Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

bana da yzdı dün yarın başlamam gerekiyor ama korkuyorum yeniden kilo verdim almak istemiyorum :KK43:

selam arkadaşlar ben yeniyim bana da yardımcı olursanız sevinirim.klomen kullandım 12. gün 3 yumurtam olmuş ama çok büyümüşler 22 mm dedi doktor. çatlatma iğnesi vermedi
bu yumurtalar çatlamaz mı peki?

selam arkadaşlar ben yeniyim bana da yardımcı olursanız sevinirim.klomen kullandım 12. gün 3 yumurtam olmuş ama çok büyümüşler 22 mm dedi doktor. çatlatma iğnesi vermedi

benimde 3 aydır 22mm oluyorlardı ilk ay vurdu sadece çatlatma iğnesini diğer aylarda çatlamak üzere dedi. belki çatlamak üzereymiştir seninde.

ya kızlar 2 aydır adetten sonra lekelenmelerim devam ediyor normalde 5-6 gün sürerdi geçen ay 8 gün sürdü buay 9. gün kahvemsi lekeler geliyor hala bu ay doktorada gitmedim ilacın etkisi herhalde öff bir sürü hormon ilacı yükledik bünyeye yine olmadı bünyeyi bozmaktan başka işe yaramadı.

benimde 3 aydır 22mm oluyorlardı ilk ay vurdu sadece çatlatma iğnesini diğer aylarda çatlamak üzere dedi. belki çatlamak üzereymiştir seninde.

ya kızlar 2 aydır adetten sonra lekelenmelerim devam ediyor normalde 5-6 gün sürerdi geçen ay 8 gün sürdü buay 9. gün kahvemsi lekeler geliyor hala bu ay doktorada gitmedim ilacın etkisi herhalde öff bir sürü hormon ilacı yükledik bünyeye yine olmadı bünyeyi bozmaktan başka işe yaramadı.

Rabbim herkesin yardımcısı olsun öncelikle..kızlar bişi dicem yaa,, evlenmeden önce yumurtlama dönemimde kıl gibi kırmızı bişi oluyodu akıntımda..bende korktum ve dr gittim..dr bana 10 kadından 2 si bu durumu hisseder dedi. yani yumurtluyomuşum ozaman.bende o 2 kişiden biriymişim.tabi bekar olunca bu konularla ilgilenmiyorsun. bende bilmiyrdum yumurtlama döneminin ne zaman olduğunu..neyse bu arada 2008 de gittim dr a. ve dr gayet normal olduğunu demişti..2009 kasımda evlendim. 2 ay sonra tekrar gittim..iltihap var dedi çk az fitil verdi..ondan sonra hiç gitmedim..ve şimdi düşünüyrz. ve hazırlık için hiç dr gitmedim. taa ozamanki dr un demesine güvenerek..şöle bişi duydum..evlendikten sonra 1 yıldan fazla korunursan yumurtalıklar tembelleşirmiş..ben ilaç almadım eşim korundu bu arada. ya aslında bu ay yeni başladık çalışmalara ama..henüz adet tarihim gelmedi yani. acaba tembelleşmiş midir yumurtalarım. bu tarz bişi duydunuz mu...korkuyrm :KK43:

arkadaşlar bilyorsunuz bu ay ilk kez klomen kullandım.ama maalesf adet oldum.:KK50:

ama adetim tam günümde oldu fakat diğer adetlerime göre daha az oldu.böyle olan varmı?açıklarmısınız?

arkadaşlar bilyorsunuz bu ay ilk kez klomen kullandım.ama maalesf adet oldum.:KK50:

ama adetim tam günümde oldu fakat diğer adetlerime göre daha az oldu.böyle olan varmı?açıklarmısınız?

bende bu ay klomeni ilk kez kullandım ve adetim normale göre çok yoğun geldi yani kahverengi ve parça parça...dr.uma sordum normal dedi.adetlerim her defasında 5-6 gün sürerdi ama bu kez 4.gün bitmek üzere...ilaçlarla iyi olalım derken hepten bozduk bünyeyi...offf...herşey bebek için,,,:emir_bebek:

gunaydin kizlarrrr ya ben cok uzgunum doktor yumurtanin catladigini soyledi ama benim atesim bi turlu yukselmiyo kafaya taktim simdi acaba dr. yanlismi gorduu:KK14::KK14:

canım hiç ümitsizliğe kapılma bende geçen ay ilk defa kullandım klomeni ve şu an 7haftalık hamileyim 14.gün doktora gittiğimde bana yumurtan istediğim büyüklükte değil demişti iğnede vermedi ama kendiliğinden geldi bebişimiz inşallah güzel haberlerini alırız:nazar:

canım hiç ümitsizliğe kapılma bende geçen ay ilk defa kullandım klomeni ve şu an 7haftalık hamileyim 14.gün doktora gittiğimde bana yumurtan istediğim büyüklükte değil demişti iğnede vermedi ama kendiliğinden geldi bebişimiz inşallah güzel haberlerini alırız:nazar:

tşekkür ediyorum sudesu, ben etrafımdakilere bu kadar açık soramıyorum ve bu kadar net bi cevapta alamıyorum.benim bebişim de kendiliğinden gelir inşallah. peki bişey daha sorcam bu çatlama günü hakkında bi bilgin var mı?

