Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Cnm sen baya acele etmişsin daha 1 haftan varmışş..

slm kızlar rahatsızdım kaç gündür giremedim bir türlü yeni girdim ama çok şaşırdım arkadaşlar neyi paylaşamuyorsunuz biz buraya dertleşmeye sitres atmaya birbirimize yardımcı olmaya geliyoryuz lütfen birbirinizi kırmayın

iyiyim canım pek giremiyorum siteye .sanırım sende öyle tedavi olmayınca pek bi hareket olmuyor saldım çayıra mevlem kayıra hesabı . tatilden dolayı herhalde herkes bi kenara çekildi biraz uzaklaşmakta iyi gelmiyor degil . sen nasılsın . sende tedaviyi bıraktın diye hatırlıyorum inşallah tez zamanda kavuşursun melegine diger arkadaşlarımız gibi öptüm canım.

Evet uzaklaşmak çok iyi geldi, tedavi olduğum dönemlerde tamamen bağımlılık yapmıştı bu site, tedaviyi bıraktım, kafam rahat gün saymıyorum, tedaviden sonra adet döngümde bozuldu sanırım ama umarım düzene girer, yani bende de bir değişiklik yok, aynı tas aynı hamam yola devam......

mrb arkadaslar bugun doktora gittim 12.gunumdu ama 1 tane yumurta olusmus oda cok kucuk 13 mm ben 3 tane falan hayal ederken neyse hayirlisi igneyi yapmadi persembe gunu bi daha gidicem yaa kizlar sizce persembeye 18mm olurmu????

mrb arkadaslar bugun doktora gittim 12.gunumdu ama 1 tane yumurta olusmus oda cok kucuk 13 mm ben 3 tane falan hayal ederken neyse hayirlisi igneyi yapmadi persembe gunu bi daha gidicem yaa kizlar sizce persembeye 18mm olurmu????
olabilir canim bir de incir kuru yap persembeye kadar

biz müneccimiyiz nie soruyonuz kiii
klomene hangi gun baslayacagini bilmek icin muneccim olmaya gerek yok. Ama senin bacaginin kolunun uyusmasiyla hamile olup olmadigini ancak bir muneccim anlar.. Tc anayasasina gore resit olmayanlari bence bu konulara almamalilar.

sss
sağlık olsun be cnm önümüzdeki ay inş.olurda bzde sewiniriz allah hayırlısını sağlıklısını nasip etsn.....

sen ne yaptin adet olmamissin galiba daha kan testi yaptirmayi dusunuyomusun....ama bisey soyleyimmi cnm sana adetlerin duzensizse klomenden sonra ignede olmadiysan adet tarihin iyice sapitiyo bende oyle oldu gecen ayda yumurtam gelismemisti dr. igne yapmadi ve 46 gun sonra adet olabildimm....

da adet olmadım bn kan testide yaptırmadm artıkk blmiorum adetm düzenszdi normalde ama hala kasık, bel ,karın + göğüs sızlaması war bilmiorum artk adet mi olurum hamile mi olurum........cnmda sıkkın artk umrmda deil pzrtsne kadar bklcm adet olmzsm ksn testi yptrcm hayrlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…