Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ne güzel o zaman var daha zamanın .biliyosan da allahın izniyle olur inşallah...benim test çıkmış ve yine aynısı çıkmış yani negatif <2 yazıyodu değişen hiç mi bişey olmaz.hastalansam artık o zaman ya...yarın için aldım bakalım sıra anlatalım durumumuzu ....

Hımmm hayırlısı cnmm..Bidahaki aya yeni umutlar,yeni bekleyişler...Aslında hiç belirti yoksa dr a fln gitsen en azından adet olman için ilaç verir belki çokmu düzenliydi senin normalde..

Hımmm hayırlısı cnmm..Bidahaki aya yeni umutlar,yeni bekleyişler...Aslında hiç belirti yoksa dr a fln gitsen en azından adet olman için ilaç verir belki çokmu düzenliydi senin normalde..

hiç geç kaldığını bilmem böyle...düzenliydi yani bikaçgün önce falan olurdu yani.bakalım özelde ilgilenir kist var mı bakar.heralde bi kan testi ister hormonlar için gereklyse ilaç verir adet gelsin diye.bugüne kadar 2 doktora gittim ama ilgi görmedim.sözde özel hastane ama devletten yek farkı paralı olması ve hastaların tek tek alınması..bize düzgünce anlatan olmadı yani.o yüzden sıkıldım ben de .bakalım bu ne diycek . birinin karşımıza geçip olanı biteni baştan bu yana anlatmasına çok ihtiyacım var inan ...bugünkü doktora klomen kullanmıştım dedim.kim verdi sana klomeni dedi yani nerden çıktı der gibiydi...hayırlısıyla anormal bişey olmasa da rahim filmi de iyi çıksa allhın izniyle sağlıklı hayırlı bi çocuğumuz olsa artık....

bu göğüslerdeki şişme acaba neden yumurtlama zamanı şişmeye başlardı benim acaba diyorum imkansız gibi ama ..olabilirmi sence 15-16.günlerde falan yumurtluyodum bugün 40.gün çok var arada ama...

Evt cnm yaa doktor çok önemli ztn..İyi güvenilir bi doktor bulsan rahat edersin kafan karışmaz daha rahat olursun enazından..Sen nerde oturuyodun oralarda araştır int den fln yada tavsiye edebilcek kimse yokmu?

bu göğüslerdeki şişme acaba neden yumurtlama zamanı şişmeye başlardı benim acaba diyorum imkansız gibi ama ..olabilirmi sence 15-16.günlerde falan yumurtluyodum bugün 40.gün çok var arada ama...

Düzensiz adet gören biri olsan yumurtlama zamanların dicem ama senin öyle olmadığı için adetin gelmek üzere diyebilirim..Sadece göğsünmü şişti başka belirtin varmı?

Evt cnm yaa doktor çok önemli ztn..İyi güvenilir bi doktor bulsan rahat edersin kafan karışmaz daha rahat olursun enazından..Sen nerde oturuyodun oralarda araştır int den fln yada tavsiye edebilcek kimse yokmu?
akılsızlığı baştan yaptım ben.arkadaş tavsiyesiyle devlette bi doktor vardı ona gittim ama çocuk için değil yani kontrol amaçlı gitmiştim kürtajdan sonra.dedik ki özel hastane ilgilenirler ama inan devletten farkı kalmamış .doğal olarak ilgilenmediler yani. özel muayenehaneye gitmek varmış en baştan.özel farklı tabi.
Düzensiz adet gören biri olsan yumurtlama zamanların dicem ama senin öyle olmadığı için adetin gelmek üzere diyebilirim..Sadece göğsünmü şişti başka belirtin varmı?

acımaya da başladı göğüsler bu ay çok farklı şeyler yaşıyorum inan bana .anlam veremediğim bir sürü şey.hakkımızda hayırlısı olsun...artık kafa yormak istemiyorum bunun üzerine.yarın inşallah istediğim gibi güzel bişekilde herşeyi anlatır doktor....dua et benim için olur mu .....

