Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

sonuçların hemen çıkması iyiymiş beklemek zor olurdu yoksa.bizim hastane uzak ya neyse artık belki gerek kalmaz

bende gidiyim artık kocam gelcek daha ortada yemek yok:76: öpüyorum hepinizi.görüşürüzzzzzzzzzz:80:

kızlar ya akıntıdan anlıyom ben hasta olacağımı yani bugüne kadar çoğunlukla böyle oldu.belli de olmaz tabi de olacak gibi hissediyom.benimki test alcam dedi kıramadım . ama negatif çıkacak yani o da üzülcek ...4 gün oldu kanda baktıralı...

Akıntıların yoğunlaştımıki cnm?

benim bu ay zaten umudum yoktu yani olmaması süpriz olmayacak benim için adet gecikmesi de olsa...yani böyle arada kalmak ...ne bileyim işte anladın sen

yok da su gibi bişey hissettim yani ilk defa . yoksa akıntı artması yok daha

o su gibi uzayan akıntının genelde yumurtanın çatlamasıyla olduğunu söylüyolar ama sen adet zamanın geldiğini söylüyosun belki de yumurtan geç çatlamıştır sen çalışmayı bırakma benceeee bellimi olurrr...Ben 40.günde çatladığımı bilirim ama düzensiz olduğum için..Sende düzensizlik yoktu gerçiii...

Son düzenleme:

yarın belli olacak ne varsa sanki yumurtlama günüm yaklaşmış gibi göğüslerin acımaya başlaması çok ilginç.hiç acımadan adet olmuştum 1 kez o ay da yumurtlama olmamış tahminimce ve adetim 1 gün gecikmişti yani...çok karışık bi ay bu ay

Allah hayırlı zamanını biliyodur cnm olucağı varsa olur ztn fazla da takılmamak gerek aslında..

Kızlaaaaarrr çıkıyorum ben.. Hepinize iyiakşamlar yrn sabah görüşmek üzere sağlıcakla kalınnnn..:79: Öpüldünüzzzzz kozamannn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…