Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

waaoovvv :KK70: bak sen şunlara :KK70: tamm cnm..ilgine teşk.. evet yeniyiz ve bi stres bi stress anlatamm. sabha arkadaş sordu..dedim böle böle..olsun ne olcak..sonraki aya bakarsınız dedi..benim yüz düşük tabii..sanki 15 yıldır evlisin ve bebiş istiyorsun olmuyor dedi :) şimdik şu andan sonra düşünmicem :KK70: free takılcam iyce :KK70:

Valla biz ilk evlendiğimizde 7-8 ay bi korunduk bi korundukki anlatamam ödüm patlıyodu sperm kaçıcak sanki hemen olucak gibi geliyodu..Meğer nerdeeeeeee boşa sıkıntı çekmişiz yani ondan sonra hep özgürüz yaniiii:)))) Dün 2.senemiz doldu ama ortada hala bişey yok düşün yanii:KK1: Sen inş bizim kdr beklemezsin tabii hemen olur inşş sizi fazla uğraştırmadan...Stres de çok etkiliyomuş hormanları gerçekten ama insanın da elinde olmuyor işte..Senin ztn stres yapıcak bi durumun yok cnm çok yenisinn olur senin inşş...

Son düzenleme:
Valla biz ilk evlendiğimizde 7-8 ay bi korunduk bi korundukki anlatamam ödüm patlıyodu sperm kaçıcak sanki hemen olucak gibi geliyodu..Meğer nerdeeeeeee boşa sıkıntı çekmişiz yani ondan sonra hep özgürüz yaniiii:)))) Dün 2.senemiz doldu ama ortada hala bişey yok düşün yanii:KK1: Sen inş bizim kdr beklemezsin tabii hemen olur inşş sizi fazla uğraştırmadan...Stres de çok etkiliyomuş hormanları gerçekten ama insanın da elinde olmuyor işte..Senin ztn stres yapıcak bi durumun yok cnm çok yenisinn olur senin inşş...

ınş cnm.. ama benimde kasımda 2. yılım doluyor aynı gibiyiz..:) korunmayı yeni bıraktık...sormaa yaaaa...:))))) aman allah ım o nasıl bi mücadele idi..bizde çk dikkat ettik cnm :)) bakalım..kısmet..Rabbim kısa zamanda hayırlısını nasip etsin.. gönlümüzdekini versin cnm..her hamiş olmak isteyenin...

ınş cnm.. ama benimde kasımda 2. yılım doluyor aynı gibiyiz..:) korunmayı yeni bıraktık...sormaa yaaaa...:))))) aman allah ım o nasıl bi mücadele idi..bizde çk dikkat ettik cnm :)) bakalım..kısmet..Rabbim kısa zamanda hayırlısını nasip etsin.. gönlümüzdekini versin cnm..her hamiş olmak isteyenin...

Bilseydim böyle olucağını ilk geceden rahat takılırdıkkk valla:KK1: Bir de herkes 1-2 sene korunun fln diyodu annem ablamlar fln 2 sene korunun tadını çıkarın fln demişlerdi neyseki onları dinlememişim Allahtan 7 ay sonra başladık yanii..olmayınca da 2 ay önce başladık bakalım tedaviyee...Allah herkesin gönlüne göre verir inş meleklerinii...

Son düzenleme:
Bilseydim böyle olucağını ilk geceden rahat takılırdıkkk valla:KK1: Bir de herkes 1-2 sene korunun fln diyodu annem ablamlar fln 2 sene korunun tadını çıkarın fln demişlerdi neyseki onları dinlememişim Allahtan 7 ay sonra başladık yanii..olmayınca da 2 ay önce başladık bakalım tedaviyee...Allah herkesin gönlüne göre verir inş meleklerinii...

amin ınş cnmcım...evet erken yol almak herzaman için iyidir..bide benim eşim varikoselden operasyon geçirdi. hastalık daha çk yeniydi..nişanlıydık ozaman. bizimki pimpiriktir biraz. öylesine kontole gittiğinde öğreniyor hastalık başlangıcını.hastalık ile ilgili bilgin varmı bilmiyrm. ilerlerse erkekde kısırlık yapıyor. ama başında tedbirini alırsan hiçbi zararı yk biliyrm. bizimkide akşam haberi alınca..ramazandan sonra kontrole gidicem dedi..bakalım bide o görünsün..ondan sonra içimiz gönlümüz rahat olucak....

