Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

ne yapsam bilemedim ben yaa :KK25:..kasım 2010 da 2,5 aylık düşük yaptım sonra 2 ay içinde adetlerim düzene girdi her ay otuzunda olurdum geçen ay 8 gün gecikdi :KK4:ayın yedisinde oldum bu ay hala tık yok :KK4: geçen ay gecikince beta hcg yaptırdım ertesi gün adet gördüm tahlil sonucu çok düşük çıktı ama dr geçen hafta bidaha yaptırttı testi :96:hemşire boş hiçbirşey yok dedi ben şimdi bu hafta sonu geçsinde dr a öyle gidicem ama yine korkuyorum bir sorunmu var diye benim gibi olanınız varmı :KK53: of çok canım sıkılıyorrrrr

günaydın arkadaşlar dün gittim doktora rahim azı tıksnmış iltahaptan dolayı dr temizledi 2 kutu ilaç verdi onları kullanıcam adetinin ikinci günbü gel tekrar muayne edeyim dedi çok şükür kist falan yokmuş inş herşey düzene girer ama rahimi temizlerken aynı rahim filmi çektiriken acı oldu:KK43:şimdi iyiym inş bundan sonra herşey iyi olurrrr

geçmiş olsun tatlım.

cnm ne güzel içini dökmüşsün.zaman zamn bendede oluyor hatta anlamsız hıçkıra hıçkıra ağlıyorum rahatlıyorum.aşılama yaptırmışsın galiba tutmamış.iğne dediğin nasıl ve nereden vuruluyor?paylaşırsan sevinirim.kendini üzme keyfine bak.hayat çok kısa cnm.......

cnm nasılsın sesin çıkmıyor seni merak ediyorum.bebişin nasıl sen nasılsın?bakalım düşünüyorum kısmetse inş.?

CANIM IYI OLMAYA CALISIYORUM BEBİŞ SUAN İCİN İYİ DURUMDA SALI GUNU TANER BEYDEYIM BAKALIM UMARIM GUZEL SEYLER SOYLER CANIMI SIKAN BİRSEY VAR ASLINDA SON GITTIGIMDE KESEDE YIRTIK VARDI CANIM TANER BEY KAFANA TAKMA DEDII AMA BEN BİRAZ KAFAMA TAKIYORUM HERSEY GEIYOR AKLIMAA KENDINI TAMIR EDIYORMUS YIRTIKLAR AMA NE BILIYIM CANIM YAA BENDE BU SANS OLDUKCA HERSEYIN EN KOTUSUNU DUSUMEDEN EDEMIYORU.SALI GUNU BAKALIM TESTLERIM VAR ONLARI YAPACAGIZ SANIRIM .UMARIM SENDE MURADINA EERRSIN CANIMMMM

Kızlar günaydın
Ben daha önceden de bahsettiğim gibi bu ay klomen kullandım 3 adet 18 20 15 mm lik yumurtalarım oldu 13. günde sonra ikisi küçüldü birisi büyük kalmıştı en son bu gün 20. günüm dünden beri aşırı ağrılarım var yumurtalıklarımda bu gün daha da arttı diğer aylarda böyle olmazdı, bu ağrılar ne anlama geliyor, ağrılar öyle çok ki ani hareket edince kramp gibi giriyor, özellikle solda daha fazla, böyle olan varmı lütfen içimi rahatlatın...

Kızlar günaydın
Ben daha önceden de bahsettiğim gibi bu ay klomen kullandım 3 adet 18 20 15 mm lik yumurtalarım oldu 13. günde sonra ikisi küçüldü birisi büyük kalmıştı en son bu gün 20. günüm dünden beri aşırı ağrılarım var yumurtalıklarımda bu gün daha da arttı diğer aylarda böyle olmazdı, bu ağrılar ne anlama geliyor, ağrılar öyle çok ki ani hareket edince kramp gibi giriyor, özellikle solda daha fazla, böyle olan varmı lütfen içimi rahatlatın...

Cnm klomeni ilk kullanışınmı? Normalde bu ilaç yumurtalıkları fazla geliştirdiği için ağrılar yapabiliyor..

cnm ne güzel içini dökmüşsün.zaman zamn bendede oluyor hatta anlamsız hıçkıra hıçkıra ağlıyorum rahatlıyorum.aşılama yaptırmışsın galiba tutmamış.iğne dediğin nasıl ve nereden vuruluyor?paylaşırsan sevinirim.kendini üzme keyfine bak.hayat çok kısa cnm.......

cnm nasılsın sesin çıkmıyor seni merak ediyorum.bebişin nasıl sen nasılsın?bakalım düşünüyorum kısmetse inş.?

CANIM IYI OLMAYA CALISIYORUM BEBİŞ SUAN İCİN İYİ DURUMDA SALI GUNU TANER BEYDEYIM BAKALIM UMARIM GUZEL SEYLER SOYLER CANIMI SIKAN BİRSEY VAR ASLINDA SON GITTIGIMDE KESEDE YIRTIK VARDI CANIM TANER BEY KAFANA TAKMA DEDII AMA BEN BİRAZ KAFAMA TAKIYORUM HERSEY GEIYOR AKLIMAA KENDINI TAMIR EDIYORMUS YIRTIKLAR AMA NE BILIYIM CANIM YAA BENDE BU SANS OLDUKCA HERSEYIN EN KOTUSUNU DUSUMEDEN EDEMIYORU.SALI GUNU BAKALIM TESTLERIM VAR ONLARI YAPACAGIZ SANIRIM .UMARIM SENDE MURADINA EERRSIN CANIMMMM

Donsercim cnm Dr. öyle dediyse Allah'ın izniyle hiç bişey olmaz cnm..Olumsuz düşünme cnm inş testlerin de çok iyi çıkar gelişmeleri haber ver bizlere de..

