Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Valla biz ilk evlendiğimizde 7-8 ay bi korunduk bi korundukki anlatamam ödüm patlıyodu sperm kaçıcak sanki hemen olucak gibi geliyodu..Meğer nerdeeeeeee boşa sıkıntı çekmişiz yani ondan sonra hep özgürüz yaniiii:)))) Dün 2.senemiz doldu ama ortada hala bişey yok düşün yanii Sen inş bizim kdr beklemezsin tabii hemen olur inşş sizi fazla uğraştırmadan...Stres de çok etkiliyomuş hormanları gerçekten ama insanın da elinde olmuyor işte..Senin ztn stres yapıcak bi durumun yok cnm çok yenisinn olur senin inşş...

Son düzenleme:

ınş cnm.. ama benimde kasımda 2. yılım doluyor aynı gibiyiz..:) korunmayı yeni bıraktık...sormaa yaaaa...:))))) aman allah ım o nasıl bi mücadele idi..bizde çk dikkat ettik cnm :)) bakalım..kısmet..Rabbim kısa zamanda hayırlısını nasip etsin.. gönlümüzdekini versin cnm..her hamiş olmak isteyenin...

Bilseydim böyle olucağını ilk geceden rahat takılırdıkkk valla Bir de herkes 1-2 sene korunun fln diyodu annem ablamlar fln 2 sene korunun tadını çıkarın fln demişlerdi neyseki onları dinlememişim Allahtan 7 ay sonra başladık yanii..olmayınca da 2 ay önce başladık bakalım tedaviyee...Allah herkesin gönlüne göre verir inş meleklerinii...

Son düzenleme:

amin ınş cnmcım...evet erken yol almak herzaman için iyidir..bide benim eşim varikoselden operasyon geçirdi. hastalık daha çk yeniydi..nişanlıydık ozaman. bizimki pimpiriktir biraz. öylesine kontole gittiğinde öğreniyor hastalık başlangıcını.hastalık ile ilgili bilgin varmı bilmiyrm. ilerlerse erkekde kısırlık yapıyor. ama başında tedbirini alırsan hiçbi zararı yk biliyrm. bizimkide akşam haberi alınca..ramazandan sonra kontrole gidicem dedi..bakalım bide o görünsün..ondan sonra içimiz gönlümüz rahat olucak....

Çok basit bi operasyonmuş o ztn..Olduysa sorun olmaz ztn inş..

canım kırmızıları görmene gerçekten çok üzüldüm çünkü bende aynı şekilde bi kaç gün öncesine kadar moralman yerlerdeydim ve hala da kendimi toparlayamıyorum çok yıpyratıcı bi süreç seni çok ama çok iyi anlıyorum canım ne olur üzülme her işte vardır bi hayır kısmet böyleymiş bende artık bıktım her ay yumurta takibinden klomenden vajinal ultrasondan nefret eder oldum zaten eşimle ya aşılama ya da tüp bebeğe karar verdik bu böyle gitmez her ay hüsran her ay bi yıkım rabbim bizlere bol bol sabır versin güç versin
canım senin adına hem çok sevindim hem de çok üzüldüm rabbim bebeğini sana bağışlasın onu korusun inşş eşinle de en yakın zaman da aranız düzelir bebişinizi beraber büyütürsünüz allahım hakkınızda hayır neyse onu nasip etsin sizlerle
tekrar bebeğin hayırlı olsun canım allahım bu mucizeyi en yakın zaman da bizlere göstersin yaşatsın inşş aminnn

kırmızılar gelmiş canım inşş bu ay son olur senin için rabbim bebeğini en yakın zaman da sana gönderir bu mübarek ayın hürmetine canım

Cnm mrb..Nerelerdesin uğramaz oldun artıkk:)) Klomenle yeni sürecin hayırlı olsun cnm..Adet trhni yaklaşık olarak düzenliyorum sen gelince söylersin düzeltiriz olmazsa...

sorma bu aralar çok yoğunum annem yanımda ya geziyoruz bol bol evde oldukça geçmişi okuyup yazıp çıkıyorum.adet tarihini doğru yazmışsın canım sağol.cuma günü doktora gitcem bakalım yumoşlar ne alemde

Ohhh gezinin ana kız negüzel..İnş hayırlı bebeiş yapıcak yumoşar gelişmiştir cnm inşş..

...........................................

Son düzenleme:

................................................

Son düzenleme:

canım üzme kendini ne olur yıpratma tedaviye başlarsın yada ilaçsız takibe gidersin önümüzdeki ay bakalım yumoş gelişimin oluyor mu? olmazsa yeniden başlicaz klomene napalım...

canım hele bir keseyi gör kalp atışlarını duy o zaman inanırsın bak bu arada eşinle aranız nasıl bir gelişme var mı bak o kadar telkinde bulunduk hiç mi duygusallaşmadın :)

ne güzel 3 un ustunde olması gerekıyordu bende ılk ay tek tek ıctım bır sey olmadı sonrakı ay ıkıse ıkıse ıctım 18 cm oldu sorna catlaktık tık yok sımdı beklemede oldugum 2. ayın glukofen kullanıyorum sadece bu ay adetımde kahverengı geldı tamamı hemde bugun son günüm belımde fılan ağrılarım var doktoru mu da degıstırmeye kadar verdım hele du ramazan bır bıtsın...

İnş cnm Allah tüm isteyenlere nasip etsin öyle güzel bi duyguyu..Sen nekdrlık evlisin nezamandır düşünüyodunuz bebiş

bende drumu degıstırıcem bana acıklama bıle yapmadı bak sen negusel 3 uzerı dedın saol canm mutlu oldum sımdı
dr yumurta catlamıs dedı sadece okdr ılıskı falan bıle vermedı demedı yanı bısey onu yap bunu yap enteresan bısı ya
bende glucophage kullanıyorum sabh aksam 1000
gecen ay 11nde adet oldum bakalım bu ay ne olucak beklemedeyım

sende ınsallah en kısa zamanda hamıle kalırsın canım

seker ılac 850 yı tek kullanabılıyorum o bıle mıde mı altus edıyor sana bır sey yapmıyor mu?

İnş cnm Allah tüm isteyenlere nasip etsin öyle güzel bi duyguyu..Sen nekdrlık evlisin nezamandır düşünüyodunuz bebiş

ben 2 senelık evlıyım
1 senedır korunmuyorum ama olmuyor
2 ay öncesi klomene basladım. gecen ay tek yumurta 22 mm olmus catladı kendılıgınden ıgneye gerek kalmadı ama bılmıyorum ıste beklemedeyım adet olmadım daha gecen ay 11nde olmustum

senın bebıısın varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…