amin ınş cnmcım...evet erken yol almak herzaman için iyidir..bide benim eşim varikoselden operasyon geçirdi. hastalık daha çk yeniydi..nişanlıydık ozaman. bizimki pimpiriktir biraz. öylesine kontole gittiğinde öğreniyor hastalık başlangıcını.hastalık ile ilgili bilgin varmı bilmiyrm. ilerlerse erkekde kısırlık yapıyor. ama başında tedbirini alırsan hiçbi zararı yk biliyrm. bizimkide akşam haberi alınca..ramazandan sonra kontrole gidicem dedi..bakalım bide o görünsün..ondan sonra içimiz gönlümüz rahat olucak....

Çok basit bi operasyonmuş o ztn..Olduysa sorun olmaz ztn inş..

tekrar merhabalar..
beklenmedik bir biçimde 2 gün öncesinden kırmızıları gördüm..moralim aynen yine yerlerde sürünüyor tabi..tamam bu ay hiç bir tedavi görmedim ama ne bilim yinede kendiliğinden olur düşüncesine kaptırmışım baya kendimi..sanki rahim filmi çektirdimya yine olur diye düşünmüştüm...gün saymalar hayal kırıklığı ne zaman bitecek bilmiyorum ama inanın hep aynı süreci yaşamaktan yoruldum artık...bir kaç güne anca toparlarım artık..ramazan günlerinde iftara cağırayım eşi dostu diyordum...elimi kaldıracak halim yok..hiç bir şey canım istemiyor..hayat duruyor sanki..neden bu kadar kaptırıyoruz kendimizi ya...neden gün sayıyıoruz ve neden hep aynı hayal kırıklığını yaşamaktan yorulmuyorruz...nedennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:95:

friendly canım..sil beni ağustostan..4 eylül yeni günüm...yine aynı sürece girmek istemiyorum ya...ne yapsam ki..
canım kırmızıları görmene gerçekten çok üzüldüm çünkü bende aynı şekilde bi kaç gün öncesine kadar moralman yerlerdeydim ve hala da kendimi toparlayamıyorum çok yıpyratıcı bi süreç seni çok ama çok iyi anlıyorum canım ne olur üzülme her işte vardır bi hayır kısmet böyleymiş:KK50::KK50::KK50: bende artık bıktım her ay yumurta takibinden klomenden vajinal ultrasondan nefret eder oldum zaten eşimle ya aşılama ya da tüp bebeğe karar verdik bu böyle gitmez her ay hüsran her ay bi yıkım rabbim bizlere bol bol sabır versin güç versin :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
Selam kızlar nasılsınız uzun zamandır siteye girmiyorum bu haberi bu kadar coşkusuz verdiğim için çooookk üzgünüm rahim filmi çektirdikten sonra hiçç ilaç kullanmadım ve dr da gitmedim geçen ay saçma sapan bir adet düzeni yaşadım dr adet olarak bile saymadı ve tedaviyi kestim eşimle aramız bozuktu inanınki ilişkiden sonra oturup ıkınıyordum tutmasın diye gün saymadım ve fazla ilişkide olmadı 1,5 yıllık bekleyişimi bitirmiştim kafamda 1 hafta önce evi terk edip anneme geldim dün içime kuşku düştü hiç beklemiyordum ama yaptım geçen ayki kahverengi leke gelen tarihe baktım ve daha günüm geçmemiş bile ve koskocaman çift çizgi çıktı hemen dr a gittim bugün sonucu aldım sevinçten havala uçmam gerekirken ağladım 2,5 haftalık sanırım ama eşime söylemedim oda bugün zehirlenmiş hastaneye kaldırmışlar haberini aldım allak bullağım bu haberi öyle bir zamanda aldığım için çok üzgünüm ama hayırlısı buymuş bebeğim geliyor allah izin verirse bakalım durum ne olacak gerekirse tekbaşıma bakar büyütürüm canımı dişime takarım ama onu bıraaaakkkkmmmaammmm..
canım senin adına hem çok sevindim hem de çok üzüldüm rabbim bebeğini sana bağışlasın onu korusun inşş eşinle de en yakın zaman da aranız düzelir bebişinizi beraber büyütürsünüz allahım hakkınızda hayır neyse onu nasip etsin sizlerle
tekrar bebeğin hayırlı olsun canım :nazar::nazar::nazar::nazar:allahım bu mucizeyi en yakın zaman da bizlere göstersin yaşatsın inşş aminnn:KK25::KK25::KK25::KK25:
Günaydın cnm iyiyim sen nasılsın? Evet benim kırmızılar geldi neyazıkki 4. günüm..Doktora gitmedim ya ramazandan dolayı erteledim ilaç içince gene takip fln olucak oyüzden vazgeçtim gene ilaçsız deniycez bakalım incir yicem ve ateşimi kontrol ederek gidicek bu ay.. bakalım vücudumu çözmeye çalışıyorum artık..Sadece doktorla olmayacak bu iş anladığım kadarıyla:))