Cnm klomeni ilk kullanışınmı? Normalde bu ilaç yumurtalıkları fazla geliştirdiği için ağrılar yapabiliyor..

Evet ilk kullanışım 2 gün önce büyüyen iki yumrata küçülmüş çatlamış sanırım dedi birisi kalmış gelişmiş çalışın dedi, aca yumurta çatlayamadığında çatladığından mı ağrılar, bir türlü anlam veremedim...

Klomeni ilk kullanışım ve sonuç negatif,kime kızsam,kimden çıkarsam hıncımı bilemiyorummm,ağlasamda kendimden m çıkarsam,yine baştan başlıycaz,

canım bir an önce dr gittedavin hayırlı olur inşallah. bu arada şu resim çok korkunç ve negatif herkesin kendi seçimine saygı duymak lazım ama meleklerden ve bebişlerden bahsedilen böyle bir yerde bu resim hoş degil gibi geliyor degiştirirsen bir çok arkadaşımız sevinir gibi geliyor bana canım tekrar kusura bakma .

tatlım ben joker fanatiği olarak bu rsmi uygun gördüm:p herkesin kendi tercihi tabi saygı duymak lazım

Evet ilk kullanışım 2 gün önce büyüyen iki yumrata küçülmüş çatlamış sanırım dedi birisi kalmış gelişmiş çalışın dedi, aca yumurta çatlayamadığında çatladığından mı ağrılar, bir türlü anlam veremedim...

Yumurta çatlamaya yakın enbüyük seviyeye geldiği için ağrı oluyor cnm benim de dr yumurta takibimi yaparken yumurtalıklarım acımıştı baya.. dr büyümüş oyüzden dedi ve çalışın dedi ogün ilişkidede aynı ağrı oldu 2 gün sonra tekrar ilişki olduğunda o ağrı yoktu dr çatlamış dedi..Demekki çatlamaya yakın oluyor o ağrılar cnm..

Klomeni ilk kullanışım ve sonuç negatif,kime kızsam,kimden çıkarsam hıncımı bilemiyorummm,ağlasamda kendimden m çıkarsam,yine baştan başlıycaz,

Cnm hemen ümidini kesme daha tedavinin başlarındayız ümitli olalımki bebişlerimiz bizi daha çabul bulsun cnm..Herşeyin başı stress..benim de ilk kullanışımdı olmadı oyüzden rahim filmi çektirdim geçenlerde o da temiz..Şimdi ise çalışma dışında bişey yapmıyorum yeni adet tarihime kdr..

Uzun zamandır yoktum, tedaviyi bıraktığım gibi kafamdan da sildim artık bebek fikrini, olmuyor işte zorlamanın bir anlamı yok, kısmet böyleymiş, bundan 1 ay öncesine kadar herkese çocuk istediğimi söylerken artık istemiyorum diyorum, galiba artık gerçekten istemiyorum pes ettim, kızım büyüdü artık, ben rahata erdim, gece uykumu bölen yok, rahat rahat geziyorum, üstelik artık çok sinirli biri oldum, bu durumda sanırım en iyisi, en doğrusu bu, Yüce Rabbimde vermiyorsa zaten en doğrusunu bildiği için vermiyordur. Bende kendimi bu düşünceye inandırdım ve artık çocuk fikrini kafamdan çıkardım, hayırlısı olsun diyorum ve geçiyor sizler;
DONSER canım canını sıkma, dr. tehlike sezseydi zaten önlem alırdı, içini ferah tut, kendine ve bebişine çok iyi bak tatlım, eminim bebişin annesine sıkı sıkı tutnmuştur.
UMUTLUM canım bende artık sendenim, senin verdiğin kararı verdim, belkide bizim için böylesi daha hayırlı, hem biz çok şanslıyız genç yaşta anne olduk, çok şükür o duyguyu tattık, Yüce Rabbim isteyen herkese nasip etsin.
İZMİRLİ canım en çok seni merak ettim ve büyük bir heyecanla girdim sonucu görmek için, ama ismin listede yok hala temmuz listesinde görünce yine bir umut doğdu içime, sonuç ne oldu tatlım, bizi haberdar et, seni çok merak ediyorum, umarım pozitiftir.
SEVDE, SEVOSEVO, DEMOS ve şu an ismini hatırlayamadığım diğer arkadaşlar umarım sizlerde iyisinizdir. Ve en yakın zamanda sizlerdende güzel haberler alırız, heppinizi çok seviyorum, bebek fikrini silmiş olabilirim ama bu siteyi, sizleri ve sohbetleri özlüyorum ve yine aranızda olucam.
Hamile kalan arkadaşları tebrik ederim, UMUTLUYUM ve RANA özellikle canlarım sizlerin adına çok sevindim, Allah kucağınıza alıp uykusuz geceler geçirmeyi nasip etsin, sevgiyle kalın....

Donsercim cnm Dr. öyle dediyse Allah'ın izniyle hiç bişey olmaz cnm..Olumsuz düşünme cnm inş testlerin de çok iyi çıkar gelişmeleri haber ver bizlere de..

CANIM TESEKKUR EDERIM MOREL VERIYORSUN BANA .TABIKI HABER DAR EDERIM .COK ISTAHSIZIM COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKK COCUK CİN ALİ GİBİ DOGACAKK .

X