Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Evet cnm sonradan çatlayıp geç döllenme olabilir.. 18. gündeki yumurta boyutun küçük daha sonra büyümüş çatlamıştır belki inş da öyledir cnm..Yrn güzel haberler ver bizeee:)))

Son düzenleme:

tatlım çok geçmiş olsun.inş. ikinizde biran önce iyileşirsiniz

inşallah hayırlısıyla olur canım allah razı olsun iyi dilekleriniz için.....

yarın güzel haberlerini bekliyoruz canım.bebişin gelmiştir umarım

sizden hiç bahsetmiyoruz kızlar ya...sizin tedaviler hangi aşamada..var mı bu ay haberleri...umutlu olan falan...

sizden hiç bahsetmiyoruz kızlar ya...sizin tedaviler hangi aşamada..var mı bu ay haberleri...umutlu olan falan...

Cnm ben geçen ay klomen + çatlatma iğnesi olmuştumvyumurta boyutlarım iyiydi ama gene de olmadı..Bu ay oyüzden rahim filmi çektirdim temiz çıktı çok şükür..Şimdi gene çalışmalardayız buseferde gebe kalamazsam bidahakine ilaç vericek sanırım...

Son düzenleme:
İyiyim şekerim senden nbr? Sorun değil nolcekkk:))))

aklım istanbul plakasına gitmiş:90: iyiyimm bende nolsunnn.bidahaki ay benim doktor izine ayrılıyo bu ayın 28-29 gibi gel dedi.gitsem napcak ki ?klomen verse kontrol olmadan nasıl kullancam başka doktorada gitmek istemiyorum.napsam yaa ?

Belki çok uzun çıkmıycaktır tatile ilaç versede ztn genelde 12-13-14 gibi gelişiyor yumurtalar ozamana kdr gelir belki doktorun..Sen sor gene de tabi..Hem senin adet tarihin 1 ağustos neden erken çağırdı acaba senii?

Son düzenleme:
benim 2.klomen kullanışım.beklemedeyim şimdilik 10 gün sonra belli olcak herşey:)
ama yine olmıcakmış gibi geliyo.bakalımm...
daha erken ya ama insan sabredemiyo tabi...karamsar olma ya yumurtan yok muydu ki ?2-3 tane ise ihtimal artar yani...hadi hayırlısı bakalım...

ben de bu ay rahim filmi için adet olcam diye baktım ama halen gelen giden yok . benim de 2. kullanışımdı . kürtaj olduğum için doktorun biri rahim filmi çekilmeliydi önce dedi. onun için tedaviye ara verip ona başlıycaktık.sonra da belki aşılama falan yaptırırız diye düşündük ama beklemedeyiz bakalım...hayırlıosı olsun artık ne diyelim vardır rabbimin bi bildiği....

rahim filmini genel anestezi ile mi çektirdin?korun falan dedi mi doktorun?

3 tane yumurtam vardı çatladıda ama geçen ayda 2 yumurtam vardı çatlamıştı ama bişi olmadı.rahim filmi çektirdim bende 2-3 ay oluyo polip varmış kist gibi bişey kürtajla onu aldırdım.şimdilik bi sorunumuz yok gibi görünüyo ama bebek gelmiyo

bak rahim filmi de çektirmişsin bence eşinde herşey normal ve sende de 3 çatlamaya hazır hatta çatlamış yumurta varsa allahın izniyle olur inşallah takma kafana ...başka şeyler düşün yoksa çok zor oluyo beklemek ...ama hep ümitli ol...

rahim filmini genel anestezi ile mi çektirdin?korun falan dedi mi doktorun?

Yok cnm ağrı kesici bile içmeden gittim hiç bişey hissetmedim..Gideceğim yerin özelliği ağrısız olmasıydı oyüzden normal muayene gibiydi.. Korun fln demediler kendi doktorumda korunma sakın belki hamiş kalırsın filmden sonra % 8 oranında kendiliğinden hamiş kalınabiliyor dedi...Sen de çektiriceksen yeni yöntemi kullanan yerleri seç cnm eskiler can yakıyomuşş..

Son düzenleme:

geçen ay çok fenaydım ilk klomenimdi çok hevesliydim,heyecanlıydım.ilişki günlerinde bile öyle heyecan oluyoduki sormaa :) ama bu ay hiiiiçççöyle değilimmm gayet rahat ve umursamaz.

ben devlet hastanesinde çektireyim diyorum da gitmeyi düşündüğüm doktor uyutarak çekiyomuş ne yapcam bilmiyom . özelde 250tl fiyat çıkardılar

geçen ay çok fenaydım ilk klomenimdi çok hevesliydim,heyecanlıydım.ilişki günlerinde bile öyle heyecan oluyoduki sormaa :) ama bu ay hiiiiçççöyle değilimmm gayet rahat ve umursamaz.

en güzelini yapıyosun umursayınca değişen bişey olmuyo çünkü...ne zaman gelecekse o zamanı bekliyo çünkü ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…