kırmızılar gelmiş canım inşş bu ay son olur senin için rabbim bebeğini en yakın zaman da sana gönderir bu mübarek ayın hürmetine canım :KK16::KK16::KK16:

Cnm mrb..Nerelerdesin uğramaz oldun artıkk:)) Klomenle yeni sürecin hayırlı olsun cnm..Adet trhni yaklaşık olarak düzenliyorum sen gelince söylersin düzeltiriz olmazsa...

sorma bu aralar çok yoğunum annem yanımda ya geziyoruz bol bol evde oldukça geçmişi okuyup yazıp çıkıyorum.adet tarihini doğru yazmışsın canım sağol.cuma günü doktora gitcem bakalım yumoşlar ne alemde

sorma bu aralar çok yoğunum annem yanımda ya geziyoruz bol bol evde oldukça geçmişi okuyup yazıp çıkıyorum.adet tarihini doğru yazmışsın canım sağol.cuma günü doktora gitcem bakalım yumoşlar ne alemde

Ohhh gezinin ana kız negüzel..İnş hayırlı bebeiş yapıcak yumoşar gelişmiştir cnm inşş..

...........................................

Son düzenleme:

................................................

Son düzenleme:
tekrar merhabalar..
beklenmedik bir biçimde 2 gün öncesinden kırmızıları gördüm..moralim aynen yine yerlerde sürünüyor tabi..tamam bu ay hiç bir tedavi görmedim ama ne bilim yinede kendiliğinden olur düşüncesine kaptırmışım baya kendimi..sanki rahim filmi çektirdimya yine olur diye düşünmüştüm...gün saymalar hayal kırıklığı ne zaman bitecek bilmiyorum ama inanın hep aynı süreci yaşamaktan yoruldum artık...bir kaç güne anca toparlarım artık..ramazan günlerinde iftara cağırayım eşi dostu diyordum...elimi kaldıracak halim yok..hiç bir şey canım istemiyor..hayat duruyor sanki..neden bu kadar kaptırıyoruz kendimizi ya...neden gün sayıyıoruz ve neden hep aynı hayal kırıklığını yaşamaktan yorulmuyorruz...nedennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:95:

friendly canım..sil beni ağustostan..4 eylül yeni günüm...yine aynı sürece girmek istemiyorum ya...ne yapsam ki..

canım üzme kendini ne olur yıpratma tedaviye başlarsın yada ilaçsız takibe gidersin önümüzdeki ay bakalım yumoş gelişimin oluyor mu? olmazsa yeniden başlicaz klomene napalım...