Kızlarr iyi öğlenler dün doktoruma gittik adetin 12. günüydü üç tane yumurtan oluşmuş dedi 17mm 15 mm 13 mm ama rahim duvarın kalınlaşmamış dedi bunu neden dedi anlamadımm??? 2 gün daha bekleyelim dedi yarın tekrar gidicem çatlatma iğnesi yapıcam dedi inşallah Allahım bu kez nasip eder .dualarınızı bekliyorum

Evet cnm kafanı rahatlan başka şeylerle..İnş yrnki doktorundan memnun kalırsın cnm..Bak ezan ekiniyo dua edicem Allah kabul eder inşş..

Günaydın canlarımm cumamızz mübarek olsunnnn...

günaydınnnn kuzuuummm.hayırlı cumalar

canımmm gitmişsin doktora.merakla bekliyoruz sonuçları inşallahh bebiştirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

selam canım hadi hayırlısı.inşallah bebişin gelirrrr

gebelik durumu yoksa sürekli hafif ağrı şeklinde ve adet zamanı çoğalan ağrı şeklindeyse bu prolaktin hormonunun yükselmesinden kaynaklı olabilir..hiç prolaktin hormonunuza baktırdınızmı .. bende bu sorunu 6 sene önce yaşadım dediğiniz gibi bi çok abuk subuk doktora gittim... sonuçta tavsiye üstüne bi doktora gittim ogün bugün aynı doktora devam çünkü bütün sorunlarımı o doktorum sayesinde çözdüm .. çocuğumdaolmuyordu ondan önce zaten en büyük sorunum zamanla göğsümden başlayan ağrı altık koltuk altıma kadar vurmaya başlamıştı ve kolumu kaldıramıyordum .. bence bu sorun şişlik ve ağrınız varsa ve bir gebelik vs yoksa süt yani prolaktin hormonunuza mutlaka baktırın .. istanbuldaysanız doktorumu size tavsiyede edebilim...iyibi doktor ve şehirdışından yurt dışından tavsiyeyle gelen hastası bi hayli çok ..

Evet cnm kafanı rahatlan başka şeylerle..İnş yrnki doktorundan memnun kalırsın cnm..Bak ezan ekiniyo dua edicem Allah kabul eder inşş..

şimdi de burda okunuyo inşallah canım allahım bu ezanlar hürmetine dualarımızı kabul eder ve en yakın zamanda bize sağlıklı sıhhatli çocuklar nasip eder....allah razı olsun...

prolaktin geçen ay normaldi ama 3 ay önce 50 falandı yüksekti yani.ama bunu gören doktor hiçbişey yapmadan klomene başlattı tabi tutmadı ama bu ayki klomen öncesinde normal çıkmıştı prolaktin..bugün hepsine bi daha baktırayım dedim ama doktor sadece bhcg yaptı. bakalım yarın sebebini anlatır heralde....istanbulda değilim canım ya çok sağol

anladım hakkında hayırlısı olsun .. inşallah iyi bi doktor bulursun.. inşallah kısa zamanda bi bebişin olur bende tedaviyle yani klomenin ozamnki formu olan gonapene ile hamile kalmıştım şimdi oğlum 5 yaşında .. inşallah burda aynı sorunu yaşayan bütün arkadaşlarda birer birer tedavinin sonuucunu güzel bi hammişlikle alır ... bende yeiden baladım tedaviye ilk ayımdı bu ay inşallah bende güzel haberler almayı umuyorum ...

ben yani kendimhiç bilmiyorum kist mi değil mi en son 12mm olmuşlardı 18.günde...he onlar kist mi oldu onu bilmiyorum...doktora gitmiycem yani tekrar . öğleden sonra tekrar teste yollamaz çünkü

hıııııııııı bende sonuçların çıktı sandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…