Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

slm hanımlar. size bir şey sormak istiyorum
ben bu ay ilk defa klomen kullanacağım ancak reglim 7 gün geciktikten sonra geldi, ilk defa bukadar gecikti, normalde 28-30 gün arayla kesin adet olurum. bugün de adetimin 2. günü
bu gecikmeye rağmen klomeni kullanmamın bir sakıncası yoktur değilmi?
doktorum tatilde olduğu için ulaşamıyorum, siz ne dersiniz, var mı bi yorumunuz?

Slm cnm Klomenin adeti geciktirdiğini söylüyolar normal bi durum yanii..Ama sen 2. klomene başlıycaksın sanırım dr tatilde diyosun yumurta takibin nolucak pekii..Bu ilacın takiple kullanılması doğru çünküü..

cnm ben bu ay ilk defa kullanacağım klomeni. doktorum haftaya dönüyor, zaten ilacım da (eğer kullanırsam) pazar günü bitiyor, ilaç bittikten 3 gün sonra çağırdı, doktorum o tarihte burda olacak yani orda bi sıkıntı yok da ben kullansam mı kullanmasam mı ???

adet düzensizliğin için doktorun ne diyo peki?sorun olmuyor değil mi

Ben evlenmeden önce herzaman olmasa da 4-5 aya kdr adetimin uzadığını bilirim ozamanlar polikistik over diyolardı o aralar soğan suyu fln yapmıştım o biraz daha iyi geldi 2 aya kdr düştü..Evlendikten sonra daha da düzene girdi 2 senedir 30-40-50 gün arası oluyorum bu benim için iyi yanii eskiye göre:) Bikaç dra gittim pko olmadığımı söylediler bu doktorumda öyle dedi..geçmiş demekki..ama genede tam zamanında değil yanii..

Son düzenleme:

Pardon cnm bi an öyle sandım..Doktorun uygun gördüyse kullan bence cnm ..

anladım canım belki zamanla biraz daha düzene girer.pko olmamanda güzel ayrıca

bnmde gğüslrm sızlıo geceden beri 4. gnm hala adet olmdm

adetin 2. günü dediyse o zaman alıcaksın ilacı. adetinin geç başlamış olması önemli değil.

Burada heppimiz aynı sorundan dolayı varız, derdimiz aynı, bizi bizden başka anlayanımız olmaz, biz herşeyi burda paylaşırdık, mutluluğumuzu, üzüntümüzü, belirtilerimizi..... Ne oluyor şimdi? nedir bu kavga? yapmayın kızlar, şu 3 günlük dünyada değmez birbirimizi kırmaya...
İZMİRLİ, SEVOSEVO, UMUTLU22, UMUTLUYUM, DONSER, DEMOS ve ismini sayamadığım diğer arkadaşlar nerde kaldınız, bende fazla girmiyorum o yüzden mi karşılaşamıyoruz, İZMİRLİ hala seni merak etmekteyim, nedir durum???

cok doğru sölüosun cnm bnm.... sende durmlar ne war mı brsey

bu gün çatlatma iğnemi vurulalı 12 gün oldu dün dayanamadım idrar testi yaptım ve negatif çok üzgünüm ama yılmadım bügün ditip kan testi yaptım saat 4 buçukta alcam siz yorum yaparsanız çok mutlu olurum her zaman ki adet
tarihime bakılırsa DAHA 7 gün var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…