Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

az önce doktordan geldim.yumoşlar henüz istenilen büyüklüğe gelmemiş cuma günü tekrar gidiyorum.
bugün boşuboşuna çağırmış yaaa.özele gidiyorum bide bennn her gitmemde para ooffffffffff offffffffffffffffffffff

canım araştırdım adetinin 7. günü başlıyorsun 21 gün sonra bırakıyorsun sonra adetine 10 kala başlayıp 15 gün içiyorsun 3-4 ay kullanılıyormuş okuduklarım bunlar ben adetin 1 gün başladım bakalım ne olacak

bende içmiştim bi ara.ama devamını getiremedim midem çok bulanıyordu içemedim bitürlü.bide soğan suyu polikstiğe iyi geliyormuş.benim ilk doktorum bana polikistikover teşhisi koymuştu ozaman başlamıştım.sonra olmadığım anlaşılınca bıraktım bende.:KK53:

bende içmiştim bi ara.ama devamını getiremedim midem çok bulanıyordu içemedim bitürlü.bide soğan suyu polikstiğe iyi geliyormuş.benim ilk doktorum bana polikistikover teşhisi koymuştu ozaman başlamıştım.sonra olmadığım anlaşılınca bıraktım bende.:KK53:

ben içiyorum canım bir problem yok bırakmam yeterki bebeğim olsunnnnnnnnnnnnnn

az önce doktordan geldim.yumoşlar henüz istenilen büyüklüğe gelmemiş cuma günü tekrar gidiyorum.
bugün boşuboşuna çağırmış yaaa.özele gidiyorum bide bennn her gitmemde para ooffffffffff offffffffffffffffffffff

:))) olsun canım canları sağ olsunda isterse tüm paran gitsin ssk ya neden gitmiyorsun??

ssk ile anlaşmalı zaten ama yinede ek ücret alıyorlar.tüm para gitsin babamız kafayı yesin:))))))

canım bide sizin ikiz benim kuzeniminde ikiz oldu valla masraf iki katı ama varlıkları yetiyor babanızda katlansız artık ondan şanslı insan mı var iki tane dünya güzeli bebekleriniz olacak darısı herkezin başınaaaaaaaa aminnnnnnn

Son düzenleme:
rana20

slm arkadaşım nasılsın bulantılar başladımı bende sabahları başladı gibi....lekelenmelerimde dün geçti .....ALLAHIM HEPİMİZİ KORUSUN............:nazar::nazar::nazar:

çok şükür iyiyim canım arkadaşım,
kanamanın bitmesine çok sewindim RABBİM meleğini sana bağışlasın inş.....
canım benimde ara ara bulantılarım olmaya başladı aşırı uyku hali war we çok halsizim .....

canım bide sizin ikiz benim kuzeniminde ikiz oldu valla masraf iki katı ama varlıkları yetiyor babanızda katlansız artık ondan şanslı insan mı var iki tane dünya güzeli bebekleriniz olacak darısı herkezin başınaaaaaaaa aminnnnnnn

Kimin ikizi olucak anlamadım kızlarrrr..:KK37:

çok şükür iyiyim canım arkadaşım,
kanamanın bitmesine çok sewindim RABBİM meleğini sana bağışlasın inş.....
canım benimde ara ara bulantılarım olmaya başladı aşırı uyku hali war we çok halsizim .....

slm....cnm benim uyku hali var ama uyku yok havalar cok sıcak ama halsizlik cok var hiç bir iş yapmıyorum öle yatıyorum....dr kontrolün ne zaman.....ben pazar günü gidicem aşırı heycanlıyım DUA EDİN arkadaşlar bize...:nazar:

iyiyim canım sen nasılsın ????
şuan pek bi sıkıntımız yok teyzesi gayet iyi gdiyor çok üzmüyor beni meleğimmmm......
hafif bulantılarımız başladı şuan en zor olanı bu haricinde gayet iyiyiz ......

Ohh çok iyi maşallah:emir_bebek::nazar: Bunlar tatlı bulantılar:KK34: inş hamilliğinin diğer aylarını da çok rahat geçirirsin cnm..Valla ben de iyiyim çok şükür bikaçgün önce rahim filmimi çektirdim temiz çıktı Allah'tan.. 31 temmuz gibi adet tarihim ozaman tekrar çağırdı dr bakalım artık hayırlısı..

slm....cnm benim uyku hali var ama uyku yok havalar cok sıcak ama halsizlik cok var hiç bir iş yapmıyorum öle yatıyorum....dr kontrolün ne zaman.....ben pazar günü gidicem aşırı heycanlıyım DUA EDİN arkadaşlar bize...:nazar:

Dularımız hep sizlerle inş güzel bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza da almayı nasip eder Allah..Allah bizim gibi bebiş isteyenlerin de yüzünü tez zamanda güldürür inşş...

kızlar benim kanamam kesildi anlamadım bişey 3 günde iki orkid batmadı bile 5 kere değiştirdim hepsindede 4-5 damla ya var ya yok bugün gideceğim dr bakalım ne diyecekler

mrhaba kızlar bn bişe sormk istyorum esm bna adetme 15 gn kala test almıştı ve yaptık negatf cıktı 1 saat snra ikinçi cızgı haff pembe idi da önce hiç böle olmadı bu ay 25.06.2011 de adet oldm ve suan 11 gn var adetme devmlı midem bulanıyo+kusuyom acaba hamile olablr myim

ewet canım havalar çok sıcak çok bunaltıyor gerçekten ......
ben ayın 19nda nasip olursa kalp atışlarını duymaya gidicem ....,
dualarımız hep birbirimiz için zaten canım sen içini ferah tut herşey yolunda sen merak etme....:KK16:
Ohh çok iyi maşallah:emir_bebek::nazar: Bunlar tatlı bulantılar:KK34: inş hamilliğinin diğer aylarını da çok rahat geçirirsin cnm..Valla ben de iyiyim çok şükür bikaçgün önce rahim filmimi çektirdim temiz çıktı Allah'tan.. 31 temmuz gibi adet tarihim ozaman tekrar çağırdı dr bakalım artık hayırlısı..

ewet canım tatlı bulantılar gerçekkten RABBİM herkese nasip etsin ....
rahim filmin temiz çıkmış çok sewindim sende bu ay hamişler kerwanına katılırsın inş.....

X