canım benim üzülme diyemicem artık söylicek söz bulamıyorum kendi durumumdan sonra herşey kısmetönce allahın sonra sizin sayenizde kavuşacam bebeğime inşallah rahim filmi olayını sizden duydum siz önerdiniz bana dr a kalsa daha kaç ay bekletecekti yarın dr a gidecem bakalım inşallah bir sorun yoktur geceleri hiç uyuyamıyorum ve inanın sizler ve bebeğim için sürekli dualar ediyorum size saçma gelecek ama ben hala inanamıyorum sanki bişe olacakta bu rüya sona erecek gibi geliyor. ::KK43:((

canım hele bir keseyi gör kalp atışlarını duy o zaman inanırsın bak :KK70: bu arada eşinle aranız nasıl bir gelişme var mı bak o kadar telkinde bulunduk hiç mi duygusallaşmadın :)

bende tedavi görüyorum haziranda sabah akşam içtim klomenı bırsey olmadı gecen ay sadece sabah ıctım tek yumurtam 22 m olmus ve sonrada catladı sımdı beklıyorum progesteron tahlılı yaptırdı dr 6.4 cıktı :emir_bebek:

ne güzel 3 un ustunde olması gerekıyordu bende ılk ay tek tek ıctım bır sey olmadı sonrakı ay ıkıse ıkıse ıctım 18 cm oldu sorna catlaktık tık yok sımdı beklemede oldugum 2. ayın glukofen kullanıyorum sadece bu ay adetımde kahverengı geldı tamamı hemde bugun son günüm belımde fılan ağrılarım var doktoru mu da degıstırmeye kadar verdım hele du ramazan bır bıtsın...

bende tedavi görüyorum haziranda sabah akşam içtim klomenı bırsey olmadı gecen ay sadece sabah ıctım tek yumurtam 22 m olmus ve sonrada catladı sımdı beklıyorum progesteron tahlılı yaptırdı dr 6.4 cıktı :emir_bebek:

İnş cnm Allah tüm isteyenlere nasip etsin öyle güzel bi duyguyu..Sen nekdrlık evlisin nezamandır düşünüyodunuz bebiş

ne güzel 3 un ustunde olması gerekıyordu bende ılk ay tek tek ıctım bır sey olmadı sonrakı ay ıkıse ıkıse ıctım 18 cm oldu sorna catlaktık tık yok sımdı beklemede oldugum 2. ayın glukofen kullanıyorum sadece bu ay adetımde kahverengı geldı tamamı hemde bugun son günüm belımde fılan ağrılarım var doktoru mu da degıstırmeye kadar verdım hele du ramazan bır bıtsın...

bende drumu degıstırıcem bana acıklama bıle yapmadı bak sen negusel 3 uzerı dedın saol canm mutlu oldum sımdı
dr yumurta catlamıs dedı sadece okdr ılıskı falan bıle vermedı demedı yanı bısey onu yap bunu yap enteresan bısı ya
bende glucophage kullanıyorum sabh aksam 1000
gecen ay 11nde adet oldum bakalım bu ay ne olucak beklemedeyım

sende ınsallah en kısa zamanda hamıle kalırsın canım

bende drumu degıstırıcem bana acıklama bıle yapmadı bak sen negusel 3 uzerı dedın saol canm mutlu oldum sımdı
dr yumurta catlamıs dedı sadece okdr ılıskı falan bıle vermedı demedı yanı bısey onu yap bunu yap enteresan bısı ya
bende glucophage kullanıyorum sabh aksam 1000
gecen ay 11nde adet oldum bakalım bu ay ne olucak beklemedeyım

sende ınsallah en kısa zamanda hamıle kalırsın canım
seker ılac 850 yı tek kullanabılıyorum o bıle mıde mı altus edıyor sana bır sey yapmıyor mu?

İnş cnm Allah tüm isteyenlere nasip etsin öyle güzel bi duyguyu..Sen nekdrlık evlisin nezamandır düşünüyodunuz bebiş

ben 2 senelık evlıyım
1 senedır korunmuyorum ama olmuyor :KK43:
2 ay öncesi klomene basladım. gecen ay tek yumurta 22 mm olmus catladı kendılıgınden ıgneye gerek kalmadı ama bılmıyorum ıste beklemedeyım adet olmadım daha gecen ay 11nde olmustum

senın bebıısın varmı

X