Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

beni silermisiniz bu ay yumurtam olmadi insallah onumuzdeki ay olur......

tebrik ederim canim insallah sagsalim kucaginada alirsin

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bende hamileyim :2: inanamıyorum test yaptım şimdi umutsuzca ve çift cizgi hemen cıktı çıldırıyorum.........

canım çok tebrik ederim bu ay süper ya çok hamiş haberi aldık herkes emeklerinin karşılığını alıyor Allah kucağına almayı nasip etsin...

çok sağol gül, geçirdik işte böyle birşey ocak ayı annelerini bırakmak zorunda kaldım ara sıra girip bakıyorum göbüşleri çıkmaya başlamış bebeklerine ciciler alıyolar.benim heveslerim hayallerim bir başka bahara kaldı belki nisan 2012 annesi falan olurum :) nasıl gidiyor ikiz hamileliği tek yumurta mı çift yumurta mı?Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah.ben temmuz da tekrar başlicam doğal ilaçsız bakalım kısmet herşey...

Arkadaşlar benim bu hafta yumurtlama takibim var.

ilk defa olacak.çok tedirgin oluyorum,biraz bahsedermisiniz?

mutlaka alltan ultrasonlamı bakılıyor?başka bi forumda bir arkadaş yumurtlama

takibini doktorunun hep üstten bakarak yaptığını yazmış.kafam karıştı:44:

uzun sürüyormu ve rahatsızlık veriyormu???

bana hep alttan baktı,adetliyken gittim o zaman bile alttan baktı.uzun sürmüyo 3-5 dakika bişey valla ben alıştım artık o yüzden rahaatsız olmuyorum.inşallh güzel sonuçlar alırsın

çatlatma iğnesinden sonra 16.günüm.normalde bugün adet olmam gerekiyodu ama şimdilik gelen giden yok inşallah olmzda.belki klomen geciktirmiştir.olabilir mi böyle bişey?

[/QUOTE]

canıımm benide eklermisinn listeye 4 aydır klomen kullanıyorum..temmuz 15 adet tarihim inş olmam :):)

selam arkadaslar, dun doktordan geldim. kisaca anlatayim. bazi sorularim olucak size cevaplarsaniz sevinirim. Benim doktorum 7 saat uzakta. baska bir ulkede yasiyorum. turk doktru oyuzden bu doktoru tercih ettim. herneyse. bana 4 aylik bir program yapicaz dedi. klomen verdi. adetin 3-7 arasi klomen, 7-12 arasi ostrejen hapi ,12-16 gunler arasi progesteron kremi verdi. 4 ay kullan dedi.

doktora gittigimde adetin 12.gunuydu, yani yumurtlama gunleri, fakat doktor ultrasona bakti, yumurtlarin cok var ama daha buyumemis , normalde bu gunlerde yumurtalarin gelismesi gerekirdi dedi, oyuzden klomen vericem dedi. bu ilaclar sana yumurtlamanin buyumesine ve catlamasina yardimci olacak dedi . ve benim morelim cok bozuldu , ben yumurtlama gunleri diye iliskiye giriyordum megerse yumurtlama bozuklugu varmis. adetlerim son 3 ayda duzenli. 5 yillik evliyim. sizce bu 4 aylik tedavi suresince hamile kalabilirmiyim??? doktor yuzde 70 bu tedavi basarili dedi. esim varikosel amilyati oldu, suanda sperm sayisi 45 milyon. doktor tukuruk testi al ve yumurtlama takibi yap dedi.

Son düzenleme:
kızlar bişey soracam kasıklarım çok ağrıyor hasta olacak gibi ama daha var 13 temmuza neden ağrıyor sizce dr tatile gittiarıyamuyorum

merhaba cnm benimde 14 temmuz adetim ve benimde kasıklarmda çok ağr var ve bacaklarıma vuruyor,çok fazlada akıntım var....bence bunlar klomenin etkisi......

bende hamileyim :2: inanamıyorum test yaptım şimdi umutsuzca ve çift cizgi hemen cıktı çıldırıyorum.........

hayırl uğurlu olsun cnm.rabbim kuçağına almayı nasip etsin.....

inanamıyorum ya..........oleyyyyyyyyyyy...canım harika bir haber..cok sevindim..tebrikler..........yupppppppppppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..

canım..mesya hamile zaten..sanırım atlamışız..düzelt istersen..

sevo..........
canım...bi görünüp kaybolmuşsun..hoş bende izindeyim o yüzden arada bir girebiliyorum nete...ama gördüğüme cok sevindim seni...afferim sana..bak tabi kendine...keyfine bak...moralin düzgün olsun canım...bende toparladım baya...arada bir aklıma gelince içim eziliyor ama yapacak bir şey yok..hatırlarsan ablamla aynı hamile kaldık demiştim daha önce..şimdi ablamı izinde görünce üzüldüm biraz...kendi adıma tabi..2 aylık olmuş...bende ilaçlardan kilo almış vaziyette uyuz uyuz dolanıyorum..offf..sinir ya...Allah yardımcımız olsun..öpüyorum seni..

günaydın kızlarrrrrrrr

bugün dr kontrolümüz var...bebeğimle nazar:

Son düzenleme:
günaydın kızlarrrrrrrr

bugün dr kontrolümüz var...bebeğimle nazar:

günaydın canımmmm.....
ayy maşallah size hadi bakalım gidin güzel haberlerle gelin annesi ......
bende bugün kan testini tekrarlıcam dr umla görüşüp kontrole gitcem dua et bizim için......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…