selammmm
yarın regl günüm heyecanla bekliyorummm nolcak diye:18:
görümcem dün gece doğum yaptı tombik bi kızı oldu onun adına seviniyorum ama bi taraftanda kendime üzülüyorum ne bliyimmm tuhaf hissediyorum kendimi.neyseee kızlarrr öpüyorum hepinizi :KK54:
:80:

selammmm
yarın regl günüm heyecanla bekliyorummm nolcak diye:18:
görümcem dün gece doğum yaptı tombik bi kızı oldu onun adına seviniyorum ama bi taraftanda kendime üzülüyorum ne bliyimmm tuhaf hissediyorum kendimi.neyseee kızlarrr öpüyorum hepinizi :KK54:
:80:

insallah hamilesindir cnm bende bi kizim olsun cok istiyorum boyle kiz cocuklarina baska bi sevgim var ne yalan soyliyim erkek cocuklari hic ilgimi cekmiyo insallah gonlumuzdekini hayirli kilar Rabbim bizlere bende seni optum cnmmmm:KK71:

arkadaslar bu ay biz klomen tedavise basladik. adetin 3.gunu baslayip 7 gun kullaniyorsun. sonra ostrejen tableti verdi, onuda 7.gunden baslayip 13.gune kadar gunde 3 defa kullan dedi.
ben bu ilaclara basladim fakat ramazanda geldi, eger ilaclari kullanirsam 15 gun oruc tutamiyorum, napayim sizce? siz doktora sordunuzmu?? oruc tutun dedimi doktoruz?? ben yurtdisinda yasiyorum oyuzden doktora sormadim. lutfen yardimci olun.

gunaydin kizlarrrr ya ben cok uzgunum doktor yumurtanin catladigini soyledi ama benim atesim bi turlu yukselmiyo kafaya taktim simdi acaba dr. yanlismi gorduu:KK14::KK14:

canim doktor manitorden dogru gormustur yumurtanin catladigini. oyuzden panik yapma, doktorun dedigi ates yonteminden daha saglidir inan bana. sen hic birseye kafaya takmadan, bugunlerde calismaya baslayin. hadi bakalim kolay gelsin :)

arkadaslar bu ay biz klomen tedavise basladik. adetin 3.gunu baslayip 7 gun kullaniyorsun. sonra ostrejen tableti verdi, onuda 7.gunden baslayip 13.gune kadar gunde 3 defa kullan dedi.
ben bu ilaclara basladim fakat ramazanda geldi, eger ilaclari kullanirsam 15 gun oruc tutamiyorum, napayim sizce? siz doktora sordunuzmu?? oruc tutun dedimi doktoruz?? ben yurtdisinda yasiyorum oyuzden doktora sormadim. lutfen yardimci olun.

ben emin degilim cnm nasil olur ben cunku hep ayni anda yutuyorum mesela bu ay gunde 3 tane almam gerekti klomeni dr. ayni anda yutucaksin dedi ama sana sabah aksam dediyse bilemiyorum yinede doktoruna bence sor cnm ben simdi kullandim bekleme suresindeyim eger bu ay olmazsa agustosun ortasina dogru yeniden klomen alicam ama ramazan oldugu icin planim 2 sini iftardan sonra 2 sinide sahurdan once almak yani gunde 4 tane alicam ilerki periodda insallah gerek kalmaz bu ay olurda birde hangi ulkedesin cnm insallah en kisa zamanda hamile kalirsin...:KK71:

canim doktor manitorden dogru gormustur yumurtanin catladigini. oyuzden panik yapma, doktorun dedigi ates yonteminden daha saglidir inan bana. sen hic birseye kafaya takmadan, bugunlerde calismaya baslayin. hadi bakalim kolay gelsin :)

aslinda panik yapmamim sebebi yumurtam kucuktu 12.gunumde 13mmdi 2 gun sonra bi bakti dr.yumurtan catladi bende buyumedenmi catladi diye korkuyorum bide atesim yukselmedi acaba doktormu yanlis gordu yoksa yumurta kucuk catladida atesim ondanmi yukselmedi bir suru vesvese yapiyorum kendime hayirlisi olsun ne diyim beklemekten baska carem yok...cvp icinde tskr ederim cnm...:KK54:

merhaba canım bende 3 ay kullandım adetlerim zamanında oldu ve aynı seninki gibi daha az oldu benimki normalde çok az olur bu sefer iyice azalmıştı ama doktorum normal demişti hatta sancım çok olmuştu oda normalmiş...eşin sperm testi yaptırdı mı canım?hem daha yeni kullanmaya başlamışın umarım hamiş kalırsın....ben rahim filmide çekindim umarım sende gerek kalmaz....

Kızlar günaydın ve iyihaftalar.....Hepinizin ramazan ayı mübarek olsun Allah bu sıcaklarda bize sabır ve güç versin..Boooll bebişli bir ramazan ayı diliyorum hepinizee...:21:

selam kızlar öncelikle ramazan ayının herkes için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Rabbim derdimize derman verir ve hayırlısıyla bebişlere kavuşuruz inşallah...
benin yumurtaların üçüde sağ tarafımda imiş ve 2 gündür çok ağrı çekiyorum sadece o bölgede, hatta dokununca orasının çok ateşli olduğunu hissediyorum. sizce nedendir 16. gündeyim şu an

X