraz zorlanıyor. Ama günün birinde (inşallahh en kısa zamanda) bu günleri hatırladığında gülümseyeceksin inan bana.

Selam sevocuğuuum. Sen neler yapıyorsun. Nasılsın güzeller güzelii.

CimcimemÇağlaaam merhabaa. NAsılsın, nasıl gidiyor hayat? [/QUOTE]

Umutlummm canım benim, nerelerdesin arkadaşım Valla özlettin kendini, sen gittin heppimize bir haller oldu, artık hiç birimiz eskisi gibi girmiyoruz, girsem bile çok fazla yazmıyorum artık, ne bileyim arkadaşım belkide yazmak için bir şey bulamıyorum, tedavi yok beklenti yok, dolayısıyla ne yazayım, belirtide olmayınca, işte böyle canım sanırım tek değişiklik demosta onun adına çok sevindim, darısı isteyen herkesin başına İnşallah, sen neler yapıyorsun, tatil nasıl geçti, belkide tatilde olmuştur birşeyler hı ne dersin,

kızlar ben bugün dayanamdım ve test yaptım malesef o kocaman tek çizgiyi gördüm. Sabahtan beri çok moralim bozukk kendime gelemedim sürekli ağlamak geliyor içimden.benim adet olma zmanımda göğüslerim falan ağrımaz şişmez o yüzden göğüslerimdeki değişiklik ve belimdeki ağrı umutlandırmıştı beniiii birde yoğun beyaz akıntım var adet oldum sanırıyorum bakıyorum bişey yokk.kanda baktırmayaa hiç cesaretim yokk çok üzgünümmmmm((

friendly ,slm canim nasilsin?ya bende merak ettim yerlesirken rahime derken 10. gün ovulasyon gununden itibarenmi yani yumurtladigimizdan itibaren yada neyden?
ay bendede ne bir agri ne bir degisiklik hissediyorum,ilk kez bir yerim agrimiyo die üzüntüdeyim.bunuda yasamak varmis dostlar.. Allah hayirlisini versin. 18`inde günüm.Insallah regl olmam...

herkese selamlarrr
bugün doktora gittim ve yumurtam çatlamış kızlar çooooook mutluyum
doktor şuanda snn tetkiklerin normal gözüküyor dedi
eşinin sprem testinin sonucuna göre konuşuruz, bir yol haritası belirleriz ama bakarsın gerek kalmaz dedi
dünyalar benim olduuuu
RABBİM şu mübarek günlerde gönlümüze göre verir inşallah
artık kendimi şartlandırmadan ve fazla düşünmemeye çalışarak bat günümü bekliyorummm

Son düzenleme:
Demosuum kulaklarım çınlamış sanırım ve hemen geldim. Gülüm hamileymişsiiiiin. Çoook güzel bi haber bu. Allahım hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah. Eşinle problemlerini tekrar gözden geçirirsin mutlaka ama evet kesinlikle haklsıın bu meleği doğurmalısın. Sonuç ne olursa olsun, Rabbimin bi mucizesi bu. Şu hayata sadece bir defa geliyoruz. Nerede mutlu olacaksan orada yaşa canım. Hakkında hayırlı olan kararı verirsin inşallah. Tekrar çoook tebrik ediyoruum.

Sevdeciğiiim merhaba canım. Sen de adet olmuşsun yine gülüm. Boşver hayatım, senin canın sağ olsuun. Rabbim sana ve senin gibi evlat hasretiyle yanan herkese hayırlı, uzun ömürlü evlatlar nasip edecek inşallaaahh. Şu anki durumunu tahmin edebiliyorum güzelim. Üzülme demek kolay, uygulamaya gelince insan biraz zorlanıyor. Ama günün birinde (inşallahh en kısa zamanda) bu günleri hatırladığında gülümseyeceksin inan bana.

nerelerdesin arkadaşım çok özlemiştik seni. sensiz bir tuhaf oluyor site canım bi daha gitme emi:) canım seni merak ediyordum bende umarım iyisindir. umutlum benim hiç umudum yok ama nedense siteye girmedende duramıyorum birbirimizi görmesekte gönülden baglandık . eskisi kadar giremiyorum gerçi tedavi yok ilaç yok umut yok konuşacak bir şey yok işte öyle gidiyor . saldım çayıra hesabı . bendeki tek iyi gelişme progestan kullanmadan 25. günümde regl oldum bakalım birdahaki olacakmı yada ne zaman olacak hiç bilmiyorum. güzellik sensin arkadaşım gönlünün güzelligi dilinde canım benim bak cee deyip yok olma ortalıklardan haa çok öptüm canım .

kizlar yaa, ben klomen ilaci kullaniyorum, adetin 12.gunundeyim. doktor adetin 12.13.14 gunler onemli yumurta catlar dedi. ama yumurtlama testi yaptim hala yumurta catlamamis. siz hangi gunler catlaki :2::2::2::2:

Amin yarabbim................
Insallah tutmustur.ayni sorular icersindeyim bende su an 9 günüm kaldi.ayakalrim üsüyor sadece hic bir hareketlenme yok vucudumda.ne agrim ne sizim.. :44:

bunu bilmiodum deniyim cunku benimde adetler duzensiz ve pkohastasiyim klomenle yumrta ugrasiyoruz

canlarım meraba..ya konuyla ilgisi yok ama yarın iftar davetim var..mercimek corbası, yaprak ve biber dolması püreli köfte bide zentinyağlı yeşil fasulye yapmayı düşünüyorum...corbadan sonra sulu bi başka yemek yapmama gerek varmı..biraz resmi bir ortam da...karar veremedim..bi fikir verin nolur ...bu arada patlıcan közlemesi salatası ile normal mevsim salata da yapıcam..

canımmmm nasılsın menü harika bence sulu olarak sadece çorba yeter bende gelimmi :)). Canım eşimle aram daha düzelmedi ama umrumda değil bugün keseyi gördüm bir karartı ama çok duygulandım bütün dertlerim uçup gitti darısı tüümm isteyenlerin başına inşallah.. bu aradabebeğim 5 haftalıkmışşş :)))

canımmmm nasılsın menü harika bence sulu olarak sadece çorba yeter bende gelimmi :)). Canım eşimle aram daha düzelmedi ama umrumda değil bugün keseyi gördüm bir karartı ama çok duygulandım bütün dertlerim uçup gitti darısı tüümm isteyenlerin başına inşallah.. bu aradabebeğim 5 haftalıkmışşş :)))

canım ya içimi rahatlattın..tabiki gel..ah keşke...
ne güzel ya..duygulan tabi...mutluluktan ağla hatta...bunu coktan hakettin...düzelir inşallah eşinle de ...şu ramazan günü yüzü suyu hürmetine Rabbim kalplerinizi ısındırsın...bebeğinizin sevincini birlikte yaşatsın...

umutlum canım nasılsın sen yoksun diye hepimiz dağıldık arada giriyoruz siteye evet hamileyim meleğim 5 haftalıkmış inşallah sağ salim kucağıma alırım. Ne olursun bu kadar uzak kalma bizimle ol kendini özletme..

Amin canım bu güzel duaların için çook teşekkür ederim allah hepimizin gönlüne göre versin hepimiz mutluluğu hak ediyoruz kurban olduğum allahım isteyen herkese tez zamanda nasip etsin...

sevdemm ve tüm arkadaşlar bir arkadaş hamile kaldığında siteye girip bir dua ismi vermişti hasr duası yanlış hatırlamıyorsam bu duanın son 4 ayetini okursan 70 bin melek senin için dua ediyorlarmış ve ben onu internetten bulup okumuştum rahim filminden sonra eşimle aram iyiyken :)) deneyin isterseniz tesadüfmü bilmem...

Umutlummm canım benim, nerelerdesin arkadaşım Valla özlettin kendini, sen gittin heppimize bir haller oldu, artık hiç birimiz eskisi gibi girmiyoruz, girsem bile çok fazla yazmıyorum artık, ne bileyim arkadaşım belkide yazmak için bir şey bulamıyorum, tedavi yok beklenti yok, dolayısıyla ne yazayım, belirtide olmayınca, işte böyle canım sanırım tek değişiklik demosta onun adına çok sevindim, darısı isteyen herkesin başına İnşallah, sen neler yapıyorsun, tatil nasıl geçti, belkide tatilde olmuştur birşeyler hı ne dersin, [/QUOTE]

Cimcime nasılsın canım uzun zamandır görüşemiyoruz sıkma canını allahım istedikten sonra tedavisizde veriyor allah gönlüne göre versin canım.....

kızlar ben bugün dayanamdım ve test yaptım malesef o kocaman tek çizgiyi gördüm. Sabahtan beri çok moralim bozukk kendime gelemedim sürekli ağlamak geliyor içimden.benim adet olma zmanımda göğüslerim falan ağrımaz şişmez o yüzden göğüslerimdeki değişiklik ve belimdeki ağrı umutlandırmıştı beniiii birde yoğun beyaz akıntım var adet oldum sanırıyorum bakıyorum bişey yokk.kanda baktırmayaa hiç cesaretim yokk çok üzgünümmmmm((

21. Eğer biz, bu Kur'an'ı bir dağa indirseydik, elbette sen onu Allah korkusundan başını eğerek parça parça olmuş görürdün. İşte misaller! Biz onları insanlara düşünsünler diye veriyoruz.

22. O, kendisinden başka hiçbir ilah olmayan Allah'tır. Gaybı da, görünen âlemi de bilendir. O, Rahmân'dır, Rahîm'dir.

23. O, kendisinden başka hiçbir ilah bulunmayan Allah'tır. O, mülkün gerçek sahibi, kutsal (her türlü eksiklikten uzak), barış ve esenliğin kaynağı, güvenlik veren, gözetip koruyan, mutlak güç sahibi, düzeltip ıslah eden ve dilediğini yaptıran ve büyüklükte eşsiz olan Allah'tır. Allah, onların ortak koştuklarından uzaktır.

24. O, yaratan, yoktan var eden, şekil veren Allah'tır. Güzel isimler O'nundur. Göklerdeki ve yerdeki her şey O'nu tesbih eder. O, mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir.

canım seni ümitlendirmek istemem ama benim belirtilerim akıntı ve göğüs ağrısı oldu tabi beklemediğim için aklıma bile gelmedi ama kısmet adetine kaç gün var bilemem ama geç döllenmişte olabilir allah tez zamanda bebeğine kavuştursun.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…