Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kızlar merhabaa bu ay klomen ve çatlatma iğnesi olmuştum bugün iğneyi olalı 8. gün oluyor. duramadım ihtimal bile vermeden idrar testi yaptım merakım gitsin diye ve testte 2. çizgi çook açık pembe çıktı .ok heyecan yaptım acaba diyorum iğneden mi öyle oldu. midem de de 2-3 gündür hafif hafif bulanmalar var acaba hamile olma ihtimali olabilir mi kızlarr???

canım çatlatma iğnesinin içinde bulunan betahcg hormonu idrara geçebiliyor ve testte yalancı pozitiflik verebiliyor.zaten 8 gün içinde belli olmaz sen bir hafta daha bekle sonra kan testi yaptır..ben de 4 aydır klomen kullanıyorum..bu son ayım...kadın doğum hastanesinde ebeyim ..bu ay olmazsa aşılama yaptırıcaz bakalım hepimiz hakkında hayırlısı...

merhaba arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım mensin 3 günü başladım 5 gün içtim sonra muayeneye gittim 20 mm boyutunda 2 yumurtam oluşmuştu biri daha sonra çatladı.daha adet tarihime 5 gün falan var kan verdim negatif pufsss

arkadaşlar üzüntüm gittikce büyüyo az önce kahve rengi leke geldi peçeteye ağlaya ağlaya dr aradım yerleşmeden dolayı rahim tahriş olmuştur hiç telaş yapmayın üstüne görme olabilir dedi ilaçlara devam et dedi şimdi yine gittim siliyorum busefer bişey gelmiyo ALLAHIM yardım et yerleşme kanaması olabilirmi bu kızlar ne olr cevap verin üzüntümde öleceğim....:KK58::KK58::KK58::2::2:

arkadaşlar üzüntüm gittikce büyüyo az önce kahve rengi leke geldi peçeteye ağlaya ağlaya dr aradım yerleşmeden dolayı rahim tahriş olmuştur hiç telaş yapmayın üstüne görme olabilir dedi ilaçlara devam et dedi şimdi yine gittim siliyorum busefer bişey gelmiyo ALLAHIM yardım et yerleşme kanaması olabilirmi bu kızlar ne olr cevap verin üzüntümde öleceğim....:KK58::KK58::KK58::2::2:
canım çalışmıyorsan devamlı yat ağır şeyler falan yapma dikkatli ol moral bozma. doktor kötü birşey dememiş işte.

canım çalışmıyorsan devamlı yat ağır şeyler falan yapma dikkatli ol moral bozma. doktor kötü birşey dememiş işte.

çalışmıyorum cnm zaten evde hiç iş yapmıyorum ama bilmiyorum ben şu anda büyük bir yıkım yaşıyorum.....:KK50:dua edin arkadaşlar bebeğime bişey olmasın cok üzgünümmmm

çalışmıyorum cnm zaten evde hiç iş yapmıyorum ama bilmiyorum ben şu anda büyük bir yıkım yaşıyorum.....:KK50:dua edin arkadaşlar bebeğime bişey olmasın cok üzgünümmmm

nolcak ızlar bizim bu halimiz ben 3 sene önce düşük yaptım sakın kalkma yerinden canım o damla damla kan geliyor olabilir sıkma canını sürekli yat lavaboya bile giderken dikkatli ol tamammı.Allahım yardımcın olsun...

güçlü olmaya çalış kötü şeyleri aklına getirme çok kişiden duydum lekesi olup doğum yapan inşallah senın de oyle olur dinlen inşallh hamileliğin güzel geçecek zor hamile kalınca daha tedirgin oluyorsun dr da soylemıs yerlesme lekesidir buyuk ihtimal:nazar:

merhaba arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım mensin 3 günü başladım 5 gün içtim sonra muayeneye gittim 20 mm boyutunda 2 yumurtam oluşmuştu biri daha sonra çatladı.daha adet tarihime 5 gün falan var kan verdim negatif pufsss

bende bugun 33. günüm test yaptım negatif ama senın daha beş gun varmıs inşallah geç dollenme olur..

caınım üzülme sitres yapma lütfen dikkat et eminim Allah senide evladınıda koruyacaktır iyi düşün iyi olsun ben senin için dua ediyorum inş bebişin yerleşiyordur ondandır dr kötü bişey dememiş yat kalkma ..

canım dikkat et kendine inş yerleşme kanamsıdır dr un bugün kontrol etti sonuçta kötü bişi olsa söylerdi canım moral çok önemli bebeğini üzme annesi inş senle kalıcak......
:KK52: :KK52: Aman Yarabbim bu ne güzel dönüş oldu 1 haftadır yoktum geçmişi okudum ve şookkk oldum inanılmaz sevindimm..:KK66:
Umutlum 78 ,gözde_szr , rana_20 ve mesya hepinizi çoooooookkk tebrik ederim :KK64: :KK64: Bu ay içime doğmuştu güzel haberler alırım diye gerçekten de yanılmadım ve bu ay tam 4 hamişimiz varr :emir_bebek:..:nazar: Allah nazarlardan korusun sizleri ve meleklerinizi.. :nazar: Umutları herzaman taze tutalım arkadaşlar Allah ol diyince oluyo Rabbime çok şükür..Benim bu ay kırmızılar geldi neyazıkki.. cumartesi rahim filmi için randevu aldım inş Allah'ım benimde emeklerimin karşılığı verir.. yeni adet tarihim 1 ağustos... Rabbim bizim de yüzümüzü güldürür inş..:97:

çok saol canım baya bi hamişimiz oldu ayaklarımızı sürüdük arkadan sizleride tek tek bekliyoruz inşşşşşş.....

