Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar ya benim kafam çok karışık daha adet olmama da bir hafta var hamile olabilirim de olmayadabilirim bir takım belirtilerim var ama bel ağrısı kasık ağrısı esela bu sabah adet oldum sandım uykudan uyandım bel ve kasık ağrısıyla ama tık yok ne olucak bilmiyorum ama ben şimdiden önümüzdeki ayın planını yapmaya başladım...ilaç kullanmak istemiyorum aslında ama eğer bu ay olmazsa ne yapıcamı bilemiyorum bir yanım hazır rahim bu sürece alışmışken hazırken tekrar dene ara verme sakın diyor bir yanım da tiroidim düzene girince kendiliğinden olur mu diyorum tek yumurtalık ve tek tüpüm de olsa yumurtluyorum ve tüpüm de açık. açık ki ilk yumurta oluştuğu ayda hemen hamile kaldım kafam çok karışık napıcamı bilemiyorum bat 15 ağustos bu gidişle ben adetime 2 gün kala test yapıcam ...
belki de önce bir tiroid ölçümü yaptırırım ona göre de jinekoloğumla konuşup ilaçsız takip isteyebilirim offffffffffff of içim şişti

seker ılac 850 yı tek kullanabılıyorum o bıle mıde mı altus edıyor sana bır sey yapmıyor mu?

ben ılk gulıfor kullanıyodum berbat oldum sureklı bulantı sonra gıttım ılacımı degıstırdı gercı bunlar aynı maddelerı ıcerıyor ama bu bısey yapmadı alıstı bunyem

ben ılk gulıfor kullanıyodum berbat oldum sureklı bulantı sonra gıttım ılacımı degıstırdı gercı bunlar aynı maddelerı ıcerıyor ama bu bısey yapmadı alıstı bunyem

hımm canım allah ıns en kısa zamanda bızede bebek verır. ramazandan sonra ender saracın sogan kurunu denemeyı dusunuyorum

Sanki beni anlattın aynıyım ben de 2 ay önce klomen + çatlatma iğnesi kullandım sonuç yok temmuzdada rahim ilmi çekildim temiz çıktı ama gene bişey yok adetliyim şuan bu ayda ramazandan dolayı erteledim ilaçsız devam yanii:))

rahım fılmı nasıldı cekılırken acı duyuyor musun artık bende dusunuyorum bunca ılac yuklenıyor ya tüplerım kapalıda ondan olmuyorsa?

ben sorarken sen cevap verdin hayırlısı olsun canım bol bol dua edelim mübarek ramazanda allahım dualarımızı kabul etsin hepiimize sağlıklı hayırlı bebişler versin inşallah

ben sorarken sen cevap verdin hayırlısı olsun canım bol bol dua edelim mübarek ramazanda allahım dualarımızı kabul etsin hepiimize sağlıklı hayırlı bebişler versin inşallah

Evet cnm öyle olmuşş Aminnnn inş cnm..Birbirimize bol bol dua edelim bi başkasına edilen dualarında makbulu çokmuş..

rahım fılmı nasıldı cekılırken acı duyuyor musun artık bende dusunuyorum bunca ılac yuklenıyor ya tüplerım kapalıda ondan olmuyorsa?

Yok inanılmaz rahattı cnm sıfır acı yanii..Ama her yer öyle değilmiş yeni teknoloji kullanan yerlere git derim ben de senin gibi düşündüğümden sadece 1 ay ilaç içtikten sonra gittim çektirdim ben de çok korkuyodum ama çok araştırdım istanbuldaysan avrupa yakasında fındıkzade radyomarı şiddetle tavsiye ederim 5 dk bile sürmüyo yanii..

Olanı duydum cnm ama ben de olmadı...

ya dün siklusun 16. günüydü ben 14. gün ovulasyon testi yaptım kontrol çizgisine yakın çıktı rengi ama pozitif değildi. 15.gün yapsam pozitif olurdu heralde.16.gün yani dün de kasıklarımda batma oldu akşamına da akıntı içinde belli belirsiz kan farkettim . inşallah hayırlısıyla yumurtlama olmuştur ve inşallah hayırlısıyla tutmuştur .rabbim dualarımızı kabul etsin....

Ayy inş yerleşme kanamasıdır cnm yaaa inşş..

yerleşme derken ????

Cnm bebek yerleşirkende lekelenme şeklinde kanama olabiliyo 2-3 gün kdr sürebiliyomuş bu.. Gerçi senin de yerleşme kanaması için de erken aslında çünkü bebek 10 günde rahme yerleşiyomuşş sanırım yerleşme kanaması o anda olur..Yani beklenen adet tarihine bikaçgün kala..Senin kasıklarında ilişki anındamı batma oluyo yoksa normal halindeykende oluyormu?

Son düzenleme:
hımm canım allah ıns en kısa zamanda bızede bebek verır. ramazandan sonra ender saracın sogan kurunu denemeyı dusunuyorum

benım bır arkadasım wardı 20 sene cocukları olmamıs sogan kuru yaptı menepoza gırdım dıye dr a gıdıo hamıle şok oldu suan kızı war 2 yasında dene cnm

yok dün bi yere gitmiştim oturuyodum orda hissettim batmayı dün bikaçkez oldu.bugün yok mesela.ilişki sırasında değil yani....

[
Selam canlarım. Epey uzun bi aradan sonra bugün sizleri özlediğimi farkedip bi göz attım topiğimize. Umarım herkesler iyidir.

QUOTE=demos84;20421944]Kızlar umutlum22 ve dönserden haber varmı nasıllar acaba?????[/QUOTE]
Demosuum kulaklarım çınlamış sanırım ve hemen geldim. Gülüm hamileymişsiiiiin. Çoook güzel bi haber bu. Allahım hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah. Eşinle problemlerini tekrar gözden geçirirsin mutlaka ama evet kesinlikle haklsıın bu meleği doğurmalısın. Sonuç ne olursa olsun, Rabbimin bi mucizesi bu. Şu hayata sadece bir defa geliyoruz. Nerede mutlu olacaksan orada yaşa canım. Hakkında hayırlı olan kararı verirsin inşallah. Tekrar çoook tebrik ediyoruum.
canım malesef ya..bende cok merak ediyorum onları...donser in hamileliği iyi gidiyordur inşallah..umutlum ne yaptı acaba..?/
Sevdeciğiiim merhaba canım. Sen de adet olmuşsun yine gülüm. Boşver hayatım, senin canın sağ olsuun. Rabbim sana ve senin gibi evlat hasretiyle yanan herkese hayırlı, uzun ömürlü evlatlar nasip edecek inşallaaahh. Şu anki durumunu tahmin edebiliyorum güzelim. Üzülme demek kolay, uygulamaya gelince insan biraz zorlanıyor. Ama günün birinde (inşallahh en kısa zamanda) bu günleri hatırladığında gülümseyeceksin inan bana.
Selam sevocuğuuum. Sen neler yapıyorsun. Nasılsın güzeller güzelii.
CimcimemÇağlaaam merhabaa. NAsılsın, nasıl gidiyor hayat?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…