Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Benimde geçen ay 12.günde aynıydı değerlerim 2 günde daha da büyürler çatlatma iğnesinden sonrada ilişki zamanları vericek..Olur cnm inşşş...Rahim duvarının 12.günde kalınlaşmaması normal gibi geldi bana adet dönemi biteli çok olmuyo çünküü... doktoruna gittiğinde tekrar sor bakalım ne demek istemiş?

selam arkadaşlar nasılsınız yeni geldim doktordan eşimdede bendede mantar varmış ilaç yazdı birsürü 1 haftada ilişkiyi yasakladı anlayacağınız bu ay ben yokummmmlistede artık eylülü ayına kaldı neyse nasip bundada vardır bir hayırrr sincap hamilemi değil mi anlamadım bennn??:44::44::44::44:

Günaydın cnm hoşgeldin geçmiş olsun tekrardan..Bunda da bi hikmet vardır cnm takma tafana..Sincabın durumu karışık biraz 9 gün geçmiş adetini ama test sonucu çıkmış bgn hamile değilmiş..

Günaydın cnm hoşgeldin geçmiş olsun tekrardan..Bunda da bi hikmet vardır cnm takma tafana..Sincabın durumu karışık biraz 9 gün geçmiş adetini ama test sonucu çıkmış bgn hamile değilmiş..

hoşbulduk canım evet bundada vardır bir h.kmet ben umutluydum sincaptan neyse hayırlısı olsunn

yani sadece bhcg ye bakıldı başka test yapmadı . yarın özelde bakar heralde kist var mı gerekirse adet söktürücü falan verebilir ...bakalım artık ne olcak....

slm adetime 1 gün war belim sızlıyo bide ayak bileklerim ve parmaklrm sızlıo.haffte özel bölgm sismiş adet mi olcm die böle dudaklarmda cok kururdu ve silvicem cıktı cwp bkly cnm öpldn

arkadaslar siz adet gununu sabirsizlikla bekliyosunuz bende 12.gunumu yani yumurtlamaya bakilcak gunuu gunler gecmiyo bi turluu insallah iyi haberler aliriz......

arkadaslar siz adet gununu sabirsizlikla bekliyosunuz bende 12.gunumu yani yumurtlamaya bakilcak gunuu gunler gecmiyo bi turluu insallah iyi haberler aliriz......

slm adetime 1 gün war belim sızlıyo bide ayak bileklerim ve parmaklrm sızlıo.haffte özel bölgm sismiş adet mi olcm die böle dudaklarmda cok kururdu ve silvicem cıktı cwp bkly cnm öpldn

bel agrisi hamilelik belirtisi diye biliyorum ama yinede emin degilim cunku ikisininde belirtileri ayni oluyomus ama insallah hamilesindir az kalmis baksana yarin adet olmazsan anlarsin....ben hic adetime yakin bel agrisi cekmedim o yuzden hamile olsam belim agrisa heralde hamileyim diye cok suphelenirdimm:))))insallah adet olmazsin cnmm......

benm bir kaç gndr sızlama var da önce adet oldktn snra sızlardı ama blmyorm herseyn hayırlısı tesekkredrm cnm cok saol

tatlımm tekrar geçmiş olsun.hayırlısı olsunnn nedeyimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…