bugün kan testini tekrarladım biliyorsunuz adete 3 gün kala 103.5ti bugün yani adet geçeli 2.gün 609.8çıktı cumada RABBİM nasip ederse kesemizi görmeye gitcez .....
sizce nasıl ?????

serophene ile 3. ayım ve 12. günde tek yumurta 15mm çarşamba tekrar çağırdı inş. büyür o zamana bu ayda umudum kalmadı. 3 aydır solda doğru düzgün yumurtam gelişmedi. eşimin sonuçları güzel çıktı bunada şükür. umutlarım iyice tükendi bu ayda tutmazsa bundan sonrasını sordum doktora tam bir şey söylemedi rahim filmini sordum evet istiyoruz dedi salladı. :KK14::KK14::KK14::KK14:

serophene ile 3. ayım ve 12. günde tek yumurta 15mm çarşamba tekrar çağırdı inş. büyür o zamana bu ayda umudum kalmadı. 3 aydır solda doğru düzgün yumurtam gelişmedi. eşimin sonuçları güzel çıktı bunada şükür. umutlarım iyice tükendi bu ayda tutmazsa bundan sonrasını sordum doktora tam bir şey söylemedi rahim filmini sordum evet istiyoruz dedi salladı. :KK14::KK14::KK14::KK14:

canım ya niye kötümser düşünüyorsun benim de yumurtam ilaca geç cevap veriyordu geç büyüyordu.. büyür inşallah endişelenme. ne güzel kistin oluşmadı senin.. serophene nin etkisi sonraki ay da sürebiliyormuş. bence 1 ay bekle sonra rahim filmi çektir. hem yumurtalıkların dinlenmiş olur. ben de şu an dinlenme devresindeyim doktora dinlenmek istediğimi söyledim.
rahim filminden sonra da hamile kalan çok oluyormuş. inşallah olacak canım moralsiz olup, eşini de üzme.. gelecek bebişlerimiz ama zamanı var demek ki.. moral çok önemli,rahat olmak çok önemli..

canım ya niye kötümser düşünüyorsun benim de yumurtam ilaca geç cevap veriyordu geç büyüyordu.. büyür inşallah endişelenme. ne güzel kistin oluşmadı senin.. serophene nin etkisi sonraki ay da sürebiliyormuş. bence 1 ay bekle sonra rahim filmi çektir. hem yumurtalıkların dinlenmiş olur. ben de şu an dinlenme devresindeyim doktora dinlenmek istediğimi söyledim.
rahim filminden sonra da hamile kalan çok oluyormuş. inşallah olacak canım moralsiz olup, eşini de üzme.. gelecek bebişlerimiz ama zamanı var demek ki.. moral çok önemli,rahat olmak çok önemli..

canım billiyorum rahat olmak lazım ama olamıyorum çok bunaldım rabbim tez zamanda nasip etseydi. bakalım çarşamba ne diyecek. yumurtayı görebilmek için o kadar çok uğraştı ki kasıklarım felaket ağrıyor. zaten rahim filminden sonra tekrar doktora ne zaman giderim bilmiyorum bir daha aynı tedaviye devam edermiyim onuda bilmiyorum aynı şeyleri yaşayacak gücüm kalmadı. canım inş. sen dinlenirken bebişin sana gelir...

canım billiyorum rahat olmak lazım ama olamıyorum çok bunaldım rabbim tez zamanda nasip etseydi. bakalım çarşamba ne diyecek. yumurtayı görebilmek için o kadar çok uğraştı ki kasıklarım felaket ağrıyor. zaten rahim filminden sonra tekrar doktora ne zaman giderim bilmiyorum bir daha aynı tedaviye devam edermiyim onuda bilmiyorum aynı şeyleri yaşayacak gücüm kalmadı. canım inş. sen dinlenirken bebişin sana gelir...

sağol canım ah keşke öyle birşey olsa.. inşallah
ben de aklımdan çıkaramıyorum, ben de çok yoruldum, hele bebek soranlar beni çok yaralıyor.. ama bazen durup "kendime gelmeliyim" diyorum..
İstemek başarmanın yarısıdır derler fakat bizim durumumuzda böyle birşey yok maalesef. istedikçe zorlaşıyor. dün bu şiiri okudum kızlar ,çok etkilendim:

"Her insan mutlu olamaz...
Çünkü gereğinden fazla özler dünü,
Hak ettiğinden fazla düşünür yarını,
Ve hiç hak etmediği kadar bilinçsizce yaşar bugünü...

Her insan mutlu olamaz...
Çünkü gereğinden fazla özler hayatından çıkanları,
Hak ettiğinden daha büyük umutla bekler hayatına girecekleri,
Ve asla göremez yanı başındakileri..."

Canımm üzülme hamileyken adet olan bile var dua et allahım bebeğini sana bağışlasın. :nazar::nazar:

Canım gözün aydın eşinin sonuçları iyi çıkmış bence sevinmelisin çünkü erkekte kısırlık daha zor tedavi ediliyormuş ümidini yitirme allah bize sabır versin..

Kızlar ya bugün sabah uyandığımda günlük pedimde mercimek büyüklüğü kadar bir leke vardı kan değil akıntı değil açık kahverengi saçma sapan birşey adetime daha 1 hafta var ve progestan içmedim hayatta gününde gelmez bu ne şimdi ???? ve bu ay korunduk heralde :KK1::KK1::KK1: yani ben öyle zannediyorum.. :44::44:

kızlar bu sabah yaptığım testte e silik çizgi çıktı. Ama ilacın etkisidir o zaman 15 gün sürüyormuş ya. artık bekleyecem ne yapayım.Rabbim sabrını versin inşallah.:KK59:

X